Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142182, vloženo 18.09.2020 19:29:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zase zamilovaná
Dobře jak to pojmout. Je mi 18, nikdy jsem neměla pořádný vztah a kluci o mě zájem nejeví, já je balit neumím, no prostě taková klasička. No na druhou stranu mě to přimělo už někdy v 15, 16 letech dojít k tomu že se prostě nebudu zamilovávat do někoho, s kým nechodím. No do teď mi to celkem vycházelo, a poslední tak dva a půl roku šlo pokaždé jen o jakési zakoukání které se dá včas zastavit. Minulý víkend mi to ale nějak nevyšlo, neuhlídala jsem to neb to vypadalo i docela nadějně. Přijela jsem domů na toho fajn klučinu nemám žádný kontakt a pěkně dlouho si připadám jak 14 létá holka co se zamilovala do prvního kluka co na ní byl milej a nejsem schopná se téhle emoce zbavit, jako bych ani nechtěla a zároveň chtěla.
 alimarsofí Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2020 22:03:51
Když nemáš kontakt tak je to prostě smůla, ale třeba se vaše cesty osudu ještě zkříží a ty budeš moct zjistit jestli je to vzájemné.
 LADI Muž40 Kategorie
18.09.2020 21:43:46
Co blbneš? Je ti 18. Zamilovávej se klidně každý den :D Já se někdy v nácti dokázala zabouchnout i do kluka, který mi podržel dveře a usmál se na mě.
A první přichází zamilovanost nebo zalíbení a až pak vztah. Nemůžeš s někým začít chodit a pak se zamilovat. Teda možná můžeš, ale to si kdyžtak nech jako alternativu, kdyby ti to s nikým nevyšlo a mermomocí bys s někým potřebovala chodit. Neschvaluju to, ale to je zase jiný příběh.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
18.09.2020 21:18:20
Ahoj, je velká škoda, že na daného kluka nemáš kontakt, ale můžeš ho sehnat přes někoho, kdo "má kotakt na všechny", nebo zkrátka přes někoho, kdo by ho mít mohl. Razantní opatření typu - nikdy se nebudu do nikoho zamilovávat, jsou vždy chybná a náš život spíš ochuzují, než obohacují. Protože k životu jako takovému je především přistupovat tak, jaký je. Takže... buďto Tě to přejde... nebo zkus sehnat ten kontakt. :)
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
18.09.2020 20:26:33
A o čo sa jednalo? Kde ste sa spoznali? A hlavne niekto koho poznáš na neho kontakt nemá?
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
18.09.2020 20:06:01
Tak se nech sbalit, když neumíš balit .
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
18.09.2020 19:47:13
Nj., tihle krasavečci
Smajlík  Za ruku nedržen
18.09.2020 19:34:13
Je zbytečné se řídit pravidly, která sis stanovila před x lety - naslouchej svému srdci, to jestli to bude stát za to poznáš záhy už jen podle energie, kterou do toho věnuješ... Pokud ale na něj nemáš kontakt a pravděpodobně jste se od sebe ztratili, tak asi poznáš význam toho, co znamená "platonická láska".
 unknownPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk