Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142336, vloženo 20.09.2020 12:44:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
zamilován do kamarádky
Potkal jsem jednu super holku a stali se zná s dobří kamarádi. Problém je že ona má kluka a i tak se se mnou občas vídá a když jsme spolu tak se chová jako bych byl její kluk. Doteky a mazlení a tak není div že jsem se do ní zamiloval. Problém je že vím že to nemá budoucnost nejspíš a ani není naděje na nějaký větší úspěch u ní. Píšeme si denně a občas se vídáme, ale mě čím dál tím víc dochází že to je celý jeden velkej omyl. Mluvily jsme o tom a ví že jsem se do ní zamiloval ale zároveň má ona ze svý strany svědomí čistý z těch doteků a mazlení co občas proběhne. Problém je že od tý doby jsem zhubnul samovolně už 10 kilo a přestalo mě bavit vše co doposud. Neustále na ní myslím. Před ní se chovám no kontrolovaně a jsem s tím smířenej že spolu nejsme a nebudem ale doma to neustále řeším co bude a co dělat. Čaje na zklidnění už nepomáhají, chuť k jídlu je pryč a jím spíš z donucení. Ok hubnutí nevadí mám pár kilo navíc, ale už to prostě
přestávám zvládat a pomáhá mě jen chození 17 km denně na třídění myšlenek. Nic z toho co mě bavilo dřív mě už neoslovuje. Myslím jen na ní i když vím že je to zbytečný. Mám načtený chytrý knížky a moudra, ale neumím se smířit s realitou že s ní nebudu.
Vím že bych jí měl nechat bejt a na vše se vykašlat ale to neumím a užírá mě to. Nevíte jak se s tím smířit a postupnězase dostat život pod kontrolu?
 Michal zmaten E-MAIL: mich17@assdsf.cz  Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2020 21:33:33
Utněte s ní kontakt, pane kolego.
Smajlík  Pan Ořech Muž90 Kategorie
20.09.2020 19:58:39
Jedině s ní přestat kamarádit a začít hledat jinou dívku.
 Researcher Muž81 Kategorie
20.09.2020 14:49:07
Tak se s ní bav dokud nezhubneš na potřebnou váhu a pak ji kopni do zadku. Ona si s tebou hraje. Něco málo ti dovolí, ale jinak jsi pro ní jen takové zviřátko na hraní. Ona tě sama do háje epošle nemá důvod to musíš udělat ty.
 LADI Muž40 Kategorie
20.09.2020 13:22:53
Poslechni toho borce nahoře 999Aesthetic10 . Pokud s ní budeš si debil. Pokud se chceš trápit tak si nestěžuj. Nikoho to nezajímá. Si sám zodpovědný za svoje štěstí.
 Nesere se
20.09.2020 12:56:54
Ahoj. Jediný způsob je přestat se s ní vídat, klidně jí vysvětli z jakých důvodů. A utni to. Nekompromisně. Sejde z očí, sejde z mysli. A Žádný člověk na světě ti nestojí za to utrpení co prožíváš. Je absolutně v tvojí moci, aby jsi byl spokojený sám v sobě.
K tomu se věnuj seberozvoji - v jakékoliv oblasti.

Hodně zdaru.
 999Aesthetic10 Muž28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk