Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134464, vloženo 30.06.2020 14:07:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nehmotné entity ( duchové ) a podlaha.
Ať už existují duchové nebo ne tak je tu něco co vůbec nedává logiku smysl a to že duch nebo obecně jakákoliv nehmotná bytost může procházet prakticky kamkoliv tlustou pevnou fyzickou a hustou hmotou jako kdyby tam žádná nebyla např projde stěnou nebo pancéřovými dveřmi nebo stropem nebo nábytkem,ale jak to že nepropadne podlahou nebo jak to že když si sedne na křeslo nepropadne křeslem...to jako duch může vůlí nějak ( jak ) ovlivnit hmotu a jak se mu zachce takže si řekne podlahou nepropadnu,ale stěnou projdu nebo jak to jako funguje ?.

Logika musí fungovat všude i v našem i jiném vesmíru všechno nějak funguje i duchovní astrální či jakýmkoliv jiný svět dimenze systém,jinak by to nemohlo existovat a fungovat natož správně tak jak má.
 Paranormálně zvědavý Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 21:19:29
"Logika musí fungovat všude i v našem i jiném vesmíru všechno nějak funguje i duchovní astrální či jakýmkoliv jiný svět dimenze systém,jinak by to nemohlo existovat a fungovat natož správně tak jak má."

Tahle Tvá věta mne rozesmála. Tvá logika, i logika mnoha jiných, je ve světě duchovna nicotná a směšná. Nechápu, proč si vždycky lidé myslí, že vše musí fungovat podle jejich řádů, protože si to tak vysnili. Je to......absurdní.
 Odcházím s deštěm
30.06.2020 18:04:54
Můžeš si to vyzkoušet sám na sobě ve snech. Duch je jako snová bytost - když chce chodit po podlaze nebo sedět na křesle, tak sedí, když chce propadnout, tak propadne.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
30.06.2020 16:56:24
astrální odpůrceArgument postavený na tom že nic nevíš a ani nechceš chápat bravo.
 Marika Markéta
30.06.2020 16:38:47
Jiné dimenze člověk nemůže pochopit. Je to za hranice lidského chápání. To je vše co potřebuješ vědět
 astrální odpůrce
30.06.2020 16:22:09
Vis, kolik neutrin tebou projde za den? A taky projdou i strechou, stenou, podlahou...
 Kvetak
30.06.2020 15:45:33
Je to shluk energie, chápeš? je to všude kolem tebe. I ty sám si shluk energie.. To, že se lidi bojí duchů je jen tím, že jim někdo řekl, aby se jich báli
Smajlík  Hohoho
30.06.2020 14:16:57
A duch může mít zadek u stropu v přízemí a pas v patře. Nikde po zemi nechodí. Jen lítá všude. Někdy se schová do hrachové kaše a pak z tebe nenápadně vylítne. Lidé z duchů obvykle cítí napětí.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
30.06.2020 14:12:40
Ale houbec. Duch vykoukne ze země, stáhne tě za nohy dolů a bude tě tam držet jako přikovaného. Mezitím tě bude odspodu požírat a stahovat tě dál a dál dolů k zemi. Jediná možnost je potřít se mezi nohama česnekem a začít na ducha čůrat. Hodně štěstí ve tvé budoucí fantazii.
Smajlík  Aninka pro Rusko Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk