Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1139428, vloženo 21.08.2020 10:33:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vadí vám pedofilové?
Vadí vám pedofilové? Bojíte se jich? Znáte nějakého? Zajímáte se o tuto problematiku?
 průzkumnice Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.08.2020 07:47:27
Nevadí mi, pokud neprzní děti.
Smajlík  7L16
22.08.2020 05:25:18
Boha Král David ty si asi typický učiteľ. Grafoman nadmieru zaujatý sám sebou a večne mimo.
 ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
22.08.2020 01:47:52
Nedávno jsem byla na tom filmu "V Síti" , bylo to fajn.
Pedofilů se ani nebojím, protože se nevystavuji na sociálních sítích a skoro nikdy nikam nechodím sama.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
21.08.2020 22:35:48
Nevadí mi pedofilové, pokud nepáchají trestnou činnost.

Asi před rokem a půl tu byla zpověď o tom, že mají pedofilové spoustu dobrých vlastností a darů. Tak to mi vadí taky - vyzdvihování pedofilů. Na srazu jsem před pár lety toto téma otevřel a kupodivu se mnou nikdo nesouhlasil.

Vyzdvihovat lidské vlastnosti v souvislosti se sexuální deviací je totiž zlo. A je jedno, jestli to je pedofilie, hebefilie aj.
 Kopho Muž27 Kategorie
21.08.2020 22:31:43
Mě spíš vadí obecně pohled na témata, která jsou tabu.

Zbytečně se démonizuje a pořádá hon na čarodějnice. Dostávají nesmyslné tresty. Jsou šikanovaní ve věznicích. Velmi často je dozorci "zasebevraždí" jestli si rozumíme.

Kupříkladu:
Buzeranty se každý snaží pochopit a porozumět jejich pohledu. U jiných sexuálních orientací a fetišů se nikdo o pochopení a porozumění nesnaží.

Věřim tomu, že může bejt hodně homoušů, co jsou naprosto normální lidi, jen si strkají klobásy do prdele a nebo žijí hetero život. A zase naopak je spousta naprosto slizkejch a odpornejch buzíků, co jsou k zblití.

U pedofilů to bude asi podobně - hodně z nich bude pasivních a budou žít normální spořádaný život a pak asi bude pár úchylů, které budou aktivně navazovat vztah s dětma.

Myslim si, že je mnoho nebezpečnějších a odpornějších úchylek, než je pedofilie. Znásilňování a podobné.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.08.2020 21:58:28
Vadí vám pedofilové?
Ano, někteří. Vadí mi pedofilové, kteří zneužívají děti, chtějí s nimi mluvit o pedofilii (Kasz chce toto téma jako součást sexuální výchovy). Vadí mi taky ti, kdo mají na děti sexuální narážky. A také ti, kteří nemají úctu k soukromí.

Bojíte se jich?
Některých pedofilů se bojím, k některým mám stoprocentní důvěru

Znáte nějakého?
Ano. Sebe a několik dalších.

Zajímáte se o tuto problematiku?
Ano, jsem pedofil a pomáhám některým pedofilům a s někteří pedofily jsem ve válce.
 Odbojar
21.08.2020 20:47:42
Vadí vám pedofilové? ANO

Bojíte se jich? NEBOJÍM. NENÁVIDÍM JE!

Znáte nějakého? JO

Zajímáte se o tuto problematiku? UŽ NE, DŘÍVE JO.
 nenávist
21.08.2020 19:27:19
Nic co by nevyřešily dvě cihly.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
21.08.2020 19:19:22
Nevadí mi pedofilové, setkala jsem se co tak vím asi se dvěma kteří to netajili, ale samozřejmě mi náhodní kolemjdoucí nesdělují své preference na potkání. Samozřejmě mi vadí sexuální násilí na dětech, ale to většinou nepáchají pedofilové...
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
21.08.2020 15:42:16
Jak rekl Cumsprite. Za touhy clovek nemuze, za jejich naplneni uz ano. Ale jeste teda musim dodat, ze kdyz nekdo chodi s patnactiletou holkou (nebo klukem), tak mi to vubec nevadi. Lidi hazi tim slovem pedofil vlevo vpravo, ale pedofilie je pro deti, kterym jeste puberta nezacala.
 Gaunter O*Dimm Muž34 Kategorie
21.08.2020 14:31:20
hodně to záleží na konkrétní situaci, ale většinou mi nevadí
 Azathoth Muž27 Kategorie
21.08.2020 14:29:40
Ses měla zeptat před dvaceti rokama...
 Král Lofasů revival Muž32 Kategorie
21.08.2020 13:41:25
Pastor brojící proti homosexuálům čelí obvinění ze zneužití chlapců

Atlantský pastor, 57letý Bishop Eddie Long, který vede vlastní Baptistickou misionářskou církev znovuzrození, čelí obvinění, že zneužíval dva mladé chlapce. Long je přitom známý jako velký bojovník proti homosexualitě, uvedla CNN.
Longa v úterý obvinili 21letý Anthony Flagg a o rok mladší Maurice Robinson, že zneužil soukromého duchovního obřadu a posvětil jejich zaslíbení. Oba se stali jeho duchovními syny. Flagg uvedl, že jejich vztahu zneužil, bral je na výlety přes noc, kde s ním sdíleli ložnici. Vedl je k tomu, aby se s ním líbali, masturbovali a poskytovali mu orální uspokojení. Poslední bod potvrdil i Robinson. Dodal, že Long při obřadu použil i slova Písma. Současně také přiznal, že mu pastor zaplatil školné.
 Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 13:40:47
Homofobní pastor se pěkně vybarvil: Nachytali ho na gay seznamce!Pod svícnem je největší tma, říká se. Ženatý pastor Matthew Makela o tom ví své. Celý život vystupoval proti homosexuálům a drsnými postoji proti nim se proslavil. Nakonec ho nachytali na gay seznamce, jak si s jiným mužem posílá lechtivé fotky. Otec pěti dětí po provalení skandálu okamžitě rezignoval a z ostudy má kabát. V minulosti totiž například označil transsexuály za zvrhlíky.

Z homosexuální náklonnosti ho usvědčil záznam z aplikace Grindr, která slouží jako homosexuální seznamka, chat nebo jako možnost vyměňovat si fotky. I ty hanbaté.

A přesně toho Makela využil. Svému protějšku stejného pohlaví poslal fotky, na kterých dal na odiv svou mužnou hruď. Jenže druhý muž si to nenechal pro sebe a pastor má z ostudy kabát.

V očích církve mu určitě nepomohlo, že na Grindru napsal, že se „rád mazlí nahý, dělá orál a v oblibě má i masáž.“
 Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 13:40:13
Případů, kdy se ze známého homofoba vyklubal někdo, kdo si potají dopřává saunu s mladými escorťáky, je mnoho. Nejznámější je asi případ amerického televangelisty Teda Haggarda, který se po letech dštění ohně a síry pekelné na homosexuály sám přiznal k bisexualitě. To však až potom, co byl přistižen v hotelu s pytlíkem metamfetaminu a mladým prostitutem. Do vězení nedávno zamířil i pastor Ken Adkins, který byl známý svými homofobními tweety a odsuzováním obětí útoku na gay club v Orlandu jakožto hříšníků. Soud mu totiž prokázal sexuální zneužívání mladistvých členek a členů jeho církve, včetně jednoho mladíka.....
 Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 13:39:36
MEZI HOMOFOBY JE NEJVÍCE NEPŘIZNANÝCH GAYŮ, TVRDÍ STUDIE

Homosexualita už není ve většině zemí rozvinutého světa trestná. V Británii je tomu tak již více než padesát let. Přesto si stále čtyři z deseti heterosexuálních Britů myslí, že sexuální styk mezi dvěma muži je něco nepřirozeného. Jak ale ukazují studie, většinou ti nejzarytější odpůrci gayů mají sami vlastní, i když potlačované, sklony k homosexualitě.

Velmi dobře známý v tomto směru je americký výzkum z roku 1996, který zkoumal sexuální vzrušení u mužů, jimž byly ukazovány pornografické obrázky s heterosexuální i homosexuální tematikou. Muži, kteří se v předchozím dotazníkovém šetření považovali za odpůrce homosexuálů, vykazovali větší vzrušení u snímku mužského páru než heterosexuálové, kteří uvedli, že gayové jim nevadí.

Podobné výsledky přinesl i test, který provedli v roce 2010 výzkumníci z impaktovaného časopisu Journal of Personality and Social Psychology. S pokusnými osobami nejprve vyplnili dotazník o jejich sexualitě a vztahu k homosexuální komunitě, pak s nimi provedli rychlý test na asociace slov.

Výsledek byl takový, že ti muži, kteří se popsali jako nepřátelští ke gayům, daleko častěji asociovali slovo „gay“ se slovem „já“, než ti, kterým byli homosexuálové přinejhorším lhostejní....
 Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 13:38:14
A i když je tu téma pedofilie, tak latentní homo, co předstírají hetero toto téma stejně zneužijí k boji proti homosexualitě, páč si řeší svůj nevyřešený problém.
 Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 13:35:11
Antibild - ja tě okukuju, bobku? A jak? Vždyť nemáš profil, onanyme. A to ty mě všude sleduješ, latentní buzíku.
 Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 13:33:28
Ne, dětství mám za sebou, a děti v naší rodině do kostela, ke zpovědi ani na náboženství nepouštíme!
Pro boha, co je to za divnou otázku?
Každý kdo má děti se bojí aby se nedostaly do spárů pedofila!
 Bohoprd
21.08.2020 13:33:15
Gaye, necrofily, gerontofily, zoofily, všechny je vnímám neutrálně, pokud nikomu neublížili.
Kolemjdoucíí

No to určitě není pravda, co píšeš. Už tím, že dáváš do jedné řady gaye s nekrofily, zoofily, tak se snažíš ponížit a zaujímáš vůči gayům despekt. Přitom vztah mezi mužem a mužem je vztah mezi dospělými lidmi. Stejně jako vztah mezi mužem a ženou. Vztah mezi mužem a mužem se dá srovnávat leda se vztahem mezi mužem a ženou. Tam je analogie, obdoba. Ukájení se na zvířeti nebo na mrtvole nemá nic společného s partnerstvím. Ty to dobře víš, přesto urážlivě označuješ gaye jako něco na úrovni nekrofilie nebo zoofilie.

To už je čestnější přístup zlomyslného hajzla, který napsal, že nenávidí homosexualitu, čímž říká, že nenávidí homosexualitu v sobě.
Smajlík  Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 13:31:50
@Král David
Ty máš co říkat bilde, sleduješ chování a okukuješ tu všechny chlapy, až je to strašidelný
Smajlík  Antibild
21.08.2020 13:28:01
Stejně jako buzny.
zlomyslný hajzl muž 19 let

Protože jsi buzna, respektive máš v sobě část homo. Jsi bi. Proto to řešíš. už jsem si tě všiml, řešíš to v sobě, myslíš, že to potlačíš tím, že na to budeš nadávat. Chceš to v sobě zabít, ale nedaří se ti v sobě homosložku zabít, takže máš nutkání se k tomu tématu dokola vracet. jsi odsouzen až nadosmrti to v sobě zabíjet a nikdy nezabít. A nebo to přijmout a mít klid a pak přestaneš psát antihomo výlevy.

Tak bojuj, bobku, bojuj...
Smajlík  Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 13:17:16
Dokud ještě nemám vlastní děti tam z nich strach nemám. Osobně asi neznám, i když mám pár podezření, on něco takového na sebe člověk nikdy nepráskne. Je to sociální sebevražda. Tématika je to zajímavá. Chtěl bych vidět jak takové léčení deviantů odborníky probíhá. Jestli jsou jim reálně nápomocní, nebo tam jen mají z ostudy kabát, policie dostane typ a jim to nijak nepomůže.
 Kolemjdoucíí
21.08.2020 13:12:14
Nemám rád, když je člověk souzen za věci, které nikdy nemohl ovlivnit. Pedofilem jsem mohl být já, ty, nebo kdokoliv jiný. Sexualita z člověka nedělá nic míň, nic víc. Člověk si ji nevybírá. Gaye, necrofily, gerontofily, zoofily, všechny je vnímám neutrálně, pokud nikomu neublížili. Deviantů kteří nemohou legálně vybít svou sexuální energii je mi líto.
 Kolemjdoucíí
21.08.2020 13:12:06
Ano i ne. Asi bych dokázal tolerovat, že někoho eroticky vzrušují děti - tohle si ten člověk nevybral, nemůže za to, prostě to tak je. Rozhodně bych ale netoleroval jakékoliv zneužívání dětí. A upřímně, kdybych měl děti, tak bych pedofila mít za souseda také nechtěl...

A jestli nějakého znám? Mám trochu podezření, ale jistě o nevím. Je to člověk, který má děti rád. Na muže nezvykle moc. Myslím, že by za by za ně i dýchal. A nevěřím, že by nějakému byl schopný ublížit. Také jsem vypozoroval, že se má slabost ženy, které jsou velmi drobné postavy... ale jestl je opravdu pedofil, nevím.
 Cumsprite Muž34 Kategorie
21.08.2020 13:07:37
Ne, nevadí mi. Pouze násilí na dětech a to spolu většinou nesouvisí.
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
21.08.2020 13:01:21
Jestli je někdo skrytý pedofil a děti neprzní tak nevidím důvod proč by měl někomu vykládat že by je prznit chtěl kdyby mu to společnost dovolila. Proto nevidím žádný problém. Leda že by chtěla nějaká zrůda pedofilii legalizovat. To by mohl být důvod k diskuzím na toto tema. Jinak žádný není.
 Livien
21.08.2020 12:40:52
Ne, nevadí mi. Ne, nebojím se jich (jsem dospělá a dítě nemám). Ano, trochu. Ne.
Ale pedofilie nerovná se zneužívání dětí. Mnohem více dětí je týraných vlastními příbuznými.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
21.08.2020 12:14:35
Stejně jako buzny.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
21.08.2020 12:08:17
Vadí mi. Doufám, že neznám a o problematiku se nezajímám.
 Pepík
21.08.2020 12:04:32
Fuuuuuuuuuj Kasz ty jsi ten oedo učitel. Ty nemáš ve škole co dělat.
Smajlík  průzkumnice
21.08.2020 12:03:22
Vadí mi lidé, kteří ubližují dětem. Určitě si ale nemyslím, že každý pedofil to dělá. Určitě si mnoho z nich uvědomuje, že něčeho takového se nesmí dopustit, takže se jim sice malé děti líbí, ale zároveň je nechají být. Ty lidi, kteří ale dětem ubližují a zneužívají je, naprosto nesnáším. Ať už jde o ty zlé pedofily, nebo třeba o opilé agresivní tatíky, kteří po příchodu domů napadnou zbytek rodiny včetně dětí.
 Krokodýl Aly Žena18 Kategorie
21.08.2020 11:56:24
A já měla dojem, že jsi psal, že ta ředitelka jela po Tobě...?
Střelenka-Lenka

To byla jiná. Ta, co po mně jela, to je hodně dávno, to se stalo na jiné škole před 14 lety. Ta pedofilní ředitelka je z jiné školy a je to čerstvější příběh, jen tři roky starý.
 Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 11:38:55
Když jsem byla menší tak jsme jednoho s tehdejší kámoškou potkávali v tramvaji a trolejbuse. Nic moc nám neudělal ale mě jednou poplácal po hlavě a NIKDO, NIKDO z tramvaje se k tomu nevyjádřil, i když bylo na první pohled jasné, že se nijak nepřátelíme. Říkaly jsme mu vajíčko. :D

Pokud vidím, že nějaký ohrožuje dítě tak rozhodně nehodlám stát stranou a věřím, že vy také ne.
Smajlík  Nejsem dobrá
21.08.2020 11:38:05
Hugo: Jo, už jsem to tu jednou zmiňovala - drtivé většiny násilných činů na dětech s nedopouštějí pedofilové ale sociopati...

Král David: A já měla dojem, že jsi psal, že ta ředitelka jela po Tobě...?
 Střelenka-Lenka Žena38 Kategorie
21.08.2020 11:36:08
Ono by bylo nejdřív potřeba říct, kdo je to pedofil, protože spousta lidí to chápe jinal, než jaká je správná definice. Spousta lidí si myslí, že pedofilové jsou lidé, co sexuálně zneužívají děti. Pak logicky takoví napíšou, že pedofilové jim samozřejmě vadí.

Jenže být pedofilem není to samé. Pedofil cítí erotickou přitažlivost k dětem, to ještě neznamená, že bude chtít nějaké dítě zneužívat. Většina pedofilů si uvědomuje, že s dětmi nesmí mít nic sexuálního.

I mně vadí lidé, kteří sexuální zneužívají děti, přitom jsem sám pedofil. Takže před položením té otázky by mělo být nejdřív těm, kteří budou odpovídat, vysvětleno, jaký je rozdíl mezi pedofilem a mezi tím, kdo zneužívá děti. V dokumentu V síti je to na jednom místě aspoň krátce vysvětleno.
 Kasz Muž40 Kategorie
21.08.2020 11:27:10
Potkal jsem za život jen jednu pedofilku, ředitelku školy. Nepřiznala že je pedofilní, ale z jejího chování to vyplývalo. Omlouvala děcka za všecko a děcka pro ni byli bohové, kolem kterých se točil svět. Já jsem chtěl žáky potrestat za špatné chování a vážné přestupky (šikana, neumluvená absence), ona to zametla pod koberec. Prý to jsou děti. Od té doby vím, že pedofilové nepatří do školství! Nejsou soudní, nemají odstup, mají v tom příliš mnoho citů, zamilovávají se do dětí, pak jim všechno omlouvají, a to je špatně! Nedokáží je normálně vychovávat! Kazí je! Přitom je vůbec nemusí nijak sexuálně zneužívat, kazí je jen tím, že je příliš milují a nejsou pak schopni reagovat jako vychovatelé, ale reagují podrážděně jako milenci. Ta ředitelka na mě reagovala podrážděně jako bych ji chtěl zasahovat do její lásky k dětem. Není to přirozené, je to nenormální. Pedofilové, ať odejdou dělat mimo školství!
Smajlík  Král David Muž48 Kategorie
21.08.2020 11:23:15
tak třeba v dokumentu V síti jich moc nebylo, tam byli spíš úchylové, panicové apod. .
Nic proti pedákům, pokud dají dětem pokoj.
 Hugo
21.08.2020 11:03:34
Ne. Vadí mi násilí na dětech.
 Střelenka-Lenka Žena38 Kategorie
21.08.2020 10:59:55
Pedofilové mi nevadí. O nikom, koho znám, nevím, že je pedofil, třeba je... Bojím se buranů, kteří odsuzujou lidi za orientaci.
 svitavska ulice
21.08.2020 10:55:01
Nie je pedofil ako pedofil. Pokiaľ sa aktívne nesnažia o styk s dieťaťom a uvedomujú si, čo to pre to dieťa znamená tak mi nevadia. Viem, ale, že jedného kamaráta sa raz jeden snažil nahovoriť po ceste zo školy nech k nemu ide domov, že tam má sladkosti a syna, s ktorým by sa mohol hrávať.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
21.08.2020 10:47:33
pojidac psu off

Můžu ti dát kontakt na kamoše, je bachař, chceš? On ti to rázně vysvětlí. Ale chytrolínům jako ty, nikdy nic nestačí, že ne? Na vše budeš mít odpověď. Vtipný.
 True True
21.08.2020 10:45:27
- Pedofilové mi nevadí, pokud nejsou proaktivní v setkávání se s dětmi.
- Nebojím se jich, není mi však příjemné - viz výše.
- Jestli nějakého znám, tak nevyoutovaného.
- Chvíli jsem se zajímal, povrchně, kvůli kamarádce, kterou jeden z pedofilů poznamenal.
 Proctor Meats Muž21 Kategorie
21.08.2020 10:44:29
True True - copak se deje pedofilum v base? Povidej ty znalce...
 pojidac psu off
21.08.2020 10:41:33
Kastrovat, kastrovat a ještě jednou kastrovat.
 Mimojdoucí
21.08.2020 10:41:30
Jeden z mých nejlepších kamarádů by se jako pedofil mohl klasifikovat. je mu 24 a chodí s holkou, které je 15. Osobně mi to přijde divné, ale nerýpu do toho. Abych odpověděl, tak nevím, jestli mi to vadí, nebo ne, vzhledem k tomu, že mi je 24, tak se jich nebojím, a nezajímám se o to
 kámoš pedouše
21.08.2020 10:37:03
Nevadí mi, nebojím se jich, žádného neznám a nezajímám se o tuto problematiku. Pokud někdy budu mít potomka, možná změním názor.
 Vesmy97 Muž24 Kategorie
21.08.2020 10:36:28
Víš co se děje pedofilům v base? Tak asi tak.
Jak se můžeš na něco takového vůbec ptát? Balí tě snad nějaký děda?
 True TruePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk