Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1142246, vloženo 19.09.2020 14:30:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
SLM?
Nedávno tu byl nápad založit něco jako Slavic Lives Matter. Podle mě to není tak špatný nápad. Byli jsme přece obětí genocidy? Byli. Vidí nás na Západě mnozí stále jako podřadné? Vidí.

Navrhnul bych Německo jako první cíl. Tam tyhlety věci vyznávaj, máme tam početnou menšinu (až 2 miliony Poláků, 700 tisíc Srbů, 196 tisíc Rusů, 228-263 tisíc Chorvatů, 60-80 tisíc Lužických Srbů, až 60 tisíc Čechů...), je to hned za hranicemi a nikdo nám v minulosti nezpůsobil tolik příkoří jako právě Němci.
 Slawan Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2020 22:43:39
Súhlasím!!! len doplním že slovo Slovan vzniklo od slova Slovák. Pravlasť Slovanov bola v Bratislave na hrade Devín. Takže Slováci sú nadradení ostatným Slovanom.

Takže stačilo by presadzovať myšlienku VEĽKÉHO SLOVENSKA od Chebu po Ural, od Baltu po Egypt.

Nemecko raz bude patriť Slovákom!
rovnako ako:

- Česko
- Polsko
- Maďarsko
- aj celá Ukrajina cez sybír až po Vladivostok.

Krym je Slovenský, Kosovo je Slovakia
Smajlík  Slovan
19.09.2020 18:29:44
Hlavním cílem bude zrovnoprávnění teplákovek adidas s black tie, dřepění se sezením na židli a kvasu s moselským vínem. Dále zavedení pozdravu blyat při uvítání a cheekibreeki při rozloučení v hohe klasse společnosti
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
19.09.2020 15:00:21
ANO, CHCEME PRO LUŽICKÉ SRBY VLASTNÍ STÁT! STOP GERMANIZACI!!! ZEMLJO TISUĆLJETNA, NA VJERNOST TI SE KUNEEEM! OD MORA DO SAVE, OD DRINE DO UNEEE! JEDNA SI, JEDINA! MOJA DOMOVINA, BRATE!!!

Hajdemo svi da pevamo veselo, kome je srce slovansko i belo <3
Smajlík  Bošnjaci brate
19.09.2020 14:50:32
Ako ďalší problém by som videl to, že slovania spolu nevedia držať. Stačí vidieť niektoré spovede, komentáre, ako sa niektorí potrebujú vyvyšovať nad Ukrajincami, že sú evolučne nižšie alebo nazývať Srbov necivilizovanými , Rusov nazývať opicami atď.... Pričom tieto kecy nie sú ani zďaleka pravdivé, ale všimol som si, že takéto reči majú zvyčajne ľudia, ktorí v živote neprekročili hranice vlastných štátov a žijú v zastaralých stereotypoch.
Smajlík  Ivo
19.09.2020 14:40:42
No je to super nápad, jenomže bobku: vono to chodí jinak.
Vono to ve skutečnosti chodí tak, že řvát může jenom ten, kdo má satana za prdelí, a to Slovani nejsou, Slovany chce satanáš právě pro jejich nesporné kvality zlikvidovat.
Smajlík  Hov hov Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk