Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134435, vloženo 30.06.2020 08:13:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak odhalit astrálního parazita entitu ?
Pokud tyto entity duchové astrální dimenze a její obyvatelé existují je nějaká možnost metoda technika jak odhalit přítomnost nějaké entity či ji dokonce vyfotit zaznamenat na kameru fotku ?. Nemyslím vyvolávání duchů okultismus,ale opravdu objektivní metody zjistit zda není přítomna nějaká entita duch parazit duchovní astrální či jakýkoliv jiný.


Napadlo mě to když jsem viděl video ( film ) ve kterém byly brýle které vyvinul jeden vědec který věřil že náš svět obklopuje jiný svět který existuje v našem světě,ale není fyzicky hmotný respektive má jinou frekvenci kmitání a proto není viditelný a fyzicky fyzikálně hmotný a když si nasadil tyto brýle tak viděl různé zvláštní bytosti které byli všude na obloze na zemi přicházeli hmotou a dokonce viděl že někteří lidé na sobě mají tyto entity nalepené jak klíště na svých tělech a vypadali jak kříženec pavouka a medúzy tak mě to inspirovalo k něčemu podobnému,jinak film údajně má vycházet právě z těchto věcí jako je víra v tyto dimenze a entity.Mimochodem mám totiž pocit že jednoho mám.

PS. nedělám to kvůli zábavě.
 Kynologie astrální Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.07.2020 17:56:05
Nazev filmu pls
 Chcankoptak
30.06.2020 18:40:09
QWE: Jako že LSD rozbije mozek? Tak to asi nee..
Smajlík  Chlap 13 Muž38 Kategorie
30.06.2020 18:26:26
Chlap 13: Ano funguje i tak, ale problém je v tom, že vám to úplně rozbije mozek. Musí se to otevřít přirozenou cestou. Jinak můžeš dopadnout katastrofálně. Zkuste si představit, jak instalujete AAE na starém PC s OS Windows 95!
Smajlík  QWE
30.06.2020 18:24:50
*Bylo to na LSD
 Chlap 13 Muž38 Kategorie
30.06.2020 18:20:12
Když se tu bavíte o telepatii, tak tu jsem zažil. Bylo ta LSD a byl to zrovna můj první trip v životě. Na krátkou chvíli jsme s kámošem komunikovali telepaticky. Jo a on byl taky na LSD. Jinak dokázat to tedy nijak nejde, ale já vím svoje ;)
Smajlík  Chlap 13 Muž38 Kategorie
30.06.2020 14:44:37
Jak se jmenuje ten film? Rád bych ho viděl.
 Fanousek
30.06.2020 13:02:43
Není vyloučeno že něco takového nemůže existovaat, ale s tím vyfocením to je podle mě spíš o náhodě. Občas se vyfotí něco co běžným okem nevidíš, ale jak toho dosáhnout je záhadou.
Já třeba jednou možná něco takového vyfotil. Fotil jsem v přírodě a na 1 fotce je na obloze stříbrný balon. Vypadá to jako klasický balon ale zajímavé je že je jen na 1 fotce přitom se jich fotilo víc před o po ní.
 LADI Muž41 Kategorie
30.06.2020 12:57:46
Dodatek: Čarodějnice jsem myslel vědce,lékaře apod. kteří jdou proti proudu.
Smajlík  QWE
30.06.2020 12:43:16
Tak určitě.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
30.06.2020 12:35:25
Nemáš spíš análního parazita?
Smajlík  Pravděpodobnější
30.06.2020 12:10:46
Poradim ti jednu lepsi vec nez spousty teorii, ano existuji duchove, ano nekteri zustanou mezi nami. Castou motivaci a to vzajemnou aby neodesli
je jejich blizky vztah k dane osobe jeste za zivota. Jestli nekdo takovy predpokladam v tve rodine byl, kdo odesel nahle, nebo driv nez dokoncil
neco co chtel dokoncit, muze tvuj zivot ovlivnovat. Vic sem psat nebudu,
kdyby si mel ten pocit, mohu poradit dal, ale nestojim tady o diskuzi s lidmi
co na to maji jiny nazor.
 NecoNamTomJe
30.06.2020 11:47:57
Pokud piješ alkohol, kouříš, chováš se ke každému člověku bezdůvodně jako nepřítel a celkově jsi ničíš zdraví a nemůžeš s tím přestat. Tak ano jsi 100% napadená.

Vesmy97: Hele laicky řečeno. Dnešní oficiálně uznaní vědci a veřejně řvoucí skeptici plní tu stejnou funkci, co ve středověku černop*delníci! Neřeknou na plnou hubu nic, na čem nemůžou vydělávat!
Podívejte jak to bylo s Wilhelmem Reichem. Když jeho orgonit podle jejich tvrzení nefungoval, proč nařídili upalovat jeho knihy a všechny jeho zařízení na celém světě zničit? Však to podle jejich tvrzení neškodilo a ani neléčilo.
Nebo situace William Herschel versus Broughamova skeptická sekta.
Čí také ten fakt, že se snažili zakrýt skutečnost, že existují sny, aby mohli psychiatři vydělávat. Čí podívejte se na dnešní situaci s koronavirem. Dneska se můžete spoléhat jen na čarodějnice. Buď jim budete veřit nebo ne. To už je na vás, protože vládní uznaní skeptici a vědci vám neřeknou ani h*vno, pokud z toho nebudou mít zisk
Smajlík  QWE
30.06.2020 11:46:52
leonardo da vinci: No jo, jenže na internetu je spoustu článku o tom, jak někdo provozoval magii, předpovídal budoucnost... Ale kdyby na tom bylo něco pravdy, tak by to nebyla jen povídačka na internetu.

Před 9 lety v CERNu naměřili nadsvětelnou rychlost neutrin. A nedopadlo to tak, že by o tom někdo napsal jeden článek na internet, upadlo to do zapomnění a pak se o tom lidi bavili jenom po hospodách. Chytl se toho celý svět a snažil se vysvětlit, proč to tak je. Nakonec vyšlo najevo, že to byla chyba měření.

Kdyby někdo hledání duchů bral opravdu vážně, tak to nezůstane jen v řadách pár psycho-nadšenců, internetových povídek a několika podivných osobností 20. století.

Na druhou stranu, kouzla v křesťanství také nebyla jinak prokázána a přesto z toho vznikl několikamiliardový kult starý už 2 tisíciletí, takže kdo ví.
 Vesmy97 Muž24 Kategorie
30.06.2020 10:50:27
Na analní parazity doporučuji vysoké dávky česneku.
 6FC6
30.06.2020 10:35:21
:DDD přestaň se dívat na scifi filmy a dokumenty tohoto typu :D Podívej se z okna a jdi se proběhnout
Smajlík  hihinky Muž99 Kategorie
30.06.2020 09:45:18
Vesmy97:

vědecký výzkum je založen na principu ceteris paribus, tedy česky - za jinak stejných podmínek. Otázka ale je, zda je možné ve všech případech určité podmínky navodit.
V případě tzv. exaktních věd, jako je např. fyzika, to samozřejmě nebývá problém.

Např. výzkumy telepatie byly dělány s tzv. zenerovými kartami, viz. např.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Zenerovy_karty

Já si myslím, že telepatie bývá spíše spontánní a ne "na povel". A to, co si někdo myslel nebo cítil někde nelze vůbec statisticky vyhodnocovat.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
30.06.2020 09:32:53
Frekvenci jakého kmitání myslíš? Pokud by nějaká bytost změnila frekvenci elektromagnetického záření, které vyzařuje nebo odráží, pak by se nestala nehmotnou. Pouze by byla zachytitelná v jiné oblasti elektromagnetického spektra (např. v ultrafialovém záření).

Ale např. v seriálu Hvězdná brána se často vyskytují myšlenky s jakýmsi fázovým posunutím, které činí jedince neviditelného a neinteragujícího s hmotou (byť s podlahou interaguje a nepropadne se).

Nelze vyvrátit, že něco takového existuje, ale z vědeckého hlediska nebylo nic takového potvrzeno. Proto lze s jistotou říct, že neexistuje způsob, jak tyto entity pozorovat.
 Vesmy97 Muž24 Kategorie
30.06.2020 09:22:19
Marika Markéta: Nie neklamem, čítal som o tom. A ty ako vieš, že to nie je vedecky preukázané? Si nejaký vševed, čo všetko videl a čítal, počul? To aj ja potom môžem napísať, že klameš ty. Tie entity môžu žiť v našej dimenzii. Živia sa negatívnou ľudskou energiou, hlavne strachom. Tieto bytosti k nám prechádzajú zo štvrtej dimenzie(my žijeme v tretej) cez akési praskliny medzi 3 a 4 dimenziou, to je také pásmo, už sa nepamätám ako sa to volá. A tieto praskliny vznikli už dávno. Tieto entity však nevydržia žiť v našej dimenzii dlho, len niekoľko hodín, potom sa musia vrátiť nazad. Záleží tiež na tom, na akom hostiteľovi parazitujú. A už sa stebou nejdom hádať.
 Starscream
30.06.2020 09:18:33
Marika Markéta:

co je docela fascinující, to je vznik života na Zemi. Hodně zjednodušeně a laicky napsáno, na "pusté" planetě, kde byly velké výkyvy teplot, se postupně během milionů let "poskládaly" molekuly prvků tak, že vznikly složité organismy a samozřejmě zvířata a lidi. Samozřejmě že mnozí to považují na náhodný vývoj. Nevím, jestli by bylo možné provádět simulace ne velmi výkonných počítačích, za jakých podmínek by takový vývoj mohl nastat a za jakých ne.

Dávám to jako příklad toho, že možnosti výzkumu jsou omezené.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
30.06.2020 09:12:38
Marika Markéta:

je otázka, do jaké míry je účinná např. akupunktura (akupresura).

Obecně konstatováno, různí lidi mají různý přesvědčení, což ale nemění nic na tom, že existuje právě to, co existuje.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
30.06.2020 09:09:50
Marika Markéta:

vědecké důkazy jsou založeny na měření. Je ale otázka, jestli lze všechno v existenci přístroji změřit. Měl jsem před lety známého, který vystudoval lékařskou fakultu. A on nechtěl připustit existenci ničeho tzv. nadpřirozeného, např. ani telepatie.
Jednou jsme se o tom bavili a on mě řekl - vysvětli mě, jakým způsobem by to bylo možné.
To nevím, jakým způsobem by to bylo možné.

Co se týká mimořádných schopností, díval jsem se např. na show Keitha Barryho, viz. např.
https://ulozto.cz/hledej?q=keith+barry

Samozřejmě že skeptici by řekli, že ta představení jsou domluvená.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
30.06.2020 09:01:18
StarscreamNic takového vědecky dokázáno nebylo naopak to bylo vyvráceno, alternativní pseudo věda a podvody není věda natož objektivní a skeptická takže ne není to dokázáno jde o podvod zatím nic takového věda neprokázala dokonce,ani urychlovač částic nic takového neodhalil,ani náznak že to existuje či že to vůbec existovat může natož ještě že to může existovat a fungovat v naší realitě,což je divný když my v jejich realitě nemůžeme fungovat natož v těle zatímco oni ano a to i přesto že se neskládají z atomů molekul,což je dost divné když se vše v naší realitě skládá z atomů částic molekul prostě z hmoty a vlnění takže pokud něco takového tito astrální entity nemají tak jak zde fungují a existují ?. Tak či tak věda nic takového zatím neprokázala takže lžeš protože si věřil nějakému podvodu a neověřil sis zdroje objektivně nezaujatě.
 Marika Markéta
30.06.2020 08:56:02
Nic jako čakra neexistuje a nebylo to ani vědecký medicínsky dokázáno stejně tak žádné dimenze.
 Marika Markéta
30.06.2020 08:53:55
Dobre, že sa pýtaš. Čítal som o tom článok. Už je to vedecky dokázané, že tieto astrálne parazity existujú. Team austrálskych vedcov už pred niekoľkými rokmi(!!!) skonštruoval prístroj, pomocou ktorého je možno tieto parazity zaznamenať. Ukázali aj fotografiu. Áno, je to niečo ako medúza, guľatého tvaru na povrchu pichliače ako jež, proste ako keď vidíš zväčšený vírus v mikroskope. Bolo to veľké asi ako futbalová lopta. Ale tých entít je viac druhov, majú aj inakší tvar a veľkosť. Takže na to aby si to videl potrebuješ ten prístroj.
 Starscream
30.06.2020 08:49:55
leonardo da vinci
Telepatie může být něco jako WiFi akorát přirozená např některé organismy mají schopnosti které člověk nemá a to třeba elektrický úhoř medúza ovládá elektřinu dokonce i ve vodě a některé organismy plivají jedy toxiny některé mají schopnosti vidět teplo vidět pomocí zvuku ( velryba netopýr ) některé cítí a prý i vidí elektromagnetické pole ( žralok ) některé mají regeneraci která dokáže pokažené vrátit celou plnohodnou končetinu ( želvuška či mlok to myslím má ) některé jsou dokonce nesmrtelní a člověk může mít ( pokud teda má ) zase mentální schopnosti,ale nechtěl bych,aby někdo četl mé myšlenky ten odpad to už raději ty schopnosti které mají některá zvířata organismy živočichové.
 Martin kulich
30.06.2020 08:47:46
Pojem - astrální není úplně jasně jakoby "definován". Záleží na tom, co kdo zahrnuje do pojmu - astrální.

Jak jsem uvedl pojem - bioenergie, to souvisí s pojmem - čakry, viz. např.

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cakra
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
30.06.2020 08:40:53
V tomto smyslu jsem si vzpomněl na tzv, kirlianovu fotografii, viz. např.

http://danyk.cz/kirlian.html

Ale to se týká spíše "statické elektřiny".

Nemyslím si, že je možné nějak zaznamenat existenci určité "jemněhmotné" (nebo možná se dá napsat subtilní) energie. Taky lze použít pojem - bioenergie.
Co existuje nebo neexistuje v tzv. duchovní sféře, to těžko říct. Já jsem např. přesvědčený, že existuje telepatie. Není tolik podsttané, jaké výzkumy telepatie byly během let prováděny a s jakými výsledky a jestli je to vědecky uznávaný jev nebo ne.
Podstatné jsou vlastní zkušenosti (pro konkrétního člověka).
Nelze sice vyloučit, že "odsávání" bioenergie je možné. Pokud jsi častěji unavený, malátný apod., tak to taky ale může být projev např. chudokrevnosti (nedostatek železa) nebo depresivních stavů.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
30.06.2020 08:21:46
Nějaké metody jsou,ale ne tak kvalitní jako v tom filmu,ale pochybuji že nějaká taková entita a dimenze existuje,pokud máš podezření že jsi napadený tak nejdřív navštív psychologa psychiatra a neurologické vyšetření jestli nemáš nejsou poruchu např schizofrenie autismus obsedantně kompulzivní porucha.
 Kristína Bufková
30.06.2020 08:18:05
A jak jsi na to přišel, že jej máš?
 Pomněnka na stráni Žena31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk