Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1141921, vloženo 15.09.2020 06:27:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Občas mě zajímá
Je mi 18 a je rok 2020. Dnešní doba je fajn a rozhodně si nestěžuju. Občas ale přemýšlím jaký by to bylo žít třeba o 30 let dřív, primárně před soc. sítěmi a mobily. Zda se lidi mezi sebou víc bavili a tak. Občas když se ráno cestou do školy kouknu po autobuse, tak je skoro každý na mobilu. Neodsuzují, zajímá mě ale, jestli dřív, kdy zkrátka nebylo co jinýho dělat, se ti lidé mezi sebou třeba seznámili a tak.
 HighMach guest Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2020 21:46:33
Už jsem tu jednou napsal, že počítače i mobily v podstatě mladým lidem ubližují. Sice je dokáží třebas různými počítačovými hrami velmi potěšit, ale zároveň jim omezují komunikaci s kamarády a s kamarádkami, sportování atd., atd..
Je to opravdu paradox. Já si ve svém dětství užíval to, na co dnešní mladí nemají čas. Jenže když jsem si pořídil počítač, tak mne také velmi zaujaly různé hry na něm a další možnosti, které člověku umožňuje.
Jak tenhle problém objektivně řešit, to si netroufnu odhadnout...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
15.09.2020 16:18:35
Jak pisou ostatni - clovek delal opravdovejsi veci - misto sezeni u pc nebo hrani her na mobilu jezdil na opravdovych zeleznicnich nakladnich vagonech, sedel v opravdove mostni konstrukci, kdyz projizdel vlak nebo treba zapaloval na skladce opravdovou lednicku..
 Kvetak
15.09.2020 09:12:39
Dnes se čučí do mobilů, a předtím se čučelo do novin.
A v práci tě chodili přesvědčovat, aby jsi vstoupila do komunistické strany.

Nebylo moc o co stát...na druhou stranu, člověk se mohl těšit, že jednou bude líp ... to už teď asi není...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
15.09.2020 08:31:44
Ahoj, i když si pořád připadám strašně mladej, bude mi brzo 40. No co ti mám říct, doba to byla krásná. Bylo mnohem víc pohybu, komunikace, zábavy, prostě víc reality. Když jsem byl na prvním stupni ZŠ, tak většina lidí ještě neměla ani doma pevný telefon, takže když jsem chtěl jít s kamarády ven, musel jsem fakt dojít k nim domů, zazvonit a zeptat se jejich rodičů, jestli půjdou ven.
Mluvilo se doopravdy, ne přes messenger nebo insta. Později jsme furt zevlili někde venku s partou. Samozřejmě experimenty s kouřením a pitím, atp. Kolečkové brusle, skejty, spreje, různé malé zlodějny a já nevím, co ještě. Později malé motorky, holky, spousty holek.
Ještě později hospody a diskotéky, samozřejmě jsme pili snad už od 16, protože občanky nikdo nekontroloval. Ale hlavně - všechno real, všechno osobně, skoro z ničeho nebyly fotky, protože kdo by s sebou tahal foťák, že? Takže spousta "vlastních" vzpomínek, ne těch vyfocených na soc. sítích. A to seznamování taky bylo snažší, když každej nečuměl do displeje, tak jsi neměl provinilej pocit, jakože ho rušíš.
 Pan Smith
15.09.2020 08:22:34
Lidé si v trafice koupili noviny a cestou četli denní tisk.
 Glyx
15.09.2020 08:13:46
Tak každá doba má svoje specifika, tedy plusy i mínusy. Já jsem určitě rád, že jsem to chvíli zažil :) Komunisté tenkrát byla verbež, ale ke konci už to tak hrozný nebylo, takže taková zážitková jízda :D
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.09.2020 08:11:43
Já jsem ještě zažil základku bez mobilů, ty začaly až když jsem byl na střední. Rozhodně jsem rád za klasické mládí, kdy jsme stavěli bunkry, bavili jsme se normálně reálně. Já mam pocit, že dneska se mladí lidé už nedokážou ani bavit :D hlavně že umí datlovat na telefonu :)
 Snapiczeq Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk