Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142315, vloženo 20.09.2020 10:22:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jeho kamarád spor
Jsem velmi stydlivá a většinou mi dlouho trvá než se otevřu novým lidem. A to z nich ještě musím cítit, že mě berou jako sobě rovnou.

Asi půl roku se stykám s jedním klukem. Nikdy jsme si neřekli na přímo, že spolu chodíme, ale tak nějak mi to přijde z toho, co říká. No, prostě je to takový neurčitý.

No včera jsme byli na pivu s jeho kamarádem P a jeho "kamarádkou", která to bere, že chodí s P, D. S P jsem se už jednou viděla, chlubil se, že si zavolal devku. Bylo to tak tři týdny zpět, kdy se už scházel s D evidentně.

Nicméně včera přišel a tvářil se, že mě vidí poprvý. No ze začátku jsem se fakt snažila být společenská, ale prostě, byli to dva noví lidi a byla jsem ze svý přirozenosti trochu tišší. Pak jsem začala pozorovat, že po tom, co jsem něco udělala nebo řekla (nebo třeba neudělala), P hodil soucitný úsměv, podíval se na D a začli se spolu smát. Možná to nebylo vůbec na mě, ale když jsem si toho všimla víckrát, zacala jsem být ještě tišší. Když z lidí cítím, že si se mnou nepřipadají rovni, ještě víc se zatáhnu do sebe a ta "nerovnost" se ještě zvětší. Bohužel, nesnáším se za tohle neumění jednat s lidmi.

Nicméně večer pokročil. P za mnou přišel s otázkou, jak to teda s tím klukem máme, jestli spolu chodíme nebo jak. Vlastně jednoduchá otázka, ale já na ni moc nemám odpověď a on nebyl člověk, se kterým bych to chtěla řešit. Poprvé. Začala jsem se z toho teda vykrucovat a on byl pořád strašně neodbytnej. Že ví, co by mu odpověděl ten kluk a že je to jeho kamarád, tak chce znát moji odpověď a takový kecy. Přišla D a říká mu, ať mě nechá, když na tuhle otázku nedokáže taky sám odpovědět. Nicméně on pokračoval a pak najednou spustil "tak se braň ne?". Nic moc jsem mu stejně neřekla, ale začínala jsem být už trochu agresivní a on začal mít další kecy. Všechno si nepamatuju, ale něco o tom, že často poslouchám, co mi kdo řekne (jakože se nechám manipulovat), že to vypozoroval a nesoudí tak jen z jedny události. Pak něco o bydlení s tím klukem. Přitom my spolu rozhodně nebydlíme. Prostě měl řeči. Naštěstí si nepamatuju všechno, co říkal. No, když do mě někdo takhle reje, vždycky se mi začnou navalovat slzy. Je to slabost. On si toho všiml a řekl, že už končí. V tu dobu přišel i ten kluk a začal říkat, že je tam napjatá atmosféra..

No já už jsem byla úplně rozložená, chtělo se mi brečet, snažila jsem se to udržet. P se mnou komplet přestal mluvit. Ten kluk za mnou přišel, co se děje, že mam slzy v očích, ale v podstatě, to bylo na nic, akorát se mi chtělo brečet víc.. krásnej večer. Chtěla jsem odejít, ale nechtěla jsem dělat scénu, která už ale stejně proběhla. No když odešli, rozbrečela jsem se tak, že se nedalo přestat. Bylo mi líto toho, co říkal, že jsem neschopná, že si myslí, že ten kluk se schází s dementem. Prostě mi bylo fakt zle. Ten kluk přišel, že mě takhle nezná a co se děje a že mě má strašně moc rád a že by mi nenechal ublížit. Nicméně pak mi stejně řekl, že to jsou jeho kamarádi, že si myslel, že to unesu a že se s nima asi nemůžu stýkat. Jednoho jeho kamaráda už znám a ten byl v pohodě, prostě mi přišlo, že mě bral. Možná to není pravda, ale nedával to najevo.

No večer byl úplně zkazenej, myslím, že ten kluk byl taky nastvanej, že to takhle dopadlo. A já to chápu.

Přijdu si jak blbka, nevím moc, jak se chovat teď a nejradši bych se propadla někam do hlubin..

Děkuju, že jste si to přečetli. Kdybyste k tomu měli nějaký slova, budu víc než ráda.
 Dementní Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2020 22:25:12
Cítil jsem se jako při čtení Idiota od Dostojevského. Byl jsem v půlce knihy a neustále jsem se ztrácel ve jménech postav.
 Cien
20.09.2020 13:37:56
Co chceš, když se scházíš s vypatlanýma kriplama? Hovna prostě řešej zbytečný hovna. :D Člověk spokojenej sám se sebou nemá potřebu psychicky trýznit někoho jinýho. Ten Píčus je jen další zbytečnej chudák. Člověk úplně k ničemu. ;)
 Nenávidím ženy Muž25 Kategorie
20.09.2020 10:32:32
BFCA: číst ot jde.....

Dementní: *Asi půl roku se stykám s jedním klukem. Nikdy jsme si neřekli na přímo, že spolu chodíme, ale tak nějak mi to přijde z toho, co říká. No, prostě je to takový neurčitý.*
Tak se ho zeptej jestli s tebou chce chodit oficiálně.

A pro příště zvol si jinou přezdívku........
 Raymond Muž43 Kategorie
20.09.2020 10:26:49
P, D. S P jsem D ale P a S no nevím. Tohle nejde číst...
 BFCA
20.09.2020 10:25:29
Moc dlouhý, úvod nezáživný. Nečtu.
 F7GHPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk