Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1137305, vloženo 30.07.2020 21:44:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rybaření pouze s RL
Dobrý den

Chci se zeptat na pár věcí ohledně rybaření, pokud lovím ryby bez povolenky a nejsem členem rybářského svazu a MÁM kompletní povinné vybavení a rybářský lístek a chci jít lovit na rybník který není součástí rybářského svazu a NECHCI si žádnou rybu ponechat a ihned po ulovení jí šetrně pustit do vodní nádrže ve která byla chycena, dopouštím se pytlačení ? I když mám osvědčení o způsobilosti k lovu ryb a povinnou výbavu ? Nemám povolenku ale nechci jít na rybník co patří pod rybářský svaz, šel bych na nějaký státní.
 CHKB Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.07.2020 15:41:58
To, že nějaká voda není rybářským revírem ČRS/MRS neznamená, že tam můžeš lovit. Může to být chovný rybník, který nesouží k sportovnímu rybolovu. Může to být soukromý revír. I kdyby patřil obci, státu, či státní organizaci - pořád má vlastníka. A abys tam mohl lovit, potřebuješ jeho povolení. To, jestli ryby zamýšlíš pustit zpět nehraje sebemenší roli (nakonec nemáš, jak to dokázat).
 Cumsprite Muž33 Kategorie
30.07.2020 23:24:40
Ano, pouze s rodným listem. Rybařit, drát peří, vykupovat láhve, viditelně se ozbrojovat kleštičkami na jízdenky a provozovat atrakce na poutích s vlastní střelnicí, o celkové rozloze do 2000 m2 a umístěných mimo městskou zástavbu, lze POUZE S RODNÝM LISTEM. Jeho umístění musí být voleno tak, aby vyhovovalo předpisům o ochraně osobních údajů, zároveň však tak, aby byl rodný list okamžitě k dispozici na vyžádání legitimovaného pracovníka příslušného státního dozorového orgánu. Tak praví občasný zákoník.
Smajlík  naprosto jednoduché
30.07.2020 22:37:55
No voni ryby patří svazu, ale rybníky myslivcům .. Takže musíš mít ještě i revírní umístěnku potvrzenou vod Krakonoše ..
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
30.07.2020 22:33:15
Pokud by si chtel chytat legalne, tak zajdi na svaz a zazadej o povolenku, podniknes instruktaz a dostanes test, zaplatis brigadu, clenske prispevky a pujdes s tim na magistrat zazadat o listek hlavne s podepsanou brigadou. Cca do 10dnu to mas a cena cca 4K na rok.
 lixi
30.07.2020 22:28:52
Jeste dodam, ze pokud dostanes souhlas majitele, tak je to mezi tebou a majitelem jestli ti dovoli si vzit ulovky a v jakem poctu, je to proste uz jen na dohode. Pochybuji, ze majitel ktery do toho cpe penize a cas jen tak kazdymu na potkani dovoluje si vychytavat a poskozovat svuj majetek.

Nedavno jsem byl na chate u znameho a tam je soukromej rybnik, vytvorene mista pro chytani, udrzovane a dokonce i zachodky a ty mista jsou fakt vytunene. Vybira za to vstupne a ryby se musi vracet.
 lixi
30.07.2020 22:24:09
Pokud mas jen lístek, tak nemuzes chytat nikde. Potrebujes mít lístek (zalisovanou kartu od magistrátu), pak ulovkovy listek a clenskou kartu, kde mas nalepky, brigadu apod. Samotna karta z magistratu je ti k nicemu.

A ano i chytani na soukromem rybniku je pytlaceni pokud nemas souhlas majitele, pak nemusis mit papiry zadny a niceho se nedopoustis. Tvrzeni, ze jen chytas a poustis, ti neprida zadne polehcujici podminky.
 lixiPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk