Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142264, vloženo 19.09.2020 18:49:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
chci darovat krev
kámoš má malého bráchu, co má nějaký vážný problém s kostní dření a všude sdílejí, ať se lidi zapíšou jako dárce kostní dřeně, prý to je jen odběr krve. Přemýšlel jsem, že bych tam šel, ale tam je nějaká operace s 4denní hospitalizací a to si při práci a studiu nemohu dovolit. Celkem mám i strach z operace. Přemýšlím, jestli je k dobru i jen odběr klasické krve a plazmy? jsem zdravý, mladý a sportuju, nemám žádné zdravotní problémy. Poraďte jestli znáte rozdíl.

zatím jsem jen přispěl na nějakou sbírku anonymně, aby o tom nevěděl, poslal jsem 2500. kdyžtak jestli chcete taky přispět, tak napište email a pošlu adresu. Nechci to moc sdílet, protože tu jsou i pomatenci. Doufám, že jim to pomůže nějak...je mi z toho smutno
 Young Rickyy Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2020 12:18:55
Od homosapiens nic nechci,ještě by byl ze mě komouš,ale pokud jseš upír,tak to beru,ale nesmíš být v KSČ,to by mě klepla pepka.
 Mimozemštan
19.09.2020 23:44:52
Ahoj mám za sebou asi 120 odběrů plazmy a je to v poho 700 kč za jeden odběr
Smajlík  AloisBehemothFaust
19.09.2020 22:42:00
Kostní dřeň odeberou jen málo lidem, ti co se zaregistrují jsou jen v databízi a dostane se jen na pár lidí. Krev je v pohodě sám mám přes 220 odběrů krve a plazmy. Dárců je pořád nedostatek ale je důležité chodit pravidelně kdo jde jen jednou je to k ničemu a nespotřebuje se to.
 LADI Muž40 Kategorie
19.09.2020 19:47:20
Ahoj, ja zatiaľ pravidelne darujem krv (34 odberov), a nemal by som problém darovať aj kostnú dreň. Ak mu to pomôže a nemáš strach tak choď do toho. Ten pocit keď niekomu pomôžeš je odmeňujúci sám o sebe.
Smajlík  lukas
19.09.2020 18:55:44
najdi si na netu odběr kostní dřeně ať víš o čem to je...

a udělám ze sebe pomatence -

na kostní dřeň je dobrý čaj a koupele z řebříčku obecného
 Raymond Muž43 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk