Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137524, vloženo 02.08.2020 14:29:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem naštvaná
Bohužel půjdu na učiliště, kde je obor kuchař číšník. Němela jsem na vybranou, musela jsem tam jít, neptejte se mě proč ale musela. Nikdy jsem kuchaře číšníka dělat nechtěla, mám k tomu vyloženě odpor kvůli zkušenostem, stačí mi když si něco uvařím doma. Jsem z toho doopravdy nešťastná, chtěla bych pro sebe něco lepšího, když pomyslím na to, že bych měla pracovat jako kuchařka nebo číšník tak jsem naštvaná a podrážděná. Ještě pomyšlení na to, že budu muset po osmnácti dělat nástavbu. Chtěla jsem už mít maturitu hotovou. A ani nevím, jestli když budu dělat nástavbu tak budu dělat nástavbu na toho pitomého kuchaře číšníka? Jsem fakt naštvaná, já prostě nedokážu pracovat jako kuchař či číšník, když k tomu mám odpor. Chtěla bych aspoň zkusit tu střední školu, ale jak, když jsem na učilišti? Vedle toho učiliště je střední škola, jenže ne.. já jsem prostě nemohla ani zkusit podat přihlášku, alespoň to zkusit!! Jsem tak strašně naštvaná, jenom na to pomyslím a je mi zle.

 jsemnastvana Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.08.2020 15:57:00
"neptejte se mě proč ale musela"..........dál číst netřeba.
 leafroller Muž47 Kategorie
02.08.2020 20:48:46
Já bych nemohl být kuchařem ani sám pro sebe :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
02.08.2020 16:21:27
Takoví blbí rodiče, to jsi fakt vyhrála... Já bych tedy bojoval za to, ať můžu studovat to, co chci já. Rodiče na tu školu ani pak do práce místo Tebe chodit nebudou.
 Empathie Muž18 Kategorie
02.08.2020 16:11:01
Já sem taky ze základky šel na učiliště na špatný obor který mě vůbec nebavil a ve druháku toho oboru jsem řekl dost a přestoupil sem zase do prváku na obor který mě ale bavil, a dnes? dnes už mám po škole a říkám si že přestoupit v tom druháku bylo moje nejlepší rozhodnutí v životě. Takže vím jaké to je dělat něco co tě nebaví, a jediný co ti mohu říct je že sem se ten rok cítil úplně špatně, a měla bys zvážit nástup na obor který tě bude bavit jestli to ještě půjde.
Smajlík  Stejnar
02.08.2020 16:04:59
Pokud půjdeš na učnak a pak nástavba, zabere ti to 5 let. Pokud pujdeš teď na ucnak a za rok na sš, zabere ti to taky 5 let. Střední tě na maturu připraví mnohem lépe než nástavba. A servírku může dělat kde kdo, takže vyucnak v tomto oboru nepovažuju za kdo ví jaký zázrak.
Jen to chce zvážit, jestli si na to troufáš. Abys nebyla věčný sš student.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
02.08.2020 15:26:04
A rodiče budou studovat místo tebe? Oni budou žít tvůj život? Tvojí budoucnost?
 Alealetyvolevow
02.08.2020 14:44:25
Protože rodiče chtěli, abych šla na učňák.
 jsemnastvana
02.08.2020 14:33:39
A proč si nedala prihlasku na stredni s maturitou ? :D
 abcDSADSAPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk