Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1137457, vloženo 01.08.2020 16:37:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Copywriting/ online marketing
Je tady někdo, kdo již delší dobu pracuje jako copywriter? Jak jste se o této možnosti dozvěděli? Myslím, že tahle forma je asi nejlepší online výdělek, protože těžit bitcoin či vyplňovat dotazníky (ankety) za pár drobných měsíčně mi přijde opravdu hloupé a nereálné.

Kolik si účtujete za jeden článek, jak jste jednotlivé spolupráce domlouvali? Četl jsem spoustu diskuzí, kde jednotliví účastníci sdělovali své příjmy a nebyly to zrovna malé částky, avšak ani žádné vysoké pálky. Uvažoval jsem, že bych to taky zkusil. Na jednu stranu získáte praxi v oboru, zkusíte si obchodní spolupráci a naučíte se fungovat v marketingovém prostředí, no a jako bonus si obstaráte pasivní příjem. Koukal jsem na stránku copywriting.cz, ale žádná z nabídek se mi nezamlouvala, neboť byla poměrně malá, a tak hledám různé poptávky a zkouším najít něco, co by mi časově sedlo. Nějaké zkušenosti se psaním mám, takže vím, co a jak.

Co myslíte? Dá se alespoň částečně uživit copywritingem? Myslíte, že platí pravidlo ,,kdo chce být úspěšný - musí se umět ozvat"? Jak tento pojem vnímáte? A nemusí to být zrovna tvorba článků, ale i prezentace, programovaní, grafika a podobně.
 CptnA Muž17 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.08.2020 00:35:11
ano
Smajlík  Hekr
02.08.2020 22:45:32
Asi tak :)
 asdf9876 Muž27 Kategorie
02.08.2020 15:44:34
se líbí, jak to tady ant zazdil :) Sprcal ti toho "kopyvrajtra" tak, že proti tomu nemá nikdo argumenty
Smajlík  Zlokůň
01.08.2020 20:46:58
Copywriter je spisovatel prostitut.
Spisovatel má pracovat pro nezávislé noviny a psát články nebo vydavatelství a psát knihu.
Prostituování pro ať už se jedná o psaní "podkladů" diplomek, kde se tak nějak počítá s tím, že podklady se rovnou odevzdají nebo psaní lží o tom jak je skvělí kdejaký podvodný preparát, produkt nebo nesmysl.
Chceš opravdu prostituovat? Tím napsaným textem totiž nebudeš informovat čtenáře, ale znásilňovat ho.

Já bych ti radil být nezávislý novinář. Najít si redakci a tam psát články. No možná tě budou honorovat. Kvalitních novinářů je málo a jsou potřeba. Nemusíš ani psát o politice, můžeš psát o všem, jsou specializované obory, počítačových webů je hodně, doprava, životní styl.

No jo, ale novinář musí umět být novinář, narozdíl prostituujících copywriterů co píší lži, chválu a manipulaci. V podstatě hledáš práci markeťáka a obchoďáka.

A ti pasivní příjem rozhodně mít nebudou. Budou pod živnosťákem otročit a bude jim slibováno procento z zisku, ať už z reklam a návštěvnosti nebo rovnou zisku z prodaného zboží. Za obráceného zákazníka budou mít peníze, to je pasivní příjem? Ano i ne. Vyběhnou s tebou, protože ti budou platit jen když pro ně budeš pracovat, budeš potřebovat jejich infrastrukturu a bude s tebou zacházeno jako s hadrem, psát přece umí každý a platit ti za staré reklamy co jsi napsal? Budou ti platit jen za nové reklamy, proč by ti platili za skvělou reklamu pořád, když pro ně přestaneš psát nebudou ti platit NIC (proč taky, copywriterské texty nejsou nenahraditelné texty, snadno se nahradí). Navíc pokud práci copywritera si představuješ, že budeš sedět u počítače a psát, tak to tak úplně není. Budou po tobě chtít jednání se zákazníky, reklamní strategii, konverzi zákazníků. A texty o tom jak copywriting je snadná cesta k bohatství?
Ani náhodou, leda jestli jsi měl celý gympl jedničky z češtiny, aby jsi otročil pro boháče, kterým budeš prostituovat. Copywriter prodává, ale musí mít co prodávat, tedy SVÉ výrobky na kterých má marži, kterým může věřit (a kde bude reklama chráněna copyrightem a příjem bude mít ne z napsané stránky, ale z prodaného zboží), NE prodávat cízí výrobky, kde dostane peníze za normostranu a žádný pasivní příjem mít nebude (i když to bude slibováno, protože až se cizí prodejce rozhodne, reklamu stáhne, výrobek zruší a bude prodávat to co se prodává samo a nepotřebuje reklamu platit stále).
 ant
01.08.2020 17:30:36
Jestli bys chtěl vydělat nějaký peníze tak můžeš třeba na YouTube zkusit natáčet třeba nějaký různý fakta třeba o těch komiksech nebo filmech atd. Na YouTube ti mám pocit stačej views abys vydělal. Já třeba dělal lyricsy na písničky a mám pocit že na jednom mám něco okolo 350k shlédnutí a kdybych to neměl copyrightovaný tak bych už nějaký dobrý peníze měl. Takže zkus něco s tím YouTubem no.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
01.08.2020 17:18:47
Ředitel Zpovědnice:
Jak to myslíš? Jako že bych začal psát scénáře k videím jednotlivých tvůrců na videoportále YouTube? O něčem takovém jsem nějakou dobu uvažoval a jeden kanál (cca 90K odběratelů) dokonce i kontaktoval, ale nevyšlo to. Ozvali se mi s tím, že nabídka práce "scénáristy" už v tuto chvíli není možná.

Co bys doporučil místo toho? Mé oblíbené oblasti jsou hudba, filmy, seriály, kultura a komiksy.
Smajlík  CptnA Muž18 Kategorie
01.08.2020 16:59:20
Založ si profil na YouTube, a zde si otestuj svoje schopnosti jak psát texty co dělají návštěvnost, je to jako ve sportu, jenom ti nejlepší mají zisk. K natáčení ti bude stačit levná kamera nebo levný digitální fotoaparát na stativu.
Smajlík  Ředitel Zpovědnice
01.08.2020 16:49:56
Nauč se něco pořádného, třeba to programování. Všechno ostatní jsou nesmysly s nízkou odměnou a obrovskou konkurencí.
 asdf9876 Muž27 Kategorie
01.08.2020 16:40:15
A co to je ten copywriting?
 nivea Žena36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk