Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142054, vloženo 16.09.2020 22:38:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Název pozice: obchodní zástupce?
Jako obchodního zástupce jsem si v posledních týdnech zakořenila někoho, kdo musí každý den odvolat stopadesát lidí a nabízet jim produkty.
Můj dream job na začátek, když mi bylo asi 19 a strašně mě bavilo řízení byl taky obchodní zástupce nebo jak se tomu říká u nás tomu říkali dealer - jakože př. dealer od Vitany, od Orionu. Naše sousedka byla u orionu. Měla jejich auto s logem a prostě dostala produkty od nich a jezdila po plzeňském kraji a rozvážela do prodejen, kde ale už ten orion měli. Dělala jim objednávky a celkově měla na pohodu práci, doma děti a pro ně i tunu sladkostí bo jí toho hromada zbývala. Pak další paní, co znám dělala roky pro Persil a nějakou jinou značku (tuším, že dělala pro dvě najednou) ta nám nosila domů prací prostředky, že už neví co s tím.
Navíc už tehdy měla cca 40k za měsíc. Jen si vždy plánovala trasu kam pojede dostala od zaměstnavatele seznam prodejen který má stihnout a kde udělat objednávku, občas to nabídla i jinde ale to když už byla při cestě. Stíhala to objet za 3 dny někdy 4 a obvykle pak měla zbytek volný (bo říkala, že není blbá a nebude šéfovi volat, že těch 50 stihla do středy, že prý by jí další týden přidal)
Jenže nevím, jak se té pozici říká. A navíc vím, že zrovna tohle si asi lidi drží. Tak jsem byla na dvou pohovorech ale všude to byl ten navolávač. Když zrovna ten druhý typ, kdy už ta klientala je a vy jen děláte objednávky a rozvážíte eventuélně tak to mi na začátek kariéry přijde jako fajn - jakože mě by to bavilo. Bo prostě víte, že př. orion je všude, že ty objednávky mít prostě budete.
 Saskos Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2020 14:34:31
Dream job jak ho popisuješ je dávno pasé, firmy už nic moc nerozdávají, dokládáš výkazy práce kde a kdy jsi s kým jednal, jako nástrčku firmy tě chtějí využít na 120 procent, když jim nehoníš prachy, končíš. Jak ta ti tady píšou ostatní, pozice je o kontaktech, které se budují, vytastaví se důvěra... Nohu do dveří ti dneska dá každej
jehovista a většina lidí mu jí přivře. Takže řehole jako prase, na kterou bych se v nárocích cizích firem docela i vyprdnul.
 ZkusenejsiBuzna
17.09.2020 12:16:40
PretorianCZ:

Pokud si myslíš, že ty diktuješ podmínky, tak tě maj obchoďáci dobře omotanýho kolem prstu. :D
Smajlík  wut Muž30 Kategorie
17.09.2020 04:23:55
Naprosto a zcela seriozně- pracuji na druhé straně barikády, tj. částečně jako nákupčí...a zcela narovinu ti říkám, že bych si od tebe nic neobjednal. Nenakupuji od žen pod 45-50 let a od chlapů pod 30-35 let. Navíc obecně ženy velmi tězce nesou můj styl vyjednávání. Protože ja nejednám, já diktuji podminky.
Smajlík  PretorianCZ Muž26 Kategorie
16.09.2020 23:51:46
Obchodník si musí vybudovat svojí klientelu sám. Myšlenka, že ti někdo předá všechny své zákazníky a ty si budeš jen rozvážet zboží a inkasovat desítky a stovky tisíc je tak nějak hloupě naivní...
Smajlík  wut Muž30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk