Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1137394, vloženo 31.07.2020 21:41:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tetování
Tetování je nepěkná infantilní p*čovina . Připomíná mě to dětičky , které se pomalujou fixem a ptaj se zda-li se ti to tati líbí. Pokud máte jinej názor sem s tím.
 kokoq Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.08.2020 12:39:29
Na ženách je tetování opravdový hnus. Je to stejné jak posprejovat třeba nový dům, auto apod. Jestli se to nějaké líbí, tak pak její volba. Většinou to však u žen, jak jsem mnohokrat vypozoroval, značí jednoduchost, případně nižší sociální postavení.Není problém pozorováním většího množství potetovaných žen k tomuto závěru dospět.
 modrado
01.08.2020 11:03:13
Komu sa to páči nech si to dá. Nevidím na tom nič hrozné. Predsa len keby si dám niečo vytetovať to tetovanie budem mať ja nie ty.
 DOKTOR PORADCA Muž23 Kategorie
01.08.2020 10:59:35
Ano, poznamka potetovanejch k tem, co se jim to nelibi, ze jsou povrchni je opravdu mega funny. Povrchni jsou prece oni, kdyz maj potrebu si dovrovolne trvale zmrzacit povrch tela. A uplne zboznuju ty kydy, ze to ma nejakej hlubsi vyznam (pominu ted fakt, ze to, co z nich pak za "hluboky vyznam" vyleze, je naprosta picovina) - pokud teda ma neco fakt hlubokej vyznam, melo by to byt uvnitr cloveka, a ne ze si znicim kuzi, abych se kdekomu tim "hlubsim vyznamem" mohl predvadet... Kdyby si aspon priznali, ze je to jen parada, ozdoba - sice bych si stejne myslel, ze zmrzacit se kvuli mode je blbost, ale aspon by byli jsove uprimni a nehrali by si na bozi posly...
Jinak samozrejme kazdeho vec, co si dela se svym telem. Ja jsem vlastne rad, ze jdyz ma nekdo tuhle potrebu, ze ji realizuje. - Aspon vim, ze nejaje vetsi hlubsi porozumeni s nekym takovym je velmi nepravdepodobne a neztracim zbytecne cas.
 JSBD
01.08.2020 06:41:53
Mám jiný názor a nechám si ho. Ani ti ho nepůjčím. Ani čuchnout.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
01.08.2020 04:55:40
Hmm potkal jsem krásnou prsatou holku. Strasně hodné děvče. Kérku měla takovou deobnou. Nějaky ty kung-fu pismena. Kdyby mi uvařila svíckovou, i bych ji zaplatil odstranení tetováni.
Nesudte mladickou nerozváznost příliš příkře chlapi...
 PretorianCZ Muž26 Kategorie
01.08.2020 01:42:01
Asi před rokem mě balila jedna holka co měla potetované nohy. A když jsem jí řekl, že to je pro mě asexuální tak se urazila a že jsem povrchní a že lidé by se měli brát takoví, jací jsou. A já jsem jí na to řekl, že ji beru takovou jaká je, ale že mě prostě jen nepřitahuje.

Mimochodem, málokdy člověk potká hezkou potetovanou holku. Většinou jsou potetované jen ty, které jsou nepřitažlivé už samy o sobě a těmi " kresbami " to chtějí jen zdůraznit.
 davidred Muž26 Kategorie
31.07.2020 23:57:33
Já už jsem měl možnost odmítnout krásnou, obdařenou a hezky vypadající plavovlásku jen kvůlu kérce. V ten moment jsem si nebyl už jistej, zda to není šlapka nebo kriminálnice, jestli nebude lhát... Kérovaná holka je jak auto z Áček se stočenym půl milionem a nepravděpodobností úspěšného projití technickou. Mimochodem, pokérovanej chlap je pro mě kriminálník bez vyjímky a pardonu.
 Aroundwalker
31.07.2020 23:39:45
Mně se tetování také na nikom nikdy nelíbilo.
 Researcher Muž81 Kategorie
31.07.2020 23:12:22
Stejně se většina lidí chová jako děcko, tak ať si ty malůvky na tělo udělat nechají. Za mě je to pěkné. Osobně nemám ráda argument ,, budeš vypadat škaredě až budeš stará" a podobné keci. Když jsou staří, tak lidí vypadají škaredě všichni xD
Smajlík  KFCPUSSYSMASHER
31.07.2020 22:24:33
Piercing a tetování má tu výhodu, že na první pohled poznáš blbku
Zahradník
Smajlík  Hov hov Muž50 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk