Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1142065, vloženo 17.09.2020 08:00:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dárek pro někoho nového
Zdravím, otec slaví padesátiny, nicméně ho vůbec neznám (opustil nás, když jsem byla dítě a vrátil se až celkem "nedávno").
Rozhodla jsem se, že mu koupím nějaký dárek, jelikož nás na oslavu pozval, odhadem do tisícovky.. Nenapadá někoho něco "univerzálního"? Nevím co má nebo nemá rád, nevím co vlastní nebo nevlástní.. Nevím co by chtěl.. Nechci kupovat alkohol, to už kupují jiní...

Děkuju <3
 Darekprootce Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2020 20:27:26
A nebylo by dobré se na to zeptat své maminky? Ona přece tvého otce a jeho zájmy musí znát, když spolu nějaký čas žili. A kdyby ji i tak nic nenapadlo, tak by asi dobrým řešením byl dárkový poukaz, jak napsal Frank Drebin.
Já být v takové situaci, tak bych to možná řešil jen bankovkou, tedy tisícovkou. Za ni si pak otec koupí to, co mu udělá největší radost.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
17.09.2020 09:18:29
Přesně tak, dárkovým poukazem někam do obchodu, tím se nic nezkazí. Např. do OBI :D nebo poukaz někam do restaurace na dobré jídlo ;) každý si pochutná rád :) nebo nějakou degustační flašku tvrdého alkoholu, i kdyby nepil, tak aspoň dobře vypadá :)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
17.09.2020 09:10:12
Co třeba nějaký dárkový poukaz, aby si pak vybral sám?
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk