Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134422, vloženo 30.06.2020 00:17:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chaotická holka
Jak se díváte na holku, která je chaotická, neorganizovana? Diáře mi nic neříkají, moc neumim věci plánovat a věci dělám na poslední chvíli, za což se nesnáším :(. Jsem spíš taková spontánní, ale záleží v jaké společnosti. Mezi cizima jsem ticho. Taky mi dělá problém se soustředit. Popravdě mi přijde, že mam nějaky ADD nebo co. Holky se většinou berou za ty zodpovědný maminky, který mají vše naplánovany na deset let dopředu den po dni. A pak sem tady já.. nesnáším když se rusej věci, protože prší, proč by se nemohlo ven když prší, proč plánovat na dva mesice dopředu když můžeme někam jet hned teď. Sama se v sobě nevyznám, zároveň mě totiž pohlcují moje strachy, nízké sebevědomí, nechápavost. Chlapi se mi většinou spíš vysmívají..
 Nemamprezdivkuacau Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 09:48:49
Nemám s tím žádný problém. Pokud jsi spolehlivá a držíš slovo, můžeš být třeba královna chaosu.
Smajlík  leafroller Muž57 Kategorie
30.06.2020 09:21:02
Určitá míra organizování a plánování je v životě potřeba. Návyky se dají změnit.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
30.06.2020 07:11:43
Že je člověk spontánní a improvizuje, to asi tak nevadí. Horší je, když na něj nemůže být spoleh. Nicméně člověk, který má rád řád a pořádek, ten s tebou bude v dost silných nervech, a kdoví jestli vůbec.
 Hodislava Žena42 Kategorie
30.06.2020 05:10:24
I v chaosu může mít člověk pořádek. :o) Možná jsi typ, který potřebuje pracovat trochu pod tlakem, aby byl výkonný.

A z čeho máš strach?
 Pomněnka na stráni Žena31 Kategorie
30.06.2020 02:09:23
Mě chaos a neorganizovanost znervózňuje, takže mně by taková holka vadila. To bych musel být zamilovaný a považovat to v jejím případě za jakousi roztomilost, ale asi by mi to nevydrželo věčně. Leda kdyby to byla taková Libuška Šafránková ze Svatební cesty do Jiljí :-)
 davidred Muž26 Kategorie
30.06.2020 02:06:41
Prezentuješ to jako by to bylo něco výjimečného a neobvyklého. Podle mě je to běžné, ještě k tomu pro mladou holku. Jen to chce najít nějakou rozumnou hranici, je rozdíl být spontánní a nezodpovědná. Nemyslím si, že by se ti někdo vysmíval, protože jsi holka do nepohody. To je právě naopak atraktivní.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
30.06.2020 00:44:29
Nevidím v tom veliký problém. Pokud danou věc stihneš včas, tak proč bys ji nemohla dělat na poslední chvíli? Taky jsem hodně spontánní a nerada plánuji dlouho dopředu a to už mám i děti :) . Smiř se s tím jaká jsi. Vykašli se na lidi kteří se ti posmívají a buď sama sebou. Můžeš být zodpovědná maminka i když nejsi nejvíce zorganizovaná žena. Měj se ráda taková jaká jsi a když se ti na sobě něco nelíbí, zapracuj na tom. Držím pěsti ;)
Smajlík  PernikamarlenkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk