Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137505, vloženo 02.08.2020 10:19:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zpožděná menstruace-můžu být těhotná?
Ahoj, den po skončení minulé menstruace (6.7) nám s přítelem praskl kondom. Měla jsem v sobě sice pharmatex globuli, ale protože praskl až po orgasmu, tak jsme pro jistotu koupili postinor. Za cca 10 dní jsem šla na běžnou gynekologickou prohlídku a tam mi řekli, že je vše v pořádku. Přesně před týdnem, v neděli, jsme se provokovali a přítel párkrát zasunul bez kondomu. Byly to cca 2-3zasunuti. Potom jsem si pro jistotu dala pharmatex krém, ačkoli si nemyslím, že by to mělo nějaký velký smysl, když se to neudělalo předtím. Menstruaci jsem měla dostat před 3dny, ale stále nic. Měli jsme s přítelem ve čtvrtek červené víno, když jsme hráli deskové hry. Dnes a předevčírem jsem si dala horkou vanu a piju čaje z bylinek na podporu menstruačního cyklu. Vždy před menstruací mě bolí břicho, záda a mám citlivé prsa. Teď nic. Jen po té vaně dnes mě trošku pobolívá podbříšek. Ale vždy to rychle ustoupí. Miminko určitě ještě nechceme a nejsme na něj připravení jak psychicky, tak finančně, takže v případě těhotenství, bych šla na potrat. Za dva dny jdu na pohřeb dědečka a mám kolem sebe plno stresových situací. Myslíte, že je to třeba tím? Případně kdy nejdříve mi ukáže těh. Test? Pokud se pořád nebude nic dít, tak chci první zkusit zítra. Děkuji
 Julie Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.08.2020 18:13:20
Mě vždycky zajímalo, jak může kondom prasknout. Chápu, že se může svléknout třeba když je špatně nasazený, ale zkoušel jsem jeden probodnout špendlíkem a šlo to fakt těžko. Leda možná pokud byl starý nebo skladovaný v horku nebo v mrazu.
 Zvědavý
02.08.2020 21:37:26
Tvl děcka bez mozku do sebe perou antikoncepci a postinor aby mohli furt *ukat a já pak musím ty v*chc*ny hormony chlastat v pitné vodě. Nějak začínám pochybovat, že bychom se měli jmenovat Člověk moudrý :(
Smajlík  SheldonC
02.08.2020 21:05:45
Zeptej se nějaké doktorky. Já bych si netroufl to odhadnout.
 Researcher Muž81 Kategorie
02.08.2020 15:19:45
Ještě že alespoň šukáte samy a sem se jen přijdete zeptat, jestli můžete být těhotné :D
 taktovidimja
02.08.2020 13:15:42
Mně se vždycky líbí, jak jste vy "náctky" vyplašené z těhotenství a bojíte se toho jak čert kříže - hned zakládáte diskuze na internetu, nakupujete těhotenské testy a cpete do sebe postinory, přitom kolikrát vůbec ani nerozumíte svému menstruačnímu cyklu, zda a kdy ovulujete.
Jestli by nebylo lepší nesouložit, když se tak bojíte. Až vám bude přes třicet a na miminko už budete psychicky i finančně připravené, tak tady zase pro změnu budete řešit to, že nemůžete potkat rozumného chlapa, s kterým to dítě budete mít, nebo že nemůžete otěhotnět.

Jinak nechráněný styk den po skončení menstruace není nijak extra "rizikový" pro otěhotnění, navíc pokud při něm byl použit pharmatex.. Ovšem záleží i na délce menstruačního cyklu a na pravidelnosti menstruace. Postinor je vcelku zátěž pro organismus a rozhodně to není něco, co by se mělo brát bez většího rozmyslu jen tak "pro jistotu".
Zpožděná menstruace může mít spoustu různých důvodů. V tak mladém věku ještě menstruační cyklus ani nemusí být moc pravidelný, ustálí se to až s věkem.

Jinak co se týče toho negativního těhotenského testu - mně vyšel negativní ještě skoro týden po vynechání menstruace a přitom jsem byla těhotná. Pozitivní byl asi až 10. den po vynechání MS.
 Dita Fontís
02.08.2020 12:43:28
Postinor je strašný svinstvo, co ti udělá bordel nejen v těle, ale i v hlavě.

Nestresovala bych. Kolegyně to taky absolvovala a do normálu se dostala až po 2 měsících
 HaruPoppo Žena20 Kategorie
02.08.2020 11:12:05
Tak jsem si nakonec udělala test už teď. Úplně bílo. Doufám, že to tak bude i zítra.
 Julie
02.08.2020 10:56:03
Po postinoru mi bylo vcelku dobře. Fyzicky jsem nic nepocitovala- spíš jsem byla přecitlivělá a psychicky unavená.
 Julie
02.08.2020 10:49:01
Po postinoru nemůžeš počít půl roku. Alespoň tak nám to řekli na škole.
 Nebooj
02.08.2020 10:44:44
Ahoj, menstruační cyklus trvá fyziologicky 28 dní od prvního dne krvácení, takže se asi bát nemusíš. Jakou si měla reakci po tom postinoru? Stres v tomhle může hrát dost zásadní roli. Myslím že test už by teď měl něco ukázat, protože to, co ten test detekuje-hCG- nastupuje velmi rychle po oplodnění.
 RádcePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk