Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134450, vloženo 30.06.2020 10:52:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Žádná pomoc
To se tu opravdu člověk nedočká už pomoci? dřív tu bylo spoustu hodných lidí který pomohli a odepsali na to s čim ty lidi tady maj problémy a dnes po letech? jsou tu pomalu samí lidi který urážejí napadávají ty lidi a lidi si tu na druhých lidech akorát vybijí svoje problémy. Kdysi jsem si před 12 lety vzal kontakt na pár lidi tady ze zpovědnice a ani jeden po letech jsem už nechodí právě kvůli tomu že se tu lidi navzájem napadávají a hodně právě lidi je tu kterým to dělá ještě dobře, když urážejí nebo ták. Tolik nenávisti tu dřív vůbec nebylo. Dřív se pořád člověk dočkal nějaký pomoci a člověk měl tady víc jistot než je to prostě dnes.

Když jsem tu dřív psal něco ohledně například toho že se pořád nedokážu vyrovnat s tim že jsem chtěl žít a taky doted žiju bez sociálních sítí že mi štve že nemám už žádnej osobní kontakt s lidmi a já to mám horší jelikož bydlim na vesnici a když jsem tu psal že se tu lidi po letech prostě cizí že se tu nikdo s nikym nebaví a lidi nevychází ani ze svích domů a tak že prostě ty obce a vesnice jsou zanikly prostě dnes a že je to i v okolních v menších městěch a že prostě ten člověk mě jen kontakt s lidmi v práci nebo v autobuse když jedete do práce ale jinak člověk prostě nemá takový častý kontakty s lidmi jako dnes, když se vám ani nikdo od sebe už ani neozve a když smažete facebook a tyhle socialní sítě prostě pro nikoho jakoby nežijete nikdo o vás neví. Psal jsem že koníčky mám ale koníčky jsou možná jen to že vám to doplní volnej čas ale nikam vás to ani neposune.

A když jsem tu psal že jsem se nějak chtěl posunout dal pořád přemýšlim a zkoušim jiný cesty ale ani tak to prostě nejde a nevychází to abych se třeba dokopal k tomu si aspon najít kvalitní holku do vztahu která je stavěna na vážný dlouhý vztahy a třeba i na založení rodiny ale co znám tak většinou z tohoto okolí těch pár normálních se kterýma se dá bavit a opravdu si založit tu rodinu jsou zadaný a zbytek absolutní nezájem toje taková ta klasika jen čumějí na to jak vypadáte a já nemám potřebu dolejzat podlejzat nikdy jsem takovej nebyl a dělat to nebudu. Když se tu najde člověk co mi dokáže smyslplně prostě odpovědět na mou zpověd na moje téma tak mi to dokáže pozvednou sebevědomí právě v tom že nejsem sám kdo to všechno tak cítí vidí a vnímá právě že tu něco není uplně v pořádku. Už se tim podotýkám spoustu let a život přece není jen o tom chodim do práce a z práce domu a nebo koníčky. A když jsou velký horka tak ani tak nevidíte žádný lidi pomalu venku to potkávate možná tak v obchodech ale taková ta klasika jako parky ruzný takový ty místa kde se lidi dřív setkavali to dnes prostě není. Tak mě to prostě mrzí
 achjo25 Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.07.2020 11:14:14
Je tu spousta lidi co tady poradi , je samozrejme asi nutne si z toho vybrat ze , ale zit clovek musi sam za sebe ... a nevinit z neuspechu druhe ...
Smajlík  pabi Muž47 Kategorie
30.06.2020 21:45:04
Je tu mnoho lidí, kteří umí dobře poradit. Možná, že píšete zpovědi, které se tu neustále opakují a lidem už vadí pořád odpovídat na totéž. A pokud jste tu už léta a celou dobu vám nikdo nedokázal poradit s vašim životem tak je možné, že uživatelé zjistili, že žádnou radu ani nechcete.
 Odiyan Muž46 Kategorie
30.06.2020 17:21:23
Hledat tady na ZP pomoc? Nějakou radu to asi jo, ale pomoc si musíš najít jenom ty sám.

Co bys chtěl? Je to tady jenom virtuál, žádná realita. Fajn lidi se tady najdou, jak holky tak kluci, ale moc jich tady není. Hodně lidí tu opravdu končí právě proto, že se tu lidi navzájem napadají.... Na rozdíl od reality tady totiž nemusíš být vůbec slušný, můžeš se chovat jak chceš a ukázat pravou tvář. Taky mě to mrzí, protože ze ZP uteklo dost lidí, které jsem ráda četla nebo se s nimi i bavila na chatu.
Neřekla bych, že na vesnici je to špatný. Za mě lepší jak ve velkém městě. :D Jenže to je můj pohled a každá vesnice jiná. Já jsem z Moravy a neměnila bych. (Nikde nic ale není růžové, všude najdeš pitomce :) ).

Tak jestli nemáš sebevědomí a řešíš to jenom stylem "práce a domů", tak to není dobré. Zkus chodit mezi lidi. Na různé akce (nemyslím tím kluby nebo pařby), ale prostě cokoliv, co je v okolí. Super jsou výlety o víkendu s kamarády, nebo nějakou skupinou přes FB. Vždycky jsou možnosti, jak poznat fajn lidi v realitě. Hledat si cíleně holku a věnovat jenom tomu čas nemá podle mě smysl. Většina holek pozná, když se kluk moc snaží....pokud budeš přirozený a sám sebou, máš větší šanci :D
Smajlík  Alessandra111 Žena20 Kategorie
30.06.2020 13:40:29
je to tak. proto sem taky uz nic nepisu. tohle misto zhynulo.
 ajakoco
30.06.2020 13:17:05
To je jako říkat nebudu nikdy jezdit žádným dopravním prostředkem, protože to "níčí" ovzduší, přírodu aj., přitom moje práce je třeba 80 km od mého bydliště..

Buďto se zařídíš podle toho jaká je dneska sociální situace, společnost atd. a nebo prostě přijmeš fakt v jakém stavu je celá společnost, jak se lidé chovají, vyvedeš z toho patřičná pozitiva a negativa a podle toho se následně zařídíš :)

Jako co chceš?
Napiš sem svůj email, nikdo ti neodpoví, napiš sem jako holka, odpoví ti spousta zájemců..
Najdi si na ZP kamarády, kolik jich tu najdeš?? Asi spíš, podle mě určitě žádné..
Založ si seznamky..
Navštěvuj fóra podle svých zájmů.
Seznamuj se venku, přestěhuj se, škola, práce aj.

Možností je spousty, důvody už jsou patřičné podle toho jaké máš štěstí, načasování, co řekneš, napíšeš, jaký máš profil aj. To že se řeší a hledají totální ubohé maličkosti a z toho se hledají důvody proč něco nejde. Není dobou, není soc. sítěmi, není ZP, není nic kolem nás, než jenom lidská hloupost a naslouchání dnešní zhýčkané, nevyzrálé komunity lidí, ke kterým vzhlížejí nejen ženy, ale i děti, dospělé osoby aj., kteří se nechávají zmást na základě něčeho nepodloženého a zkonstruovaného, ale hlavně většinou přibarveného.

Ale to je věc, kterou tady dnes nikdo nepochopí... Zařídit se můžeš. Zkus brontosaurus.cz, možnost se seznámit s celkem rozumnými lidmi, kteří o to mají opravdu zájem a jsou intelektualně otevření s tebou vnímat a řešit v podstatě cokoliv.. Tady mezi tou sortou pablbů, co tu tráví dejme tomu 99% svého volného času? Asi těžko dostaneš nějakou konstruktivní, racionální a pomocnou odpověď :)
Smajlík  hihinky Muž99 Kategorie
30.06.2020 12:26:06
Tohle není dobou, tohle je lidmi.

Ať se ti daří!
 Liberecak Muž21 Kategorie
30.06.2020 12:06:09
Ty se nemůžeš k ničemu dokopat, tak co s tebou mají dělat ti ostatní??
 fimisek
30.06.2020 11:51:15
Jj, prostě je taková doba. Naštěstí jsem zažil dobu, kdy to bylo ještě v pořádku a teď na to můžu aspoň vzpomínat :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
30.06.2020 11:40:20
Spousta lidí se tu nedočká pomoci jen a čistě proto, že oni pomoc nechtějí. Chtějí jen litovat. Ale pravdu o sobě slyšet nechtějí, takže se jim pomoci nedá.
 leafroller Muž47 Kategorie
30.06.2020 11:29:06
Prosímtě, co jsi vlastně chtěl říct? že nemáš přátele?
 Hodislava Žena42 Kategorie
30.06.2020 11:28:22
Tak když furt mektáš to samý... těch 12 let v kuse možná, ani bych se nedivila... rady ti tady psalo X lidí a prostě už jsi je přestal bavit. Ale vždycky ti napíše i pár nových, který ještě neví, s kým mají tu čest, tak bych to neviděla tak tragicky.
 Whisky G Žena27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk