Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142359, vloženo 20.09.2020 16:48:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Znovu uzavření škol
Jaký na zavření škol máte názor?
Já si myslím, že když zavřou školy, tak ti co se budou chtít a potřebovat učit, tak to zvládnou. Možná někteří ne tak dobře jako ve škole, ale dá se. A ti kteří jsou líní, se nenaučí nic ve škole, ani doma. Takže je to jedno. Je to vlastně jen na tobě. Tím, že člověka který nechce studovat naženeš do školy, tak mu to jen znechutíš a stejně se nic nenaučí pokud ho do toho někdo nebude tlačit “násilím”. Pokud se chceš učit a uspět tak do toho, i když z domova to muže být těžší. Nejhorší je to zřejmě pro ty, kteří nemají stabilní připojení, nebo prostě finance na notebook, nebo i mobil. Sice je takových míň, ale stejně... to je velká nevýhoda.
 Zuzu623 Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2020 20:05:15
Hloupost. Tady se zase někdo chce flákat bezdůvodně. Vždy se najde důvod, proč nepracovat.
Smajlík  Druhý záchod
20.09.2020 19:24:36
Problém nastáva pokiaľ sa danú vec nemáš ako učiť. Ako napríklad ja prax. Pokiaľ by som zostal doma tak daný program by som si mohol maximálne tak za pár tisíc kúpiť. Takže môj názor na to je taký, že pokiaľ by sa to zohľadnilo pri maturitách tak nech.
Čo sa týka učenia sa vecí čo sa učiť dajú aj doma tak je to už na jednotlivcovi, že ako s tým naloží.
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
20.09.2020 17:45:31
S větším využitím možností 21. století se to může zvládat v pohodě. Jen se tomu musí dát nějaký lepší řád a ta správná intenzita.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.09.2020 17:11:32
Nějak nechápu, čemu by to pomohlo.
 leafroller Muž47 Kategorie
20.09.2020 17:10:04
Myslím, že k tomu dojde. Mám v rodině učitelku na střední škole a maturanta. Ani jeden nechce uzavření škol. Nepřeju si to ani já, protože vím, jaké to pro ně bylo na jaře.
 Dalia Žena73 Kategorie
20.09.2020 16:57:27
nechápu, jak se někdo v dnešní době může ohánět tím, že nemá internet nebo pc. Dneska je to v podstatě povinná výbava, podobně jako voda nebo elektřina. Když už ho teda nemá, má naklusat do knihovny a má vyřešeno.

Pak si koupit případně půjčit note ze školy.

Sám si nedovedu přestavit, že bych byl bez pc nebo internetu.

Jestli školy zavřou? Nevím. Měli by místo tohoto strašení konečně vymyslet nějaký smysluplný plán, třeba s rouškami, ale aby lidi mohli normálně fungovat.
A ne že to budou každou chvíli měnit podle toho, jak se andrej vyspí .

Podle mě jsou lidi hlavně otrávení z toho, že babiš a jeho kašpaři pořádně neví, co mají dělat a tak pořád něco zkouší. A ty neustálé pokusy jdou lidem na nervy, protože se musí nějak přizpůsobit.
 jemtojednoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk