Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137508, vloženo 02.08.2020 11:02:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Holka ze seznamky
Mam dotaz. Před vic jak měsícem jsem poznal jednu holku a seznamce. Byli jsme spolu asi po 2 týdnech psaní ve ku, rozuměli si. Ale asi jen hodinu, na tom jsme se dohodli, protože nebydlí v mem městě a je často pryč. No a od te doby nic. Píšeme si, ona píše hodně dlouhé zprávy, ale cítí prý spis kamarádství. Vždycky píše jak jsem roztomilý a když přidám na fb novou fotku hned dává srdíčko. To nedává nikomu. Jen bývalému jen občas a sem tam kamarádce. Ale mne vždy. Občas napíše jak se ji o mne zdál sen a napíše mi o čem byl.

Je to holka co není moc online. Hodně prscuje, hraje třeba na housle nebo klavír a nebo chodi dobrovolně nekam pracovat ve svém volnu.

Nevim co si o tom myslet. Nema moc rada sociální sítě a používá je spis jen na domluvu. Jinak tam jen cte články a tak. Jde o to, ze jsme si psali, ze se uvidíme a ona ze určitě neco podnikneme až se na to budeme oba cítit. Ona se s kluky moc neschazi. Když nekam jde tak s kamarádkami.

A tak me zajímá vás názor. Je to cca měsíc od setkání. Muže si za hodinu udělat obrázek nebo chce třeba nejaky čas? My si za tu hodinu meli co říct dost a dle ni to bylo pěkný.
 Seznamkazvesnice E-MAIL: 99@99.99  Muž99  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.08.2020 15:35:49
Veď si vymysli zámienku aby ste sa stretli. Zavolaj ju na nejakú akciu napr koncert, party alebo také niečo. "Večer idem na tú a tú akciu nejdeš aj ty?" A keď nebude môcť tak to skús ďalší piatok že kamoška ide so mnou tam a tam nepridáš sa?

Alebo príď na aute pred jej dom a zatrúb jej a zavolaj jej že si pred jej domom že nech sa ide previezť.
 BlondakBA
02.08.2020 14:01:06
První, co každého hned napadne, proč je taková holka na seznamce, když nemá čas? Pak je zde druhá varianta, nejsi pro ní dost dobrý. Taky všechno může být jinak. Nebydlite ve stejném městě, a teď kdo koho navštívil, ty jsi schopen za ní dojíždět nebo to chceš po ní?
Soc. sítě je kapitola sama o sobě. Jsou voyeři, který se rádi ukazují, sbírají laiky..., pak jsou lidé, kteří májí soc. síť ke komunikaci, nakonec jsou lidé, kteří soc. síť k životu nepotřebují. Soc. sítě jsou zlo, už jen proto, že dávají záminku k žárlivosti, svádí ke kontrole druhého!
 IceBox
02.08.2020 12:48:40
Nevím, jestli je pro kluka výhra být v očích holky roztomilý.
Takový pejsáček...

Přestal bych počítat srdíčka a domluvil další setkání.

Uvidíš.
 Ptakolebec Muž51 Kategorie
02.08.2020 12:47:56
@Muad*Dib Já nevím no, beru to podle sebe... A mně je prostě hrozně trapný se holce vnucovat když to vypadá, že ona nechce. Protože jestli nechce, tak jí přece nebudu otravovat, tím to fakt nezlepším a nepřesvědčím ji. Každopádně máš pravdu, že jestli nezkoušel iniciovat další setkání, tak by to určitě zkusit měl.
 Shnilej šroubovák
02.08.2020 12:34:38
Kdyby to bylo oboustranné, tak by tě chtěla zase brzo vidět. Takové to až se na to budete oba cítit, je takové vyhýbavé. Ale zkusit to můžeš, než to spadne úplně do friendzone, pokud to tam už nespadlo.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
02.08.2020 12:07:57
musis na ni vic zatlacit, pokud se nebude chtit sejit, musis ji psat min, popripade vubec, pak si rozmysli jestli te chce ztratit nebo ne
 2JHA
02.08.2020 11:42:00
A ty ses pokusil nějaký další setkání iniciovat? Já bych úplně nesouhlasil tady s kolegou šroubovákem. A spíš bych ji na tvým místě zkusil někam znovu vytáhnout. Většina holek přenechává iniciativu na klukovi a samy málokdy něco navrhnou. Takže možná čeká až ty se k něčemu rozhoupeš.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
02.08.2020 11:40:58
Je otázka, jak moc spolu můžete trávit čas, zda máte možnost se někde potkávat, dělat věci společně? Jestli máte něco, čím by šel případný vztah podpořit, těžko říct, jak si rozumíte. Působí to na mě, že ty víc žiješ virtuálně, zatímco ona je někde venku.
Možná zkusit naplánovat nějakou společnou akci, výlet, práci, nebo cokoliv... v tom vidím možnost jak se sblížit, případně si tím vyjasnit situaci jestli jo/ne.

BTW srdíčko na FB znamená oficiálně super, nemusí jít o vyjádření lásky, záleží v jakém významu ho používá ona...
Smajlík  JackieStewart
02.08.2020 11:28:54
Občas někoho potkám a už po pár sekundách cítím, že si s tím člověkem budu mít co říct. Ale halo efekt je něco, na základě čeho by se závěry o osobě měly tvořit opatrně.
Pokud cítí spíš kamarádství, tak máš asi smůlu. Každopádně nevzdávej se tak lehce, já bych určitě ještě něco zkusila. Když z toho nebude vztah, tak možná aspoň to kamarádství.
Abych odpověděla: Myslím si, že obrázek si udělat určitě může.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
02.08.2020 11:25:34
Zrovna nedávno kamarádka říkala, že už zve na rande kluky ze seznamky sama, protože si píšou třeba už týden a oni se pořád k ničemu nemají. Přičemž se setkají a podle osobního setkání hned ví, že by to neklaplo, tak k čemu ztrácet čas vypisovanim.
Takže ano, může si za hodinu udělat obrázek. A čekat přes měsíc na další setkání je moc. Buď tě bere jako kamaráda nebo náhradníka, v obou případech nic moc pro tebe.
 Teq
02.08.2020 11:16:05
Důležitější je, co cítíš ty. Co cítí ona, to se lze jen domnívat a možná sám uznáš, že by se ti nelíbilo, kdyby tady o tobě ona napsala nějaké údaje a ostatní by jí tady psali jaký jsi, jaký k ní máš vztah, co od tebe má a nemá očekávat...
 Růžovobílý puntík
02.08.2020 11:12:39
No pokud ti srdíčkuje fotky, tak jí určitě nejsi lhostejný. Dej jí čas a netlač na ní s dalším rande. Pokud jsi ty ten, který píše jednu zprávu za druhou a začíná každou konverzaci, tak si dej trochu odstup. Buď pro ni vzácný a to jí začne i víc přitahovat. Držím palce!
Smajlík  Shnilej šroubovák
02.08.2020 11:08:29
jednoduchá rovnice. Kdyby tě chtěla, tak se může přetrhnout, aby s tebou byla. Takto si ji třeba sympatický na občasný pokec, takový ten pánský kamarád, kterému se ráda svěří, ale na sex s ní zapomeň.
Smajlík  napokecdobrajinaknePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk