Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137307, vloženo 30.07.2020 21:56:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pořad se ptá, jak mi je
Za svůj život jsem nikdy nebyl nijak do pocitů. Jako že jsem nikdy nikomu nedal najevo, jak se cítím. Nechávám si to odjakživa pro sebe, protože se o tom nerad bavím a nemyslím si, že by to ostatní zajímalo. Jsem rád mezi lidmi, rád komunikuju, ale pokud mám třeba špatný den, snažím se to nedat nikomu najevo, nerad o sobě mluvím s někým jiným, mám potom z toho divný pocit.
No můj kámoš se kterým se bavíme 2 roky se se mnou nastěhoval a asi za dva měsíce, co spolu bydlíme se mě každých pár minut ptá, jak se cítím, nebo jestli jsem v pohodě.To mě štve a nedávno jsem vybouchl a vynadal mu, aby se furt tak neptal, ale pak jsem se omluvil a vysvětlil, že se o tom nerad bavím.
Po té se se mnou po zbytek dne přestal bavit.
Po dvou dnech se zas začal ptát a já jsem řekl, že jsem v pohodě a aby jsme se začali bavit o něčem jiném. Ta odpověď mu nestačila. Chtěl vědět proč jsem naštvaný atd. Vysvětlil jsem, že mě to štve. On mi řekl, že kdybych mu normálně odpověděl, jak se cítím, tak se mě užptát nebude a že vůbec nepozná, jestli jsem smutný nebo veselý, že s ním vubec nemluvím a že to není normální, protože lidi musí mluvit o tom, jak se cítí, aby ostatní věděli, jak s nima zacházet.
Řekl jsem, že nepotřebuju žádné zvláštní zacházení nebo tak...Já vím, že kámoš neudělal nic špatného a asi si řekněte, že jsem blbeček, ale jak jsem napsal, nerad popisuju podrobně svoje pocity, nerad se bavím o minulosti, ukazuju emoce atd... Asi to souvisí s tím, že jsem z toho vyklepaný. Rád si vyslechnu ostatní, ale to je všechno. A teď se cítím jak debil a připadám si, že musím potichu našlapovat. Taková ta nepříjemná situace.

 Sasfiree Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.07.2020 09:16:59
A jak Ti teda je? Reknes to uz, nebo ne!?
 lol
31.07.2020 09:16:01
Naprosto tě chápu a taky by mi to vadilo. Radu nemám.
 Ludwa
30.07.2020 23:38:30
Takových, co vlastně nedělají nic špatného ale přitom ničí člověku pohodu, se najde.
Já bych s ním prostě nebydlela, když je nechápavý a nerespektuje mé pocity z jeho blbých otázek:)))
Dokonce i jako ženská bych neřekla, že o tom nerada mluvím s někým, ale rovnou, že mě to vůbec nezajímá, obtěžuje a nudí.
Když už se musí mluvit, tak ať je to o něčem.
Za okolností, že se nic podstatného neděje, je mluvení o pocitech mlácení prázdné slámy, mrhání časem a (mé nebo tvé) trpělivosti a špatná volba témy.
Nejspíš bych mu na takovou otázku odpověděla "jsem nasranej", bude se ptát dál, že proč, co se stalo, tak "prostě je to takovej můj pocit vždy, když se mě ptáš tuhle blbou otázku. Jinak to nebude, s tím nepočítej" A když ještě pořád nebude chtít s tím přestat, tak "promiň, tohle mě nezajímá, tyhle bláboly."
Je to v dnešní době takový trend "otvírat se, mluvit o pocitech", myšleno možná zpočátku dobře, aby lidi neměli v sobě ňáký blok a uměli o tom mluvit, vyjádřit se, aby se to nestyděli, když je něco trápí.
Když ale nemáš co řešit, nemáš potřebu sdílení, pak tenhle nátlak zvenčí není namístě. Bylo by to jenom umění pro umění.
Když tě to nebaví, nemusíš mít pocit viny,spolubydlící tě vlastně citově vydírá a manipuluje. Když neuděláš, co si umanul, dělá uraženého, abys ten pocit viny měl.
Smajlík  barbaraa
30.07.2020 23:33:54
To je tak, když se sejdou dva extrémy - jeden, co nedává najevo city a druhý, který nemá empatii rozpoznávat city druhých a musí se na to ptát
 Clsmsk
30.07.2020 22:55:17
Klasika, tohle mi máti dělá pořád, jak jebnutá se pořád dokola ptá co 10 minut jak se cítím a další otravné otázky, na které člověk neustále musí odpovídat, tak se prostě nebavím a je to. Udělej to taky tak, každého blokni nebav se a je to. Moje mati chce pořád abych byl v nemocnici, zlá nepříjemná arogantní a závistivá mrcha, takže od ní mě to nepřekvapuje.
 ostraha 001 Muž35 Kategorie
30.07.2020 22:23:51
Búhúhúhú búú húúú, fňuuuuuukk
 MuffPuffLuffPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk