Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142367, vloženo 20.09.2020 17:36:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem z toho smutná
Ahoj, chtěla bych poradit, prosím. Seznámila jsem se s jedním klukem, pracuje daleko a domů jezdí jen na pár dnů. Takže do měsíce se vidíme tak 3x. Mně to docela trápí, ale nechci mu to psát, abych nebyla za nějakou slepici. Myslíte, že je to normlani když se známe jen měsíc a má na mě tak málo času? Samozřejmě chápu, že má i jiné zájmy a nechci a nebudu mu nic zakazovat.. Jen si říkám, zda mě vůbec chce :( děkuji za odpovědi.
 Lentilkaaa123 Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2020 23:04:35
Co sis našla , to máš holka , se za nim odstěhuj a nebul.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
20.09.2020 19:51:00
Zlý Jazyk second přístup k odpovědi opět silně ofenzivní, co dodat no, prostě český přístup... Je mi už dlouhodobě známo a mám dlouhodobou zkušenost, že lidé nad věcmi málo přemýšlejí :) Bude tě citovat "Jen jsem řekl svůj osobní názor, jak to vidím."

Podle mě prostě co nemáš hned za prdelí, nemá smysl. Fyzicky i materiálně. -> ach dnešní přístup k životu :) K tomu nemám co dodat, teď jsi řekla vše co je třeba vědět :)
 hihinkos
20.09.2020 19:39:05
@hihinkos: Nemám smysl ani cit, ale to už dávno vím ;-) Nemusíš mě za to hned napadat. Jen jsem řekla svůj osobní názor, jak to vidím. Podle mě prostě co nemáš hned za prdelí, nemá smysl. Fyzicky i materiálně.
Smajlík  Zlý Jazyk second Žena28 Kategorie
20.09.2020 19:24:59
Zlý Jazyk second nemá smysl pro lidi, kteří pro to nemají smysl ani cit :) Odsoudit je jednoduší než pro to něco dělat, že? Ani mě nepřekvapuje, že jsi ženská :)


Dneska jsou vztahy na dálku poměrně časté, ono s rozkvětem soc. sítí a hledání si opravdu rozumného partnera se v mnohých případech ani nijak dělat nedá.. Záleží co od toho oba dva očekáváte, jaké má představy o tom on a ty, znáte se měsíc, myslím si, že realita vypluje na povrch tak do roka z obou stran:) Je ti 24 let, už máš nějaký rozum, proč ho nepřekvapíš a nedojedeš za ním někdy ty sama?? Proč musí jezdit pořád jenom on? Chce to trochu používat hlavičku :)
Smajlík  hihinkos
20.09.2020 19:22:49
Vzťah na diaľku má zmysel za určitých podmienok. Musíte premýšľať o tom ako vaše životy spojiť dokopy a komunikovať, hľadať spôsoby ako by celá táto situácia bola viac znesiteľnejšia pre oboch a aby ste to spolu nejak zvládli.

Vzťah na diaľku nefunguje len tým, ktorí nechcú, aby fungoval a ešte tým, ktorí proste na to nemajú povahu a silnú vôľu. A to hovorím z vlastnej skúsenosti ak by niekto chcel do mňa začať hučať :D
Smajlík  Ivo
20.09.2020 19:15:44
Můžeš mu to říct, až se uvidíte. Prostě v klidu, bez výčitek, že se ti po něm stýská a že bys ho ráda viděla častěji.

Moje první známost bydlela 150 km daleko a my se vídali každý víkend a svátcích a tak.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.09.2020 19:13:37
Láska na dálku nemá smysl.
 Zlý Jazyk second Žena28 Kategorie
20.09.2020 17:45:11
Podle mě platí ono známé "láska rozkvétá z nedostatku, a umírá na přesycení"...
 Michal-222 Muž44 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk