Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142253, vloženo 19.09.2020 16:22:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak uvěřit že si mě chce vzít z lásky?
Přítel nikdy nebyl na svatby. Jsme spolu 5 let. Ani já jsem nebyla nidky moc na svatby, (nepotřebuji to, radši cestuji atd) ale když už tak ať je to aspoň trochu romantické - ta svatba. A přítel už několikrát zmínil že by si mě vzal. Ale uvedl, že je to výhodnější pro hypotéku.... Nedávno se ptal, zda by mi stačila svatba na úřadě. Já mu řekla že jak mu mám věřit, že si mě chce vzít z lásky ( jakožto hlavní důvod) On řekl že ho to už napadlo dřív, z lásky.
Prostě jde o to, že někdy je to hezké mezi námi a jindy se hádáme. Komunikace mezi námi není nejlepší. Mrzí ne, že je schopen při hádce mi sprostě nadávat. ( Pí*o, jsi hloupá)
Je to divně napsáno,tak sorry. Otázka zní: Jak poznat že si mne chce vzít z lásky?
 Petra Perla Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2020 10:16:52
Ze se hadate se da pochopit, ze ti sproste nadava ani nahodou. Je hezke, ze mas tendenci ho omlouvat, ale pokud neni schopen veci resit normalne a slova pro nej nemaji vyznam, tak jakou budoucnost s nim si proboha predstavujes? A jak poznat jestli si te chce vzit z lasky? Ty budes asi taky trosku naivni vid.
 kormoranHA
20.09.2020 09:24:36
To ti je 28? To ti fakt tak nadává? To nepochopím...
Upřímně, takto nebo ani nějak hrubě by se ke mě nechoval ani žádný kamarád nebo známý. Mě toto říct, tak bych si řekla, že pro něho nic neznamenám... a že to nemám zapotřebí být s takovým člověkem. Nechápu tě, že s ním ještě jsi.
 Alessandra111 Žena21 Kategorie
19.09.2020 23:23:06
On ti nadává Pi*o hloupá? A ty s ním jsi a miluješ ho? Dej si radši studenéj hadr na hlavu. Po svatbe bude co? Bude si u toho nadavani o tebe tipat cigarety (určitě by sis to zasloužila, stejně jako ty nadávky) a až nepřineses dost peněz na hypotéku, tak tě polochtá nožem? (udělal by to přeci jen pro tvoje dobro)
Tomu říkám tedy práva láska.. (jen ne k tobě, aby ses nemýlila)
Smajlík  Jedna paní povídala
19.09.2020 22:16:43
"je schopen při hádce mi sprostě nadávat. ( Pí*o, jsi hloupá)"

Tohle bych svojí přítelkyni nikdy neřekl. To není normální.
Smajlík  normalni typek
19.09.2020 21:15:11
Petra Perla: "Ano, já uznávám, že se třeba někdy chovám nelogicky atd. Bohužel jsem i přehnaně citlivá a je mi líto, že se přítel hádá tímto způsobem."

Ne, nejsi přehnaně citlivá, ani to není Tvoje chyba - jen začínáš uvažovat jako oběť.

Opravdu Váš vztah dle popisu vnímám jako vztah násilný. Možná ještě ne fyzicky násilný, ale rozhodně násilí obsahuje, typická je právě i přítelova paranoia a nedůvěra k lidem.

To co píše Analyzer - to, že ukazatelem je omluva...tak na to pozor...ona právě ta dynamika násilných vztahů je i v tom , že po útoku následuje omluva a pokání a poté znovu útok (který se ale stupňuje...).
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
19.09.2020 20:49:30
No mě spíš překvapilo to s tou hypotékou - jelikož jsem si jednu nedávno bral a dost si o tom zjišťoval, tak si nemyslím že by manželství dokázalo zvýhodnit hypotéku. Když si jí vezmeš napůl a nemovitost si napíšeš napůl, tak vám banka půjčí podle toho, kolik vyděláváte dohromady... Tedy jako v SJM.
 libik Muž31 Kategorie
19.09.2020 19:56:03
Jeho máma zemřela na rakovinu v jeho 15ti. Ale ani tak ji nepoznal moc, byla vždy pryč. Jeho teta ho týrala a naštěstí se ho ujala jeho babička.....Ta již zemřela a jeho táta je v base .... Takže bohužel to rodinné zázemí nebylo ideální, ale jeho babička zachránila co se dalo. Byla to teda žena od rány. Ano, vnímán to, že se přítel někdy zbytečně něčemu brání, zbytečně si myslí, že mu někdo chce uškodit, nevěří lidem tolik. Z toho pramení má tolerance k jeho cholerickým výstupům. Ale často mu říkám, že by měl mít větší důvěru v proud života, zbytečně nepodezřívat atd... Ano, já uznávám, že se třeba někdy chovám nelogicky atd. Bohužel jsem i přehnaně citlivá a je mi líto, že se přítel hádá tímto způsobem. Já se klidně ráda pohádám, ale na intelektuální rovině, bez emocí, nevadí mi jiný názor než můj...
 Petra Perla
19.09.2020 19:34:00
Že si ho neutrie do záclony.
 ctjb tvl dpc Muž33 Kategorie
19.09.2020 18:58:29
Mně to tedy přijde dost divné. Jakmile si tě muž chce vzít jen kvůli nějaké výhodě, je to na pováženou.

Na druhou stranu, zůstat s tebou asi chce, když si berete hypotéku.
Velká romantika ten vztah ale asi nebude.

Záleží na tobě, co od vztahu očekáváš.
 růžová bota Žena27 Kategorie
19.09.2020 18:55:44
Nerozumiem ako môže niekto považovať urážky a zhadzovanie za normálne a ešte k tomu rozumieť tomu a snažiť sa to chápať. Normálne to nie je. Teraz je to zatiaľ pri "ty p*čo" a neskôr to bude "ty p*čo" aj s modrinami. To, že ste spolu 5 rokov a on chce výhodnejšiu hypotéku nepovažujem za žiaden prejav lásky ale skôr ako vypočítavosť.
Smajlík  Ivo
19.09.2020 18:35:37
A jaká je druhá možnost?
 leafroller Muž47 Kategorie
19.09.2020 18:26:03
Promiň, ale pokud vám vázne komunikace, tak pro mě by nepřipadalo v úvahu si dotyčného brát. Navíc, pokud tě shazuje, ponižuje a uráží. To je pro mě varovný prst nejvyšší.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
19.09.2020 17:49:07
a ber to i s ohledem na to, jestli to náhodou u nich doma nebylo podobně, když byl malý a viděl to u jeho rodičů - vztah otce a matky - jaká je jeho maminka? Možná si prožila to, co si prožiješ v jiném odstínu ty s ním (ve smyslu kouknout se na to, jaká je puťka, jak moc starého doma poslouchá, jaké má reálně práva se vyjádřit - možná to právě v bleděmodrém bude u vás. Ale ber to jen orientačně.
 Analyzer
19.09.2020 17:40:33
tam záleží jestli ho to po té hádce mrzí - něco jiného je mezi tím, jestli se ti omluví za ta slova nebo ne. I když tě to zasáhlo. Ono, jsou chlapi co jejich ješitnost nikdy nedovolí, aby uznali svojí chybu, že něco přepískly. Nikdy to neřeknou, ale třeba těmi hezkými činy se to budou snažit zase zahladit. Nikdy si ale nepřiznají chybu s tím o tom referovat protějšek, jakoby poklesnout. Oni jsou tady ty vrchní důstojníci, mající navrch. Takže záleží jestli takovou submisivnější roli jako manželka budeš chtít přijmout, jestli budeš po vůli, ve smyslu nést občas břímě které ti nenáleží. Ale vědět, že manžel je takovej, ale přesto ho máš ráda protože VÍŠ že ho to pak mrzí a nemyslel to v tom afektu tak, jen to ze sebe bez rozmyslu vyprsknul.
 Analyzer
19.09.2020 17:35:10
Petra Perla: pokud ti při hádce sprostě nadává, může se stát, že po svatbě bude i hůř. Kvůli čemu se hádáváte?
 Raymond Muž43 Kategorie
19.09.2020 17:14:56
Analyzér: je trochu cholerik, horká hlava, těžko však vyjadřuje lásku slovy- vyjadřuje ji jinak- když mi něco koupí, když někam vyrazíme, když spolu travíme čas, udělá jídlo, mazlení atd. Nepije alkohol, neuhodil mne nikdy. ( to by bylo poprvé a naposled)
Na dítě se teď necítím, ale kdyby "se stalo", tak vím, že se postará, nemá s dítětem problém. Jen ta výbušnost mě děsí. Říká, že slova pro něj nemají žádný význam. Je pravda, že je spíš na ty činy. Poradnu bych i zkusila
 Petra Perla
19.09.2020 17:00:07
Petra Perla:
>>>Otázka zní: Jak poznat že si mne chce vzít z lásky? <<<

No, pokud tu hypotéku hodlá sám splácet - a zároveň se o nemovitost chce dělit napůl, tak to musí být z lásky ... protože jinak by takovou blbost nikdo nedělal...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
19.09.2020 16:57:52
Srna nikoliv z Brna:
>>>Zkus sama nadnést, že hypotéku nechceš.<<<

No, to si 3x rozmysli, než takovouhle blbost plácneš...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
19.09.2020 16:47:21
Hloupé pí*e atd. jsou ve vztahu vždycky strašně milované, na to je spoleh.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
19.09.2020 16:47:07
Petro, asi bych se spíš než na svatbu a na hypotéku, zaměřila na komunikaci mezi Vámi.
Tvoje pochybnosti o vztahu přítele k Tobě jsou odůvodněné. Hádka samotná - pokud není na denním pořádku a má nějaké konstruktivní směřování - není takový problém, ale to, co popisuješ, má k obyčejné hádce hodně daleko. To je nadávání a urážení a podle kontextu může jít i o jeden ze znaků psychického týrání. Podobné ataky jsem ve vztahu nezažila za osm let - a to i když jsme na sebe byli fakt hodně naštvaní.
Mám takové tušení, že jde jen o špičku ledovce mnohem většího problému..
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
19.09.2020 16:44:57
Píšeš , že není moc na svatby, tak si asi nebude představovat pohádkovou svatbu na zahradě , která je plná růží , či na pláži a pod. A ty také ne, tak co ti na tom vadí ?
A pokud ti je schopen takto nadávat, tak tě nemiluje , mě takto nazvat přítel, už bych s ním nebyla. K parterům by se mělo chovat s respektem bez ohledu na to , jak je situace vážná.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
19.09.2020 16:44:48
Nikoho si neber, ty ses jeste porad naivni dite.
 lol
19.09.2020 16:44:19
No, to že si s tebou plánuje vzít hypotéku, už je dostatečný důvod, že tě asi má rád. Je to opravdu tak, společné jmění manželů - SJM majetek 50 na 50. Navíc odpočty daní atd. Rodina - což byste se oficiálně po svatbě stali - je v tomto podporována víc než nesezdaní partneři. Pokud ti sprostě nadává a vztah není ideální - opět - ať už jsi, jaká jsi (a jestli je na té hlouposti něco pravdy nevím - to si musíš přiznat ty), tak že i přes tyto tmavé chvilky chce s tebou být (bydlet). A jestli je trošku cholerický, dá se to ve vypjatých chvílích pochopit. Otázka je, jestli tě někdy udeřil, jestli pije, je agresivní - pak ale předpokládám, že by si s ním už nebyla. Taky by si s sním nebyla asi 5 let kdyby to byl sňatkový podvodník a nemyslel to upřímně atd.
A když svatba, co dítě? Není proti? To všechno dát na misku vah.
Pokud na sebe řvete, tak si zajděte do nějaké poradny, pokud na to budete chtít pohlédnout a řešit to.
 Analyzer
19.09.2020 16:36:27
Tak asi sledovat, jestli víc času tráví vymejšlením hypotéky s tebou, nebo výletama s tebou. Zkus sama nadnést, že hypotéku nechceš. Abys nebyla překvapená až za týden přijde rozchod, že to "nemá budoucnost" :) protože asi nechceš pro druhýho představovat jen druhej příjem na splátky
 Srna nikoliv z Brna Žena25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk