Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142368, vloženo 20.09.2020 17:39:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Až do Olomouce
Kamarádka se přihlásila na nábor k armádě. Nakonec jí vzali, přes prohlídku prošla, fyzický dala a jim se líbilo že je ještě navíc generace X kdy prostě prý "ví jaké to je žít venku". Bohužel tady v okolích nehledají a tak musí až do Olomouce.
Ona chce. Hledala si práci půl roku a nemohla nic najít. Já jí to přeju. Peníze bude mít hezký. Jenže taky si říkám, že tam bude úplně sama na opačným konci republiky než jsou všichni její přátelé. Bo jsme z Plzeňského kraje. A já jsem zvyklá že jí jednou za 14 dní vidím na víkend protože to k ní mám hodinku cesty. Jenže jezdit až do Olmíku - to nebudu každý dva týdny. Nestíhala bych pak se vracet pro dítě, které bývá u táty přes víkendy.
Její kamarádi taky čuměli. Bydlejí spolu asi 6 let. Ona se jako už jednou sebrala a odjela na rok do Anglie a pak byla rok v USA. Jenže se zas vrátila.
Jasně, nemá partnera, ani děti nic jí jakoby nedrží. Jenže být sama někde. Kort když si vezmu, že ona má sice pár přátel ale ty vztahy mají fakt úzký. Vídají se často.
 Dendos Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.09.2020 08:34:33
Neřeš to, je to její život a ty si najdi svoji cestu. Neboj, to bude dobrý.... Co je zarážející, že jde někdo na vojnu jenom proto, že nemůže doma najít práci, a pak jde na vojnu 500 km daleko.
 fimisek
20.09.2020 19:31:22
njn nezajímá jí kamarádi ale profese.. neboj v amrádě už teď má víc kamarádů než kamarádek, kteří se předhánějí kdo jí dřív píchne :) Na vás brzo zapomene a na útvaru si najde nové přátele, holt tam je ta společnost víc pospolu a má to svoje důvody.. už na záklaďáku si našla beztak spoustu kamarádů i s výhodama
Smajlík  hihinkos
20.09.2020 18:15:49
Možná ještě jedna věc. Píšeš, že ona má kamarádů víc. Máš taky nějakou další kamarádku? Pokud ano, tak o nic nejde. Pokud ne, tak se teď ukáže, jestli jsi pro svou kamarádku hodně důležitá. Pokud ano, tak za tebou bude jezdit. Pokud ne, tak je jedno, jestli bydlí blízko nebo daleko.
 svitavska ulice
20.09.2020 18:11:58
Nejlepší je, jak ty máš totálně nalinkovanej program (1x za 14 dní za ní zajet), a ona, která není robot, ti to naruší:-) Mimochodem není srozumitelný, jestli "táta" je otec dítěte (střídavá péče) nebo tvůj táta (kterej ti dítě přes víkend hlídá). Pokud je to tvůj táta, napadlo tě třeba, že by se i on mohl přestěhovat někam daleko a přestal by ti dítě hlídat? Fakt se strašně fixuješ na svoje zvyklosti.
Pokud jsi pro ni důležitá, může přijet ona za tebou. Ale vlastně, to by ti narušilo tvůj zvyk jezdit za ní:-)
 svitavska ulice
20.09.2020 18:06:25
Fakt nevím, co na to říct. To si myslíš, že tvá kamarádka je první člověk v historii, co se přestěhoval přes 300 km daleko? Napadlo tě, že některý lidi se přestěhujou ještě mnohem dál?
Nejvíc mě totiž na té zpovědi fascinuje, že zatímco ve skutečnosti máš problém ty (a od toho tu zpovědnice je, aby se člověk svěřoval se svými problémy), tak ty se to snažíš překroutit, aby to vypadalo jako že problém má ta kamarádka.
"Kamarádi čuměli". Jojo, jeden druh lidí se je schopnej přestěhovat za prací, druhej druh raději čumí.
 svitavska ulice
20.09.2020 18:04:38
Však si to sama napsala - už jednou odjela na rok tam či onam. Nyní si zvolila svou profesní cestu, ale to však neznamená, že po absolvování armádního výcviku tam nutně musí zůstat. Ber to tak, že je to, jako by studovala VŠ, čas od času se zcela jistě bude vracet a není pravidlem, že když vystuduješ vysokou třeba v Brně, tak že v Brně zůstaneš.

Nech ji otevřenou cestu, určitě se neztratí.
Smajlík  unknownPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk