Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134477, vloženo 30.06.2020 16:38:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zůstávají mi jen lehké děvy
Můj problém uvedu na příkladu. Potřebujte doplnit potraviny do domácnosti. Na to ale musíte do obchodu protože sami se v chladničce neobjeví. A tam je můj kámen úrazu. Proto abych nějakou holku měl musím proto něco udělat. Ve společnosti se cítím nesvůj ačkoliv nejsem žádný extrémní introvert. A kamarádů mám málo a tý jsou na tom podobně nebo ještě hůř než já takže že by mě oni seznámili s nějakýma holkama co znají to padá. Samozřejmě ještě existuje seznamka avšak na té jsem nějaký velký úspěch neměl. Respektive žádný protože se mi nepodařilo jít ani na jedno rande. Na tuto zpověď ani nemusíte odpovědět. Kde dělám chyby vím jenže problém je že je nevím opravit a toto je čistě takové moje vykecání.
 Makarov Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.07.2020 10:34:09
Někdy vše funguje náhodně :) nezoufej a zkoušej co nejvíc variant a možností ;)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
01.07.2020 10:18:56
Se na ně taky vykašli a máš to.
Smajlík  Nenávidím ženy Muž25 Kategorie
01.07.2020 03:40:45
To je mi vás líto. Ale ne proto, že byste měl tak nešťastný osud, ale že volíte snadnější řešení jen proto, že je snadnější. Kdyby prostitutky neexistovaly, musel byste se snažit.
 Odiyan Muž46 Kategorie
30.06.2020 23:24:01
Chybu děláš v tom, že to moc řešíš. Holky nechtěj zoufalce, který se jen marně snaží najít si ženskou. Chtějí chlapa, který je sám o sobě šťastný. I když je single.
Když to přestaneš řešit, přestaneš se tolik trápit. A pak budeš i přitažlivější pro holky.
Smajlík  Shnilej šroubovák
30.06.2020 22:39:04
Však tie sú aj najlepšie. Povieš im drž hubu a celý čas sú ticho. Vyplatíš ju a spojojný si ideš domov ktorý máš celý pre seba.
 DOKTOR PORADCA Muž23 Kategorie
30.06.2020 17:19:57
Úplně náhodou jsem na eseznamce(Bandoo) potkal se svojí nynější přítelkyni.
Vyskočila mi tak po měsíci používání od ní žádost, kdy mě zaujala profilovkou a místem jejího bydliště. Ve skutečnosti jsem si s ní chtěl jen pokecat, ale po týdnu komunikace jsme šli na rande, kdy se se mnou chtěla tak moc sejít, že mi navrhovala, že by jela za mnou těch ~120km. Z téhle šílenosti jsem jí ale překecal s tím, že si dáme sraz v půlce cesty a půjdeme na večerníčka do kina, kdy jak by chtěla, tak bych jí hodil domů autem, ona že u ní mohu přespat. :D
Bylo to všechno tak rychlé, že jsem s ní pomalu začal chodit po čtvrt hodině a s půlkou její rodiny jsem se seznámil třetím dnem. :D
Každopádně ohledně Bandoo, tak ze čtyř jakoby kompatibilních holek se mnou šla jen ta jedna - moje aktuální.. A jsem rád, že se mnou žádná z těch tří nešla, protože náš vztah funguje bezvadně!
 Anonym126Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk