Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1140670, vloženo 01.09.2020 20:31:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Trpělivost
Za těch 20 let, co už tady otravuju mi došlo, že se v životě bez trpělivosti neobejdu. Problém je, že bych měla nejraději všechno teď nejlépe hned. Asi mi ani nevadí to, že musím do věcí vkládat nějaké úsilí. Spíš mi vadí nejistota výsledku.
Kdysi jsem viděla nějaké video, ve kterém mluvili o tom, že naše generace má problém s nedočkavostí kvůli tomu, že všechno máme hned dostupné. Nemusíme týden čekat na nový díl seriálu, jídlo nám donesou až domů, v některých městech jsou obchody otevřené 27/7, letenky seženeme prakticky ze dne na den.
Jak jste na tom vy s trpělivostí?
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.09.2020 07:26:06
Když jsem viděl dokument o Jeanu Gabinovi, jak musel od patnácti pracovat někde v docích protože otec se na ně vykašlal a rodina neměla co do huby, tak jsem si uvědomil jak to současná generace má opravdu lehké a jak vidí problémy tam, kde by je před pár lety lidé vůbec nevnímali.

A když poslouchám příběhy lidí z koncentračních táborů, kdy každý den jen být naživu byl důvod k neuvěřitelnému štěstí, tak pro " problémy " dnešní generace fakt nemám pochopení. Uvědomil jsem si totiž jednu věc. Jen člověk, který toho má hodně, se bojí že o něco může přijít a stresuje se tím. Kdo nemá nic, o nic přijít nemůže. Ale o to víc může získat.
 davidred Muž Kategorie
02.09.2020 00:39:47
Já jsem hodně trpělivý člověk. A bez toho bych ani nemohla dělat svou práci, protože to opravdu vyžaduje velkou trpělivost, toleranci a flexibilitu. Vůči lidem jsem trpělivá a vždy se snažím pochopit. A jestli to myslíš vůči nějakému přání nebo události, tak taky. Já nějak vím a několikrát se mi potvrdilo, že trpělivost (a snaha) přináší růže. :o)
 Pomněnka na stráni Žena99 Kategorie
01.09.2020 22:14:26
S trpělivostí nic moc, ale zase vím, kolik hodin má jeden den...
Smajlík  BadMax Muž56 Kategorie
01.09.2020 21:55:55
Trpělivost mám snad celkem s dětma. Jinak ale moc ne. Nevadí mně např. hodiny čekat na bus nebo tak, ale nenávidím ze všeho nejvíc, když musím něco vyřešit a jsem v nepříjemný situaci a nedá se nic dělat než několik dní čekat na to řešení. Teď naposled to byly nějaký papíry, paní byla nemocná a nebyla v práci a já jsem je děsně potřebovala a musela jsem čekat! Příšerný. :D Nebo dřív jsem se vždycky zhrozila, že jsem určitě těhotná, a než jsem to konečně dostala, nemyslela jsem na nic jinýho.
 Whisky G Žena30 Kategorie
01.09.2020 21:09:38
Zle!
Smajlík  argumentujem rád Muž23 Kategorie
01.09.2020 20:59:58
No s trpezlivosťou som na tom tak neutrálne. Pokiaľ to je trpezlivosť ohľadom čakania tak to je v pohode. Nič viac mi ani nezostáva.
Trpezlivosť mi však chýba hlavne pri takých činnostiach ako je napríklad plávanie. To viem, že keď som bol ešte malý fakan tak som si myslel, že sa to naučím hneď. Lenže tak ľahko to nešlo tak som s tým skončil. Čoho ľutujem a mám v pláne to napraviť.
Do toho mám ešte dosť cholerickú povahu takže pokiaľ to nie je hneď tak dostanem nervy a búcham do všetkého čoho sa len dá. Majstri na praxi by vedeli rozprávať :D
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
01.09.2020 20:57:56
Špatně, hodně špatně...a souhlasím s Tebou - je to jedna z nejdůležitějších vlastností.
 Střelenka-Lenka Žena38 Kategorie
01.09.2020 20:45:04
Kdybych neměl trpělivost, tak bych nemohl dělat to, co dělám.... A až mi trpělivost dojde tak budu pravděpodobně ve večerních zprávách ... :D
 Liberecak Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč