Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142256, vloženo 19.09.2020 16:58:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nenávidím svojí matku!!
Vím, že je to drsné říct, že nenávidím svojí matku. Dala mi život a jen díky ní existuju.. ale celý život jsem stála za ní a říkala si, že mi vadí jak se chová a co dělá ale, že to je prostě moje máma a je jaká je.
No už to ale nezvládám. Mám pocit, že za ty roky už na ní mam takovou alergii, že mě to až drtí. Když mi napíše, když jí slyším... úplně cítím jak mi jde tlak nahoru a dělá se mi zle.
Celý život něco řeší, neustále si stěžuje... ale nikdy neudělala nic proto aby se cokoliv změnilo. Nikdy se neměla špatně, nikdy neměla nouzi ale přesto neustále hledá problémy, vyvolává hádky a neustále je všechno špatně.
Začne řešit jednu věc, další týden další... a takhle dokola.
Štve mě, že když se jí na cokoliv zeptám, tak už ani nereaguje, nechce nic řešit... Tohle je fakt na léčení.

Už nevim co mam dělat. Je to moje máma, mam jí ráda a hrozně mě sere jaká je.... jenže mam chut se od ní úplně odříznout, odříznout od ní moje děti. Nemam chut s ní trávit čas, bavit se s ní....

 Julčík Žena32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2020 20:22:18
Rodiče si nevybíráme, takže máme plné právo přemýšlet o nich v negativním světle. Není nařízeno žádným zákonem někoho mít rád nebo milovat, i když se třeba jedná o naši krev.
 Zlý Jazyk second Žena28 Kategorie
19.09.2020 18:46:15
Povedal by som asi, len jedno. Pokiaľ s ňou majú tvoje deti dobrý vzťah tak im nezakazuj styk. Potom by ešte mohli začať teba nenávidieť tvoje deti.
Inak je každý nejaký. A je, len na tebe ako sa s tým popasuješ.
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
19.09.2020 18:42:37
Měla jsem to stejně jen ty důvody byly trochu jiné. Ona byla velmi komplikovaná osoba a vztah jsme měly velmi chladný.
Dneska je skoro 2 roky po smrti a musím říct, že mi dost chybí. A až teď si uvědomuju, že se na ní také podepsali její rodiče a prarodiče. Obzvlášť její babička, které se celá rodina bála. Že ta máma zřejmě tu babky povahu zdědila. A že jsem možná mohla být tolerantnější.
Ale asi bych to stejně nedala, dokázala mě vytočit jako nikdo.
No, prostě není to jednoduchý, ty vztahy v rodině.
 Belinda
19.09.2020 18:40:17
Ta utkvělá představa, že bychom měli milovat rodiče za to, že měli sex a tím nás udělali, je opravdu hloupá. Posuzuji lidi podle chování a charakteru a ne podle krve a osvědčilo se mi to. Doporučuji.
 leafroller Muž47 Kategorie
19.09.2020 18:07:18
Napíšu to jednoduše. Ty sama máš vlastnosti, které ti u ní vadí, jen si to nechceš přiznat a snažíš se jich podvědomě nenávisti zbavit.

Jediná možnost jak dosáhnout tolerance je pochopení a soucit.
 999Aesthetic10 Muž28 Kategorie
19.09.2020 17:57:54
Mám to podobně, moje máma nesnáší lidi. Půl života žije sama. Když má práci, tak se tam na někoho urazí, dá výpověď a pak půl roku shání novou práci a zase znova.

Nic jí nebaví, nemá zájmy. Přežívá ze dne na den, v bytě binec. Peněz moc není, ale skoro na krabičku cigaret denně má. Večer do postele jedině s práškem na spaní. Podle mě je na tom závislá. Stále si stěžuje, fňuká. Myslí si, jak to má těžké, jak jí bylo v životě ukřivděno. No, nemá a nebylo.

Moc bych si přál, aby se měla lépe, jenže jí není pomoci. Občas ji navštívím. Návštěva ok, ale bolí mě, když vidím, jak žije. Snažím se od toho mentálně odstřihnout, dělat, že to není, že se mě to netýká. Jenže před tím utéct nelze. Není v mých silách s tím něco udělat. Mluvit s ní o vážných věcech nejde, být ji oporou také ne, protože by mě stáhla s sebou do bláta a stejně by ji to vůbec nepomohlo.

Řešení: omezený kontakt a dál neřešit
 Taky tak
19.09.2020 17:35:21
Bohužel, rodiče sis nemohla nevybrat. Omez kontakt. Možná bude třeba úplně odříznout, aby se výjimky nezvrtly.
Smajlík  Jedna paní povídala
19.09.2020 17:18:41
Nejspíš to myslí dobře.
A co konkrétně jí vadí?
 Positive plus Muž Kategorie
19.09.2020 17:05:43
Mám to podobné , nejhorší je, že dítě by mělo mít k matce nejblíže a jakmile tam to pouto není , cítí se být více odcizené , než kdyby mělo špatný vztah s otcem a to je prokázané. Matka je základ a když tam ten základ není , je to špatné . Moje máma také není dobrý člověk, ale nezbývá nic, než se s tím smířit, v takovém věku už bych si s tím hlavu nelámala a snažia bych se s ní být co nejméně v kontaktu.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
19.09.2020 17:02:56
Pošli mi do prdele.
 BubakcumakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk