Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134445, vloženo 30.06.2020 10:05:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak poznat zájem?
Ahoj, jak holka pozná, jestli má kluk zájem,když si s ní píše? Jaký je rozdíl, když chce být jenom kamarád a když stojí o něco víc?Kámošky povídaj, že kluk nikdy nechce být jenom kamarád.. Co je na tom pravdy?? A za jak dlouho třeba udělá nějaký ten další krok,třeba pozve holku ven?Je nějaký vhodný čas,nebo kdy je to naopak moc brzo? D9ky všem za odpovědi!!

 wicky01 Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 17:43:27
Poznáš to jednoduše. Aktivně ti píše a když ho pozveš na rande, tak ti to odsouhlasí. Není žádné pravidlo, kde by měl chlap zvát první na rande.
A kamarádství mezi mužem a ženou existuje, mám několik kamarádek X pro mě přátel. Problém nastává při nedorozumění a demencí. Jednou jsem třeba takhle ztratil nejlepší kamarádku, protože mě inteligentně oslovovala před ostatními - kamaráde, aby mi ukázala, že se mnou nechce nic víc.. Vše jen proto, že jsem jí jednou vzal ven a na konci večera řekl ,,pěkně na hovno rande", kdy to říkám na odreagování všem.. I chlapům, kdy to nepochopila a hnedka řekla mi po pár minutách, že se mnou nechce nic mít, což mi trochu zaskočilo. Zkrátka díky tomuhle nedorozumění mě pomluvila před všemi holkami z party. Je ale nejvíc humorné to, že ve skutečnosti se mnou chtěla chodit ona. Dokonce i se mnou chtěla před lety podvést jejího přítele x mého kamaráda za střízliva, což jsem jí někam slušně poslal.
 Anonym126
30.06.2020 15:13:50
Presne , vubec o nic nejde ... jen tak :-) Jako kamaradi ...
 pabi Muž47 Kategorie
30.06.2020 13:07:53
Pravé přátelství může existovat ve chvíli, kdy se na to obě dvě strany dohodnou, řeknou si, že z toho nic nebude, jenže vždycky chlap nebo ženská očekává něco víc než ten druhý, bojí se o tom hovořit a nechtějí si na rovinu říct, hele budeme kamarádi nebo jak teda? Dneska se to nesluší :) Přitom všichni chtějí být strašně upřímní :)

Samozřejmě přátelství také nese nějaká svoje pravidla, přístup aj., což mnohé ženské nedokážou pochopit, ale o chlapi.. Jestli chceš přátelství zeptej se ho na to jak to vidí a ujasněte si na čem vlastně chceš/te být, nějakým domníváním se jak by to možná mohlo být, je sice trendy hloupost, hrát si a bát se toho co bude, zaměstná to tvůj mozek, ale možná by jsi taky potom mohla litovat, jako obvykle toho litují všechny ženské, které takto žijí a že jich je kolem nás víc než těch normálních je bohužel smutné.....

Jestli se k ničemu nemá tak se sama odhodlej pro to něco udělat, chceš mít vztah nebo chceš být obletovaná kluky.. Je to jenom o tom jaké si to sama uděláš :)
Smajlík  hihinky Muž99 Kategorie
30.06.2020 11:43:01
Jasně, přeber iniciativu a dej mu tím do ruky všechny trumfy. Bude s tebou moci jednat, jak se mu zachce, protože jsi to byla přece ty, kdo škemral...
Smajlík  leafroller Muž57 Kategorie
30.06.2020 11:39:32
Pozná sa to tak, že preberieš iniciatívu a otvoríš hubu. Toť vsjo.
 Ujlaky
30.06.2020 11:23:21
V tvém věku je silně nepravděpodobné, že by se kluk o tebe zajímal z jiných důvodů než z těch, že tě balí. Naopak, když mu zájem budeš oplácet, ale s tím, že jen kamarádka, silně ho zklameš. Pozor na to. Přátelství mezi mužem a ženou existovat může, ale chce to jaksi zralejší osobnost - zejména tedy co se týče chlapa. Který tu ženskou už nebude vnímat primárně po sexuální stránce. Vlastně - když se mu tak úplně nelíbí :-). No, prostě musí si být vědom toho, že to sexuálno musí z nějakého důvodu potlačit. Nemá problém najít motivaci, proč tu holku /ženu takhle nevnímat. Aspoň ne navenek. Což u náctiletého prakticky vylučuji.

Takže abych se vrátila, jestli tě kontaktoval, tak má zájem. A ty si sakra rozmysli, jak s jeho city naložíš.
 Hodislava Žena42 Kategorie
30.06.2020 11:21:02
Skutečné přátelství mezi mužem a ženou samozřejmě existuje. Jenže pravý muž se pozná podle toho, že se řídí svým mozkem a nikoli varlaty. A takových je po čertech málo.
Ale abych odpověděl. ten kluk, co o něm mluvíš, má zájem o sex. A jestli bude pro jeho dosažení muset předstírat, že s tebou chodí a že tě má rád, tak to udělá.
 leafroller Muž57 Kategorie
30.06.2020 10:47:08
Ano pravé přátelství mezi hetero klukem a hetero ženou neexistuje :) ven jít si s někým popovídat někam veřejně (kavárny, atd.) lze brzy :) po pár dnech klidně. O nic nejde, jen o pokec :)
 Snapiczeq Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk