Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134487, vloženo 30.06.2020 18:28:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak takhle můžou žít?
Furt se snažím dostat zpět na správnou kolej, ale nejde mi to. Jde o to, že už to je víc jak měsíc co jsem dostal výpověď. V práci jsem makal od 6 rána do večera jak bylo potřeba.. šlo o celkem fyzicky náročnou práci, často jsem vstával klidně ve 4 ráno a byl dost nevyspalý, nicméně když jsem v noci lehnul, okamžitě jsem spal.

Pak jsem měl volno a najednou člověk není nucen být někde ready a pracovat. Byl jsem docela i rád že si konečně odpočinu a že budu mít spoustu času na věci kterym jsem se při práci nestíhal věnovat.. omyl.

Začal jsem do noci přemýšlet a zvažovat své možnosti, kam půjdu pracovat, někdy jsem probdil celou noc a šel spát klidně až v 8 ráno, začal jsem být úplně mimo, přes den totálně bez energie, nechuť cokoliv dělat atd. Hnusný stavy, žere mě svědomí že marnim čas, ale vůbec nic mi nejde prostě. Díky tomu jsem si uvědomil, že pracovat na směny je sebevražda a že do toho nikdy nepůjdu i kdybych měl za to 2x víc peněz než v práci s pravidelným režimem.
Totálně nechápu že to lidi jsou ochotný dělat makat v noci? Pak přijdou v 7 domu, už všude hluk, vedro a spánek úplně k hovnu. Nehledě na to, že se jim to furt střídá.

Jsem teď ve stavu, že jdu spát třeba ve 22h, usnu a ve 3 ráno už jsem vzhůru a nemůžu zabrat, klidně se prevaluju do 5, pak to vzdám, vskusim vstát a něco dělat, ale jsem úplně ko. Jdu znovu spát usnu třeba v 8 ráno, probudím se třeba ve 13h - bolest hlavy, slabost, nechuť vůbec vstát z postele a pocit že další den zas v hajzlu a takhle je to furt dokola. Jak se mám sakra vyspat, odpočinout si a mít dostatek energie? Zničil jsem si režim už za cca 3 týdny, nechápu jak tohle může někdo dělat celej život?? Je to hnus že kterýho se nemůžu dostat ven a ničí mě to totálně.
 BrokenBoyiii Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 20:37:05
Úplně tě chápu. Já tedka dělám 12ctky brigádně do konce září, v režimu 2 ranní, 2 dny volna, 2 noční, 2 dny volna. Noční jsou hnus, hlavně jak máme 2 noční po sobě tak ju spát v 7, probudím se v 11, oběd, a ve dvě si jdu ještě pčřed prací lehnout takže ze dne mám kulový. Ranní jsou snad ještě horší, protože vstávám ve 4.30 ale nejsem schopná se před tím adekvátně vyspat. Zalehnu až tak okolo 11 (dřív ani stejně neusnu) a celý den jsem jak chodící zombie.
Pár let zpátky jsem dělala ve 3 směnném provozu, a taky nic moc, hlavně celý týden ranních byla fakt "chuťovka".
Jsem ráda, že obě tyto zkušennosti jsou cca půl roční, dělat takto dlouhodobě by mě asi zabilo. Už se těším, jak dodělám školu a budu mít pracovní dobu 8-16.30 :)
 marqaid
30.06.2020 20:04:01
V první řadě si stanov životní priority je vidět že jsy byl upnutý na práci a tet jsy se ztratil.
Následně si stanov režim dne z počátku bude těžký ho dodržet ale tak po tejdnu budeš v pohodě.( vstát vv 8 zamíct připravit oběd ...)
A potom ( nebo i přitom) si zkus najít práci co ti do života něco dá
Smajlík  Jizy
30.06.2020 19:07:09
Whisky G: To je sice pravda, problém u mě je, že sice mám teda "volno" ale zároveň mám všude plno rozdělané práce kterou chci dělat, takže vlastně žádný čas nemám, pouze jde o to, že je to vše jen na mě jestli to budu dělat nebo ne a já se k tomu nedokopu když jsem vyšťavenej.. kolikrát se k něčemu přemůžu, ale je mi tak zle že toho nechám a zas se flákam.

Epik: To je možná jediná vyhoda, že je většinou na noční klid, ale já mám právě největší problém potom s tím, že si tělo neodpočine a po noční jsem úplně nepoužitelnej a přijdu si jak troska. Dřív, když jsem byl mladší jsem taky často chodil spát pozdě, ale ještě mi to zas tak nevadilo. Teď má člověk taky víc starostí a ten spánek je fakt boj.
 BrokenBoyiii
30.06.2020 18:47:23
Já bych kvůli epilepsii neměl dělat ve směnném provozu vůbec, ale někdy si říkám, že by mi jednou za čas nějaká noční nevadila. V práci zpravidla skoro nikdo není, člověk má na práci klid, nemá neustále někoho za zadkem.. V minulé práci jsem musel vždy oddělat jeden víkend v měsíci. Někdy mne to štvalo, protože jsem chtěl třeba odjet někam s rodinou. Ale právě ten zmíněný klid byl o víkendu v práci naprosto úžasný.. byli jsme tam vždy jen ve dvou s kolegou, doslova nohy na stole :) žádná pruda, žádný mumraj jako v týdnu, kdy se okolo motalo dalších 20 lidí a člověk si ani neuprd
 Epik6455
30.06.2020 18:45:21
To je spíš tím volnem. Z práce bys byl unavenej a usnul bys a hlavně bys neměl čas na depky. Znám to dobře, když je přemíra volnýho času.
 Whisky G Žena27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk