Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1141962, vloženo 15.09.2020 19:52:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Žiju minulostí
Vím, že prázdniny dávno skončili a s nimi i letní lásky, všem zůstali jen krásné vzpomínky a nyní už mají všichni své starosti. Ale já se stále nemohu nějakým způsobem smířit s tím, že teď už to bude zas jen stereotyp, nuda a povinnosti, vše čistě racionální. Já, jako mnozí další, jsem musel opustit svou letní lásku a z (ne)pochopitelné důvodu mi chybí. I když vím, že já ji asi ne a pokud, tak určitě ne tak, jak ona mne. Žiju jen minulostí a vzpomínkami na prázdniny. Ale už jsem si zvykl, je tomu tak celou střední. Nepředpokládám, že s jejím koncem se něco změní, naopak spíš přijdu o to, kvůli čemu stojí za to přežít rok, což je právě léto a s tím spojené prázdniny a možnosti, které mám – zatím. Zkrátka jsem zaseklý v čase a nevím, jak se vymotat.
 OdborníkNaMinulost Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2020 22:13:55
Člověku zůstane v hlavě opravdu spousta vzpomínek, na které rád vzpomíná. Ale tohle se s věkem bohužel postupně začne měnit.
Když vzpomínám na dobu svého dětství a mládí, tak už z toho přestávám mít radost a spíš mne to rozesmutní. Ten pocit, že se nikdy už nic podobného nemůže vrátit, to opravdu člověku ubližuje...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
15.09.2020 21:05:16
Tomu moc nerozumím. Škola mi nikdy nijak zvlášť nevadila a těšila jsem se na spolužáky. Samozřejmě jsem k tomu taky mívala milion keců. Ale souhlasím, že léto má své kouzlo.
Do hlavy ti nevidím, takže netuším, proč si myslíš, že ty jí chybíš méně než ona tobě. A taky jsi nám neřekl, proč jsi tu holku musel opustit.
Způsob, jakým povedeš svůj život je jen na tobě. Ty rozhoduješ, jak naložíš se svým časem. Já mám třeba teď na VŠ celkem v klidku rozvrh,tak jsem se vrátila k něčemu, čeho jsem před lety nechala. A přináší mi to neskutečnou radost. Pokud nesnášíš stereotyp, tak zaprvé musíš dělat něco, co tě bude bavit. Od jakéhokoliv pohybu, cvičení, něco tvůrčího... Kalení a vysedávání po podnicích nemám na mysli. A taky doporučuju hurá akce. To znamená když jsou levné letenky, tak se druhý den letí. A je vlastně jedno kam. :D
Ale spíš mám pocit, že jsi špatný z té slečny. Klidně se o tom více rozepiš.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
15.09.2020 21:02:56
Ty hezké vzpomínky jsou fajn, taky vzpomínám na to pěkné, co jsem prožil a nevidím na tom nic špatného. A zároveň se můžeš těšit na to, co tě čeká příště ..
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.09.2020 20:18:56
Leto tu bude zas, a zas, a zas, a zas.... Stačí si nájsť niečo čo ťa bude baviť cez školský rok. Ak ešte pôjdeš alebo chodíš na VŠ, tak prázdnin zažiješ ešte dosť.
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
15.09.2020 20:03:27
Min. 2 scénáře vidím. Buďto půjdeš s rouškou do školy a tam si to odsedíš, tam zaručeně přijdeš na různé jiné myšlenky, anebo zavřou školu a ty budeš doma se dál utápět minulostí (pakliže vás dostatečně nezaúkolují kantoři).

Stereotyp to bude, ale až za delší dobu, protože počítám, že to takhle bude pokaždé a že tohle není poslední tzv. vlna, takový režim si pravděpodobně udržíme (dokud neklekneme).

Jen mi ještě osvětli tu část, že jsi tu svou letní lásku "musel" opustit. Co tě k tomu donutilo? Hele a jestli zavřou ty školy, tak "prázdniny" budou ještě delší, jen těch možností výrazně ubyde.
 Zatracená Existence Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk