Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134419, vloženo 29.06.2020 23:56:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chtěla bych žít normálně
Přála bych si normální život bez svazujících úzkostí. Přála bych si občas s lidmi zajít na pivo jako to dělají ostatní. A každý týden se těšit až zase půjdeme " na jedno". Bojím se komunikovat, ale třeba bych se mohla koukat a poslouchat. Chtěla bych patřit do nějaké party lidí. Přála bych si potkat venku někoho známého a dát se s ním normálně do řeči. Přála bych si rozumět s ostatními maminkami na hřišti a povídat si o dětech a po dvou větách nemlčet a vést ten rozhovor dál a přátelit se jako to zvládají ostatní. Měla bych se mít dobře, protože byly doby, kdy jsem nevycházela z bytu ven, přesto mě ničí pocity vnitřní prázdnoty Nevím, co s tím, přes 10 let jsem se léčila v různých terapiích. Snažím si zvyknout. Žiju ve svém omezeném světě. Nevím, co s pocity prázdnoty.
 Vvvv E-MAIL: vrt27@seznam.cz  Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 11:31:13
terapeutické skupiny?
 Hodislava Žena42 Kategorie
30.06.2020 07:45:19
Neuvažovala jsi někdy o alternativní cestě - EFT, meditace, ... ? Osobně s tím mám velmi dobré zkušenosti, ale víc jen na mailu, kdybys měla zájem. :o)

A co net - i na netu se dají najít přátelé s nějakou dávkou trpělivostí.

A co partner? Naznačila jsi, že bysis chtěla povídat s ostatními maminkami, tak předpokládám, že jsi ve vztahu. On tě nikam nebere do společnosti?
 Pomněnka na stráni Žena31 Kategorie
30.06.2020 02:24:08
Odkud seš?
 Nenávidím ženy Muž25 Kategorie
30.06.2020 02:19:06
Můžu Ti jen popřát ať to překonáš, protože to evidentně není problém na Zpovědnici. Zdá se ale, že pokroky děláš, takže bys asi mohla někoho blízkého poprosit aby Tě někam vzal a postupně Tě s někým seznámil. Asi to nepůjde hned a chvíli to bude trvat, ale sedět doma sama situaci určitě nezlepší. Předpokládám ale, že na takové rady máš skutečného odborníka, ne mě.
 davidred Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk