Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142295, vloženo 19.09.2020 23:49:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Partner podobný otci
Slyšeli jste někdy tvrzení, že když dítě vyrůstá v rodině, kde otec alkoholik psychicky i fyzicka týrá jak dítě, tak matku, tak potom má to dítě v dospělosti tendence, si nevědomky hledat stejného partnera, jako byl právě otec? Něco na tom asi bude.
Poznala jsem nespočet kluků, kteří byli skvělí, laskaví, měli úžasnou povahu i vzhled - ale i přesto mě z nějakého nevysvětlitelného důvodu nepřitahovali..
Potom jsem poznala jeho. Nebyl to vůbec žádný model, ale víte co? Dostal mě na svoje sladký, krásný slova, který mi často říkal. Na svůj charakter, který se zdál dokonalý. Díky tomu jsem se do něj tak zbláznila...
Časem se ale začaly projevovat i jeho stinné stránky. Nevydržel střízlivý ani jeden den, do toho hrozně hulil, bral nějaké “prášky na uklidnění”, nemluvě o jeho náladovosti, agresi která mi naháněla hrůzu a zvyšující se aroganci, s níž mě často dokázal ponížit, srazit. Byla jsem tak slepá a neviděla to, nebo jsem spíš nechtěla. Idealizovala jsem si ho, viděla v něm něco bezchybného. A čím víc jsem mu dávala najevo svou náklonnost, čím víc si byl jistý tím, že si mě získal, tím hůř se choval.
I přesto všechno, mě tak strašlivě moc přitahoval! Nikdy jsem si to ani neuměla vysvětlit, vždyť vlastně byl tak hrozný, až děsivě fyzicky podobný mému otci, zároveň měl stejné chování a vyjadřování jako on... A tak moc mě přitahoval.
Nakonec jsem se odhodlala svěřit jednomu kamarádovi, který mi zakázal se s ním bavit, přemluvil mě bych ho nechala a otevřel mi oči. Teď už to vidím taky.
Cítím se jako magor. Vážně mě přitahují chlapi, kteří by mě utlačovali a ubližovali mi stejně jako můj otec. Jsem vyděšená a nevím, co mám dělat.
Já sama jsem ty chyby neviděla, ukázal mi je až kamarád, který mi promluvil do duše - a který tu už příště nemusí být, aby mě znovu odradil. Tímhle způsobem vážně skončím s takovým chlapem...
 ImAfraidOfIt E-MAIL: ImAfraidOfIt@seznam.cz  Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.09.2020 00:38:46
;-)
 ctjb tvl dpc Muž33 Kategorie
20.09.2020 18:11:59
ctjb tvl dpc:

Asi jsem to v rychlosti blbě na mobilu napsala, co? Oprava tedy... Úplný obraz svého otce bych fakt nikdy nechtěla, ale ten základ chci. Můj otec není akláč, kuřák, děvkař, má humor, je pracovitý, zodpovědný a pro rodinu. Negativa taky má a dost, ale to má každý. :D
 Alessandra111 Žena21 Kategorie
20.09.2020 15:13:08
Alessandra111:

Tvoj otec má celú obrovskú kopu vlastností, ktoré sú vyložene negatívne a škodlivé a ktoré ty nevnímaš. Kým autorka o tých otcovych vie a môže sa im vyhnúť, ty bohužiaľ nie. Až keď si toto uvedomíš, začneš otca spoznávať naozaj, aj keď to bude pre teba neskoro. Bude to bolestivé a väčšinou aj koniec pre manželstvo, prinajmenšom. O veľa rokov a zmarených pokusov a citov neskôr si svoj náhľad poupravíš a možno budeš mať druhú šancu, skôr je ale pravdepodobné, že v tom budú deti, majetkové nezrovnalosti a finančné problémy, okrem pochopiteľne emocionálnych zranení, ktoré častokrát ostanú neprekonané.
 ctjb tvl dpc Muž33 Kategorie
20.09.2020 12:41:25
Tohle je taková klasika že už by to měli začít vyučovat nebo já nwm
 Mach4 guest
20.09.2020 11:23:27
Hledat si partnera podobného otci (nebo partnerku podobnou matce) je vcelku běžné, ať se rodič choval jakkoli.
 leafroller Muž47 Kategorie
20.09.2020 10:25:20
U někoho asi ano. Ale třeba můj přítel je naprostý opak mého otce (ale ani jeden není žádný násilník nebo ožrala, prostě normální chlapi) a jsem ráda. Možná to tak funguje u těch násilníků atd. Prostě u těch nestandardních vzorců, který se do psychiky dítěte hodně zaryje. Nevím. Vyhledej každopádně odbornou pomoc, psychologa, terapeuta.
 I9E1
20.09.2020 09:55:15
Ne nadarmo se říká, že rodiče jsou VZORY.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.09.2020 09:34:23
Věřila bych tomu. Podle mě si nějaký vzorec chování neseme celkově z rodiny. Když se nad tím tak zamyslím, tak z velké části chci podle vzoru otce - nechci aby byl akláč, kuřák, děvkař, chci aby byl pracovitý a byl pro rodinu. Ty toho svého "ideála" najdeš rychleji jak já :D
 Alessandra111 Žena21 Kategorie
20.09.2020 08:26:38
:DDD To budeš mít těžký děvenko, takových jako je tvůj fotr je u nás tak 70% kluků. :DDD Aspoň víš do čeho jdeš, nesnaž se s tím bojovat.
Smajlík  Nenávidím ženy Muž25 Kategorie
20.09.2020 07:51:30
Jo rebelové a flákači jsou unžen inn ale málokterá prozře. Tobě se to povedlo. Jiným se to nepovede nikdy. Známá se nechala oblbnout a půjčila jeho rodině přes 300000 vrátili jí zlomek a ona za ním stejně pořàd leze. Všichni její přátelé i já jsme ji říkali že o ty prachy přijde(bydliště na úřadě a žádná práce plus podvody) no neposlechla nikoho. Za ty prachy mohla alespoň cestovat to má ráda, teď má jen nekonečné výmluvy.
 LADI Muž40 Kategorie
20.09.2020 02:12:56
Je velice dobře, že o tom víš, že si to uvědomuješ, zbytek je už na tobě, jaký chceš mít život...
Jo a pořiď si sáček na led a najdi si adresy ubytoven a hotelů v budoucím bydlišti.
 MBA
20.09.2020 02:11:05
Já bych tomu i věřila. Jde o to, že žena si hledá do jisté míry v něčem podobné partnery jako byl její otec. A nejde jen o stinné stránky povahy. Pokud je otec empatický, tak pravděpodobně bude vyhledávat empatického partnera. Pokud otec chybí, bude vyhledávat pravděpodobně staršího partnera. Na druhou stranu pokud ženu její otec něčím celý život vytáčel-alkoholismus, náladovost tak právě naopak takového partnera vedle sebe nestrpí. Takže dá se říct, jak kdo a jak kdy. Ale něco na tom rozhodně je.
Důležité je, že si to uvědomuješ a můžeš s tím začít pracovat.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
20.09.2020 01:53:10
No finta je v tom, že to celé nie je v jeho hlave, ale v tvojej. Podstatné nie je to, aký je, ale ako ho vnímaš ty a prečo to máš takto popletené. Je to celé jedna ilúzia, človek oproti tebe je niekto úplne iný a ty si si ho v hlave vytvorila takého, aby si ho mohla milovať a byť na ňom citovo závislá. Podobne ako si to mala doma, to sa ti bude stále opakovať.
 ctjb tvl dpc Muž33 Kategorie
20.09.2020 01:50:23
Můj otec byl alkoholik a násilník co byl po alkoholu právě ten násilník.
Já alkohol nepiju a když se nahodně napiju jsem veselý bez špetky agrese!
Ano geny jsou silné ale duše silnější.....bohůžel ne každý má tak silnou duši.
Smajlík  KyberFrtipirko Muž30 Kategorie
20.09.2020 00:35:41
Počul som o tom, ale nesúhlasím s tým. Rovnako ako nesúhlasím s tým, že všetci cudzinci unášajú deti a zabíjajú si manželky. Asi takto na pochopenie. Všetko je to o jedincovi.
Smajlík  Ivo
20.09.2020 00:09:44
Dostal mě na svůj charakter, který se zdál dokonalý. Nevydržel střízlivý ani jeden den, do toho hrozně hulil, bral nějaké “prášky na uklidnění”, nemluvě o jeho náladovosti, agresi která mi naháněla hrůzu a zvyšující se aroganci, s níž mě často dokázal ponížit, srazit.


Tak to mě fakt pobavilo. Tomu říkám "zdál se mít dokonalý charakter".

I kdyby to bylo fake, pobavilo.
Smajlík  Král David Muž48 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk