Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142257, vloženo 19.09.2020 16:59:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
bojím se vztahu
Zdravím.
Nevím moc jak tyto zpovědi fungují a jak vůbec začít, ale pokusím se působit co nejpřirozeněji. Jsem obyčejné děvče z Českých Budějovic, je mi 17. Považuji se za velmi extrovertní a přátelskou osobu, řekla bych, že mám hodně přátel.

Poslední dobou mám ale velké trápení. Možná to bude znít pro starší z Vás velmi pošetile, že takovou hloupost vůbec řeším, pokud to tak budete cítit poprosím Vás, abyste mi nenadávali a ani neodepisovali. Neplýtvejte naším časem.

Jde o to, že jsem ještě nikdy neměla nějaký romantický vztah ani s klukem, ani s holkou. Nikdy jsem se s nikým nepolíbila, ani obyčejnou pusu, nic. Všichni v mém okolí (se kterými toto téma otevíráme, je to naprostá většina) toto mají už za sebou. Když jim řeknu, že jsem nic z toho nezažila reagují různě - většinou mi nenadávají, spíš jsou hodně překvapeni a řeknou něco ve stylu, že očividně čekám na toho pravého prince.

Hodně nad vztahy přemýšlím. Chtěla bych vztah (nebo alespoň věci, co ke vztahu patří, jestli mi rozumíte) a už se mi i několikrát něco takového naskytlo, ale já vždycky začala moc přemýšlet a toho kluka odmítla a nebo jsem nějak vycouvala. Bojím se, že něco pokazím, že budu špatná, že se mi to nebude líbit, co na toho člověka řeknou ostatní. Nesnáším mít motýlky v břiše. Na druhou stranu chci se s někým líbat, mít to aspoň vyzkoušené, mít to už konečně za sebou. A hodně lidí mi říká, že nemá cenu na to spěchat, že to přijde samo, ale já nechci čekat, rozumíte mi? V hlavě si představuji, jak se tohle všechno děje, ale když na to má dojít, začnu se bát a couvnu.

Chtěla bych od Vás poradit, jak se mám zbavit všeho toho stresu kolem toho, jak se toho přestat bát. Jak jste se poprvé líbali vy? Je vůbec ještě někdo v takovém věku jako já kdo ještě nic takového nezažil? Cítím se, jako by mi něco velkého utíkalo...

Děkuji všem co to dočetli až sem. Jak jsem již psala, pokud mi chcete nadávat radši nic nepište. Budu se těšit na Vaše odpovědi...
 xxyxx E-MAIL: hahaxx@seznam.cz  Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2020 18:41:20
Ja som skoro celý čas, čo som mal 17 nemal za sebou žiadne skúsenosti. Celé som to dohnal až na poslednú chvíľu. Takže sa nemusíš obávať, že by si bola divná. Lepšie žiadne skúsenosti, ako by si mala mať za sebou už celé mesto.
No a udivene sa tvária zrejme, preto, lebo si pekná a prekvapuje ich to.
Inak, ale chcieť niekoho čisto kvôli tomu, že ostatný mali už vzťah je hlúposť. Celé ti to bude, len na škodu a ten vzťah tým bude od začiatku trpieť.
Poradím ti presne to, čo ti radia ostatný. Počkaj si na toho pravého. Nerieš zbytočne, že musíš musíš. Nie nemusíš. Ver tomu, že to jedného dňa príde. Iba nad tým nepremýšľaj a ber to tak, že, keď sa o teba bude niekto pokúšať tak, že sa chce, len skamarátiť. A nakoniec to dopadne ani nevieš ako tak, ako to chceš ty.
Takže nechoď do ničoho nasilu a počkaj si.
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
19.09.2020 18:28:04
Dokud tě víc zajímá, co na něj řeknou kamarádky, tak žádného kluka nelíbej. To tě chválím.
Smajlík  klukjakobuk
19.09.2020 17:50:34
Ahoj, rozhodně ti žádný vlak neujíždí a v životě si toho užiješ ještě až až.

Tvůj stres se zhoršuje čím více se na to soustředíš. Až někam půjdeš, nemysli na to, v představách mysli třeba jen na tanec s klukem, přátelskou procházku apod. zkrátka na to v čem se cítíš jistě a komfortně. Cokoliv navíc považuj za bonus. Ten správný kluk tě tím provede bez nátlaku a časem, až ho více poznáš si k němu vybudujeme důvěru, stres pak odpadne sám a všechno se stane dřív než mrkneš.
 999Aesthetic10 Muž28 Kategorie
19.09.2020 17:21:48
Já se nikdy nelíbal
Smajlík  Za ruku nedržen
19.09.2020 17:20:31
Tak to máš ještě dobrý, mě je 30 a také jsem se s nikým nelibala a ani neměla vztah. Netrap se tím, ono je vážně nejlepší, až to přijde samo, možná to bude taková síla, že se přestaneš bát.
 Anonym
19.09.2020 17:07:40
Přijde mi, že chceš vztah jen proto, protože tvé okolí už někoho má . K vůli nim to ale dělat nemusíš, nenuť se do ničeho co nechceš. Oni si mohou trhnout nohou.
 Mráček se třpytkami Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk