Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137477, vloženo 01.08.2020 21:57:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dr. House v sukni
Tak jo. Poznal jsem super slečnu. Nebo alespoň zkraje našeho vztahu se mi to zdálo. Když jsem jí poznal pár kamarádů mě varovalo, že je pravdomluvná a že je spíš takovej Dr. House v sukni. Nějak jsem si to reálně neuměl představit. Ale ukázalo se, že je to pravda. Je chytrá, všímavá a těžko se jí lže. Dost často věci dedukuje a bohužel většinou pravidivě. Abych byl přesný lhát jí je nemožný dokonce jsem si párkrát i říkal jestli mě třeba neposlouchá přes satelit nebo do mě nenainstalovala štěnici, protože mi mnohdy přijde nereálný, co všechno jí dojde. Zkraje mě tohle na ní fascinovalo. To, jak přijdete a ona vám idvykládá co jste během dne dělali aniž by u toho byla. Super. Co už je míň super je ta její pravdomluvnost za každé situace. Občas bych řekl, že jí naprosto chybí takt nebo jakákoliv schopnost vcítění. Je skvělá, když potřebujete oporu a zrovna máte v pravdu v tom, co děláte, tak jí dostanete. Jenže když vám umře babička tak nechcete jako první věc slyšet, že už na to měla věk a že lidi umírají dnes a denně ani to, že to pro ní vlastně bylo osvobození a že se teda máte dva dny vyplakat a pak jít dál. Ano, tohle vám někdo může říct, když truchlíte rok, tam už je to asi na místě ale ne po dvou dnech. Ani není super, když vás vyrazí z práce a doma se dozvíte, že je to fajn, že jste na to stejně neměli, protože neumíte jednat s lidmi. A ano, už jsem na to taky přišel, že práce s lidmi pro mě není ale jde to říct i trochu s citem. Kamarády máme společný a ty co jí znají jí prostě berou takovou jaká je a když dojde na lámání chleba hodně lidí jde za ní, protože ví, že řekne objektivní pravdu jak jí v srdci zná. Jenomže na partnerský život tenhle typ člověka? Zkraje se mi líbilo všechno, jak je chytrá atd. ale teď mě to mnohdy vytáčí a nejhorší je, že pokud mě to vytočí a já se začnu zlobit odpovědí je mi naprosto stoický klid a trefné argumenty, někdy i jen ticho a až když se uklidím dostanu výklad svojí osobnosti. Ano, moje přítelkyně je psycholožka a ano, věřím, že si povolání vybrala dobře. Lidé jsou s jejími "technikami" spokojení. Jenže oni k ní chodí, aby jim nemazala med kolem pusy, aby jim řekla, že jsou blbci a musí začít něco dělat, aby jim dala důvody proč. Jenomže doma čekáte, že i když není vždycky všechno co děláte 100% pro vás tak váš partner vás podpoří. Že i když sám zjistíte, že vám něco dojde, tak vás partner utěší. No ne?
 Mentorsss Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.08.2020 15:24:47
A nebo nechce, aby ti šéfa dělal její pacient. Nebo nechce, abyste pracovali na společném pracovišti.
 jitrnice Žena54 Kategorie
02.08.2020 15:15:44
To mne jen tak napadlo a to nejsem ani psycholog, ani věštkyně.
 jitrnice Žena54 Kategorie
02.08.2020 15:05:03
A neměla ona něco s tím šéfem? Že nechtěla, abys tam nastoupil.
 jitrnice Žena54 Kategorie
02.08.2020 14:47:26
Ať si něco nastuduje, aby jí to ve vztahu klapalo a partner to přežil. Zabije dvě mouchy jednou ranou, pak si může otevřít manželskou a předmanželskou poradnu a doma bude mít spokojený vztah, spokojeného chlapa. Bude vám to klapat. Psychologie je o neustálém studiu a zkušenostech. Bude mít pak bohatou klientelu a velký plat, o který tak stojí.
 jitrnice Žena54 Kategorie
02.08.2020 14:10:05
Možná by se měla zaměřit psychologicky na partnerský život, na to, aby se s ní partner cítil líp. Něco si nastudovat.
 jitrnice Žena54 Kategorie
02.08.2020 13:59:14
Nemusíš se řídit podle psycholožky a zvláště té, co má pár let po škole a téměř žádnou praxi a poslouchat ji ve všem. Není Bůh. Řiď se podle sebe a svého svědomí.
 jitrnice Žena54 Kategorie
02.08.2020 13:49:13
A možná bych jí vytiskla to, co jsi napsal a dala bych jí to přečíst. Když tak miluje tu psychologii, ať si přečte jak to vidí druhá strana, tedy ty.
 jitrnice Žena54 Kategorie
02.08.2020 13:44:55
Já bych na ten pohovor šla, ona i když je psycholožka, tak není jasnovidkyně. To bych zkusila a posoudila sama. Za vyzkoušení nic nedáš, absolvuješ pohovor, i kdyby tě nevzali, tak ti to dá nějakou zkušenost. Lepší než sedět doma. A kdyby tě vzali do práce, tak můžeš kdykoliv z ní odejít, kdyby se ti tam nelíbilo, třeba i ve zkušební době. I to ti dá další zkušenost pro život. Můžeš se rozhodovat podle sebe. Můžeš jí vyslechnout, ale máš právo si to udělat a rozhodnout se jak chceš ty. Ne, ona. Ona nesnědla všechnu moudrost světa, nemá v ruce kříšťálovou kouli, aby viděla co bude pro tebe v budoucnu nejlepší. Ty jsi svéprávný člověk a máš stejné právo jak ostatní udělat si to podle sebe. Jí taky do toho nikdo nekecá, co má dělat, jak má žít. Když budeš dělat všechno podle ní a né podle sebe, tak si tě časem přestane vážit.
 jitrnice Žena54 Kategorie
02.08.2020 10:46:24
To, co říká, mi přijde normální - rozumné i vcelku empatické, moc nevím, co ti na tom vadí. Jestli potřebuješ ženskou, která tě bude litovat a maminkovsky ti foukat bolístky, asi by ses měl poohlédnout jinde. Mně naopak její optimismus zní dobře - vidět v krizi a průšvihu příležitost i něco dobrého neumí jen tak někdo.

Na druhou stranu - to odrazovani od toho pohovoru vypadá divně. Může říct svůj názor, samozřejmě, ale neměla by tě nikam tlačit proti tvé vůli násilím. A ty by ses neměl nechat pokaždé zviklat, když něco zahlasi, když máš sám jiný názor. Seš chlap, tak snad umíš neskakat na povel hned jak piskne a dupnout si, ne?
 Teq
02.08.2020 10:30:10
Je hromada naprosto otřesných pychologů bez špetky empatie, takže se vůbec nevylučuje, že je ta ženská psycholožka a zároveň jedná jako psychopat, který nemá schopnost se vcítit do jiného člověka (ale zato umí krásně nalyzovat takovým tím chladným, logickým, strojovým způsobem). V lepším případě není psychopatka, ale jen autistka. Tohle rozhodně nejsou typy pro vztah. Dřív nebo později tě to psychicky semele, takže bych se na ni vykašlala být tebou.
 Sisi
02.08.2020 06:16:12
Asi bych musel znát spíš ji, než tvůj úhel pohledu. Pro mě jsou u jiných dobré srdce a inteligence hodně vysoko nad sociální obratností.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
02.08.2020 05:18:24
Já si myslím, že dobrý psycholog nemůže být jen dobrým pozorovatelem, ale musí se umět do svých klientů vcítit a odhadnout, co si komu může dovolit říct a jakým způsobem.
A říct někomu, komu umřel blízký, že měl na to věk, takže je to v pohodě je netaktní a trapné. Buď si své chování neuvědomuje nebo hůře je jí to jedno.
House byl sociopat. A málokdo by chtěl mít ve svém okolí sociopata.
Tvoje kamarádka by potřebovala potkat někoho, kdo by jí stačil. A ten někdo by jí srazil hřebínek.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
02.08.2020 05:03:16
Takovou holku je dobré mít jako kamarádku protože Ti může otevřít oči, ale jako partnerku bych ji nesnesl. Pokud neumí oddělit práci a vztah tak evidentně není ani ona úplně v pořádku a sama by potřebovala poradit v oblasti sociální inteligence. Nedovedu si představit, že by třeba takový Cyril Höschl přišel domů a hned všechny diagnostikoval. Bohužel jsem potkal několik psycholožek, které studovaly psychologii především proto, že měly problémy samy se sebou a bylo to na nich dost vidět. A ten příběh o " pedofilním hovadu " ukazuje, že by ona mohla být jedna z nich, protože předkládá nijak neověřené a nefér argumenty, které si odborník nikdy nesmí dovolit.

Myslím, že je naprosto evidentní kdo Vaši domácnost řídí a kdo má navrch, což pro Tebe není moc dobrá zpráva, protože málokteré ženě dlouhodobě vyhovuje slabší partner. Navíc je manipulátorka a Ty se tomu nedokážeš bránit. Já jsem fanoušek inteligentních holek a rád s nimi vedu argumentační souboje, ale musí to být fér. Ona je ale používá spíš k tomu aby měla nad Tebou převahu. Spíš by potřebovala dostat na holou aby věděla kde je její místo.
 davidred Muž27 Kategorie
02.08.2020 02:02:06
Neznám zmiňovanou postavu té ženy takže netuším jestli mi jí připomína. House mi připomína víc, protože House kopal lidi k tomu, aby se nějak rozhodli a většinou měl ty svoje zázračný dedukce. Moje partnerka je bohužel to samé. V podstatě vám něco natvrdo řekne s tím, že když není po její pravdě (a vynechme že často má pravdu) tak použije i ostřejší verzi. Například posledně jsem se hlásil na pohovor s tím, že šlo o docela dobrý post bez toho, že bych musel vyloženě jednat s lidmi (rozuměj zákazníky). Ona mi prvně řekla, že bych si to měl rozmyslet kvůli platu a taky kvůli šéfovi kterýho nebudu mít rád, protože je to pěknej vůl. Nedbal jsem toho, neptal se proč by šéf měl být vůl, raději, ani toho proč nemám jít v červené kravatě a připravil si na další den raději modrou. Jinak jsem ale byl rozhodnutý to místo dostat a snažit se. Ráno se vytasila s protiargmuentem dalším s tím, že jsem vůl a na tu pozici nemám nejen koule ale ani vytrvalost a s tím, že můj možný šéf je pedofilní hovado a navíc do toho na kluky. To mě tak vyhodilo z konceptu, že jsem na pohovor nešel. Mám jiné místo a proč je šéf pedofilní hovado? O týden později mi bylo řečeno, že nejspíš nebude ale mohl by být a že je dobře, že jsem tam nešel - a tohle podle mě byla prostá manipulace s tím, že něco na tom pravdy asi bylo, protože jsem toho svého údajného šéfa potkal když šel z její ordinace. Čili buď si to vymyslela celý nebo mi sdělila lékařský tajemství a pak ho prostě zase "schovala". Těžko říct.
 Mentorsss
01.08.2020 23:09:35
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
01.08.2020 22:59:35
Prostě na ní nemáš. Potřebuješ průměrnou slepici.
 Sorayaaa
01.08.2020 22:20:03
House ale nebyl pravdomluvný. Jen arogantní kretén, který miloval urážky a ponižování jiných.
Pravdomluvnost neznamená automaticky komentovat něco, do čeho člověku nic není.

Já jsem taky pravdomluvný. Když se mě někdo zeptá, řeknu pravdu nebo odmítnu odpovědět. Ale když něco vidím a netýká se mě to, nekomentuji to. Prostě nezájem. To, co dělá House, tomu se říká agresivita.
 Embedded Muž24 Kategorie
01.08.2020 22:19:34
Výborná holka!
Smajlík  el Coyote
01.08.2020 22:18:38
nivea: přesně to samý napadlo i mě - Saga Noren jak vyšitá

No hele jinak holka má zjevně Aspergerův syndrom, což sice v některých situacích asi úplně vhodný není, ale máš aspoň jistotu, že ti nebude lhát.
 Simpson
01.08.2020 22:17:49
Je jako Saga Norén ze série Most? :-)
 Alda
01.08.2020 22:10:28
Jednému zákazníkovy řekli: příšte si nech namazat med kolem zadku ne kolem huby.
 Pegis2
01.08.2020 22:08:44
Asi to není úplně partnerka pro běžný život. Nevím, jestli by mi vyhovoval takový partner. Člověk přece jen chci i být klamán. Tvoje partnerka mi připomíná postavu ze skandinávské krimi série Most. Ta vyšetřovatelka se jmenovala Saga Norenová. A ano, s tou nikdo ve vztahu nevydržel.
 nivea Žena36 Kategorie
01.08.2020 22:03:50
Asi té holce nebudeš stačit
 BlhPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk