Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142277, vloženo 19.09.2020 20:34:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Poslední věc pro záchranu vztahu?
Hezký večer, chtěla bych poprosit o vaše názory. Ve středu se se mnou rozešel přítel. Byli jsme spolu krátce, několik měsíců. Oba jsme složitější povahy, dost tvrdohlaví a temperamentní, takže jsme během té doby měli dost hádek a výměn názorů. Nikdy jsme ale nebyli rozhádaní víc než den. Většinou hned nejpozději další den po hádce se někdo z nás tomu druhému ozval (častěji on mně) a usmířili jsme se. Bydlíme od sebe 200 km, navíc ani jeden momentálně nemáme auto, takže vídání se bylo takové obtížnější a častěji jsme byli v kontaktu spíš přes telefon a sociální sítě. Ve středu se stalo to, že já jsem se nechala vyprovokovat takovou zdánlivě maličkostí, kterou mi on napsal (zřejmě v legraci) a byla jsem na něj hodně sprostá. Urazila jsem ho, víceméně jsem ho poslala do pr. Vím, že to není omluva, ale zažívám teď náročné období - přišla jsem o práci, měla jsem v týdnu PMS, několik dní šílené migrény a ještě máme zdravotní problém v rodině.

On si hodně potrpí na dobré vychování, úctu a respekt ve vztahu a toto mé chování bere jako velkou urážku a porušení všech pravidel slušného chování :( Hned když jsem to napsala a odeslala, bylo mi jasné, že to byla chyba, ale neudržela jsem prostě nervy na uzdě. Tisíckrát jsem si to pak vyčítala, ale už to nešlo vzít zpět. Asi k tomu přispělo i to, že pár dní předtím jsme měli další hádku - tak jsem byla na nervy, ale usmířili jsme se a byli jsme domluvení, že se tento víkend uvidíme a strávíme spolu 3 dny v Brně. Což tedy padlo samozřejmě. Snažila jsem se mu omluvit - omluvila jsem se asi tisíckrát a myslela jsem to naprosto upřímně, opravdu mi to bylo velice líto. Já normálně nejsem vulgární člověk, ale prostě jsem vypěnila. Vím, že jsem to přehnala, na druhou stranu - kdo z nás je dokonalý? Jeho to ale nezajímalo. Zablokoval si mě na Facebooku a napsal mi jen SMS, že jsem v blokaci a že jde blokovat i mé telefonní číslo a prý sbohem. Ještě se sledujeme na jedné sociální síti, kde si mě nebloknul. Psala jsem mu tam, omlouvala jsem se znovu, ale trvá si na svém. Je uražený a asi hodně utrpělo i jeho ego. Nicméně tam si mě nebloknul a když mu píšu ještě dál, zobrazuje si to hned a někdy i reaguje. Včera mi radil ohledně počítače. A vždy mezi prvními si zobrazuje příspěvky, které tam dávám.

Vím, že to nic nemusí znamenat, ale říkám si, že možná je tam ještě nějaká jiskřička naděje… Každopádně chci udělat pro záchranu vztahu vše, a tak mě napadla ještě jedna věc. A to ta, že bych za ním dojela osobně a zkusila si s ním promluvit ještě osobně. Myslíte, že je to šílený nápad? Ptala jsem se dvou kámošek a jedna mi řekla, že je to blbost a že budu za stíhačku a vtěrku a druhá zas, že ona by udělala to samé a o tu poslední záchranu vztahu se pokusila. V podstatě si říkám, že nemám co ztratit… Maximálně se mnou odmítne mluvit nebo mě pošle do háje znovu, ale budu mít čisté svědomí a budu vědět, že jsem udělala maximum… Mám to k němu opravdu hodně daleko, nevím úplně přesně, kde bydlí (scházeli jsme se buď u mě nebo na půli cesty), ale je to malé městečko a vím, kde pracuje, takže snad bych ho tam nějak našla. Co si o tom myslíte? Já nikdy nic takového neudělala, ale teď cítím, že prostě on mi za to stojí… Momentálně ho nekontaktuji, chci mu dát čas a klid.. Jela bych tam v průběhu příštího týdne. Díky předem za rady
 Christina1234 Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2020 17:08:55
Kdo tu mluví o romanci?
Autorka očividně chce jet. Ptá se ale je rozhodnutá a pojede i když jí budete říkat cokoliv.
Jestli je to chyba, nebo to chyba není - no není, že jo.
Stíhačkou taky není. Že se pákrát omluví a pak si dojede aby to odmítnutí slyšela osobně to z ní dělá stíhačku?
Pokud poté přestane ho kontaktovat a půjde dál, vezme to tak, že teda definitivně vše skončilo ač nějakou snahu měla, pak je to prostě správně. Ne pro něj ne pro VÁS ale pro NÍ.
Je to čistě a jednoduše psychologie - příklad: budeš furt váhat jestli začít plavat protože máš děsněj strach z vody. Pokud nikdy plavat nezačneš a nikdy k tomu nesebereš odvahu budeš furt naříkat, žes to nezkusila, celej podělanej život, když ne nahlas tak v hlavě, kdykoliv půjdeš kolem vody a bazénu budeš tam mít červíčka pochybností.
ALE - pokud překonáš sama sebe, skočíš do vody s trenérem a plavat se naučíš, buď tě to bavit začně nebo ne ale nebude ti hlodat v hlavě do konce života červíček JESTLI JSEM MĚLA, NEBO NE.
Takže proto, kvůli sobě ne kvůli němu, by tam jet měla
Smajlík  Lelkos
20.09.2020 11:58:00
Nějak nechápu, proč chceš s tím cholerickým arogantním sebestředným hovadem pořád být?
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
20.09.2020 09:41:00
Otázka, kam to povede, jestli se zase dáte dohromady. Máš to nějak naplánované? Oba dva se chováte k sobě ve vztahu takhle impulsivně, negativně a najednou se to změní?
 Bílé kafe
20.09.2020 04:12:30
KyberFrtipirko: "Očividně má zadní vrátka" Z čeho konkrétně je to tak očividné?
 Ravenor Muž25 Kategorie
20.09.2020 04:00:40
Christina1234: poslechni Lelkos, každý chlap čeká na stíhačku bez důstojnosti. Realita fakt není nějaký romantický film. Taky se ti může stát, že tě "vezme" na milost. Vyspí se s tebou, dá ti nějakou iluzi a mezitím klátí jinou, jak tady bylo řečeno.

Ten vztah je dávno mrtvý, tak se v něm přestaň rýpat.
 nikdoNEniDokonaly
20.09.2020 01:03:14
Kdyby jsi byla jediná v jeho životě ,tak se na tak dlouho neurazí.Očividně má zadní vrátka a když si nepíše s tebou-píše si s jinou...to jsi chtěla číst ,nebo slyšet?Protože taková je pravda.Vztahy na dálku nefungujou....nejspíš ted klátí jinou,nebo má zrovna rande.Raději napiš mě na email frtipirko@seznam.cz
Smajlík  KyberFrtipirko Muž30 Kategorie
20.09.2020 00:05:28
Jestli chceš pro záchranu vztahu udělat vše, tak se nejprve nauč chovat.
 J9C4
19.09.2020 23:27:49
Děkuji vám za názory. Osobně to vnímám přesně jako píše Lelkos. Prostě maximum, co můžu ztratit, jsou prachy za dopravu a den času. Když to neudělám, asi bych opravdu pořád přemýšlela, co by kdyby. Akorát nevím, jestli tam jet vyloženě bez ohlášení...
 Christina1234
19.09.2020 23:09:01
ALe prde, neposlouchej rádce co ti tu píšou abys nikam nejela.

Koukni na to takhle - život máš jen jeden. Pokud nepojedeš a neomluvíš se nebo si nepromluvíte, nic dalšího neuděláš hrozí, že se tím budeš užírat daleko dýl. Jednou si třeba řekneš - proč jsem to neudělala? Proč jsem tam nejela a ble ble ble.
ČLOVĚK VÍC LITUJE TOHO CO NEUDĚLAL než toho co udělal. Vždycky, v závěru "života" pokud tě teda někde nesejme auto a nejsi hned mrtvá, lituješ vždycky toho, co jsi mohla mít/co jsi mohla udělat ale neudělala.
Takže seber svých pět švestek a jeď. Pro tebe to bude znamenat uzavření. A můžeš si s klidem říct, že jsi udělala VŠECHNO. A jestli to dopadne tak, že spolu nebudete a to z jakéhokoliv důvodu (protože to, co jsi napsala striktně nemusí být pravý důvod, klidně to pro něj mohla být jen záminka - protože třeba nechce vztah na dálku už ho omrzel, nebo se seznamuje s jinou nebo cokoliv jiného, nebo je fakt idiot a vezme si k srdci trochu sporstější slova).
Za mě - jsem docela vulgární když mě lidi naštvou. Kdyby to někdo netoleroval, tak ať jde k šípkům, podle mě má člověk naprosté právo se naštvat a nadávat a druhej má právo se urazit ale rozcházet se? Nevím, ježiš, i kdybys mu vyjmenovala celej "slovník" sprostých slov, tak to není důvod k rozchodu.
Ale jeď. Jeď pro KLID TVOJÍ DUŠE.
A pak můžeš se pohnout dál ať už to dopadne jakkoliv.
Mysli na jedno - NAKONEC VŽDY VŠE DOBŘE DOPADNE, POKUD TO JEŠTĚ NEDOPADLO, PAK TO NENÍ KONEC - a to i tak, že on nemusí být ten pravý, třeba je ten pravý jinde.
Ahoj.
Smajlík  Lelkos
19.09.2020 23:02:40
Kolik mu je že se uráží jako malej harant a blokuje si tě jako nějakej cucák. Ty jsi se omluvila a víc by jsi pro to dělat neměla. Jak se můžeš omluvit víc. Přišla jsi o práci a budeš cestovat tam a zoět 400km aby jsi mu zopakovala co jsi napsala? Kašli na něj, teď je řada na něm. To že tě to trápí mu dělá evidentně dobře když si tě nezablokoval všude a zprávy zobrazuje okamžitě.
 LADI Muž40 Kategorie
19.09.2020 22:41:53
Uvědom si, že chlap, který si chce zachovat zdravý rozum, vedle sebe rozhodně nesnese nějakou semetriku. Je hezké, že tě to mrzí, ale dej mu už pokoj
 Dikobraz
19.09.2020 22:06:19
Jeho ego neutrpělo, jen nechce spojovat svůj osud s hysterickou kravkou co mu sprostě nadává. Co je na tom divnýho?
Smajlík  klukjakobuk
19.09.2020 21:55:26
Christina1234:
ten vztah nemá smysl. On určitě není tak dokonalý, jak ho popisuješ. A ty nebudeš tak špatná, jak popisuješ sebe.
Kdyby byl tak dokonalý, tak se s tebou nehádá. I kdybys byla jakákoliv. Prostě ti řekne svůj názor a kdyby se hodně rozcházel s tím tvým, tak se s tebou rozejde. V klidu, bez hádek.

V každém případě, máte vztah na dálku, jste spolu pár měsíců a přesto se pravidelně sprostě hádáte.
Dovedeš si s tím člověkem sdílet společnou domácnost? Pokud máš ráda italskou domácnost, prosím, rozjeď se za ním. Pravděpodobně se stejně nic nezmění.

V nějakém ideálním světě máš být během prvních pár měsíců po uši zamilovaná a těšit se na každé setkání, které je několikrát do týdne. A ten kluk bydlí někde kousek od tebe.
Smajlík  nikdoNEniDokonaly
19.09.2020 21:27:01
A je třeba mít vztah, kde se po pár měsících pravidelně hádáte?
 Alda
19.09.2020 21:18:26
Myslím, že to bude k prdu, respektive on názor nezmění, ale pokud to dává smysl tobě, že se ti pak bude lépe usínat s vědomím, žes udělala pro záchranu maximum, tak prosím.

Ale chtěla jsem říct něco jiného. Jste od sebe 200 km a hádáte se obden? Umíš si představit, jak by vypadalo vaše soužití, nedejbože během nějakých náročnějších období? Já ne. Vykašli se na to, nemá to cenu.
 Teq
19.09.2020 20:57:44
No, asi ho to nech trochu vydýchat. Dej mu prostor. Chlapi dnes moc ženské emoce nezvládají a neumí si s nimi poradit. To chce víc testosteronu, který jim chybí. Uráží se jak dámičky a rozchází se. Taky jsem impulsivní, pokud to neděláš pořád, tak by se nemusel chovat takhle. Nejezdí, mohl by to vnímat jako nátlak. Jestli tě chce, tak tě neopustí.
 Sorayaaa
19.09.2020 20:47:41
Nepríde ti to ani trochu ponižujúce? Nejak nedokážem uveriť tomu, že k takémuto správaniu sa dokážu uchýliť dvaja dospelí ľudia. Trochu sebaúcty by to chcelo a vykašľať sa na niečo, čo nemá zmysel. Nechápem ako ti môže niekto taký za niečo stáť.

Strata času.
 Ivo
19.09.2020 20:43:38
Psala si, že jste se už několikrát (dost) pohádali - nebyl to nyní zrovna ten okamžik, na který čekal, aby mohl ten váš dálkový vztah ukončit - neboť se to stalo z tvé strany?
 unknownPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk