Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134413, vloženo 29.06.2020 22:30:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Na akú VŠ ísť?
Budúci ročník maturujem a keďže som na strojárskej škole a viem že to nechcem robiť tak mám v pláne ísť na vysokú. Avšak problém je že mám 4 smery ktorými by som sa chcel uberať. 1. Politológia- Nie extrémne využiteľná každopádne by ma bavila.
2. Umenie- Konkrétne fotograf. Problém je že dnes je strašne veľká konkurencia keďže fotiť môže reálne skoro každý a v dobrej kvalite.
3. História dejiny- Znova oblasť ktorá ma zajíma veľmi dlho a mám z nej kopec informácií.
4. Ekonomika a financie- Oblasť ktorá je z týchto asi najťažšia kvôli potrebe znalosti odborných termínov a celkového fungovania. A bavila by ma z týchto o ktoré mám záujem asi najmenej. Avšak je jednoznačne najviac uplatniteľná a s dobrým platom.
Ešte je nejaký čas ale každopádne to ubehne ako voda. Keďže sem chodia aj starší užívatelia čo by mohli mať podobnú skúsenosť čo by ste mi poradili vy? Riskovať alebo staviť na istotu?
 Nerozhodný Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 22:58:28
Jsi na strojárně, tak o tom už něco víš. O těch čtyřech směrech asi nic nevíš, ale MYSLÍŠ, že by tě bavily. Co když se mýlíš? Na tvém místě bych se jako příslovečný švec držel svého kopyta a hledal bych VŠ se strojařským zaměřením.
Smajlík  Yarda1
30.06.2020 02:13:02
Politologie a historie - Věřím, že je možné se tím uživit, ale musíš být do toho opravdu zapálený. Ale pokud nad tím jen přemýšlíš, tak tě to sice zajímá, ale nemyslím si stejně jako ostatní, že by ses tím uživil. Když má člověk zápal, baví ho to, tak je v tom dobrý. A pokud je v tom dobrý, může docílit toho, že sežene práci v oboru. Ale učit můžeš vždycky.
Fotografování - To je o jméně, zkušenostech a nadání. Škola není úplně zapotřebí.
Ekonomie - Mnoho absolventů. Pokud se vypracuješ slušné ohodnocení.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
30.06.2020 00:31:59
Určitě ekonomka - když budeš dobrý, můžeš si vydělat klidně víc než programátor. To u ostatních tebou navržených možností bezpečně nehrozí.
Doporučuji vybrat nějaký obor kombinovaný s právem, aby ses 5 let neučil jenom ekonomickou teorii, která je sice zajímavá, ale v praxi užitečná asi jako politologie.
 kkjjj
30.06.2020 00:01:27
Záleží čím se chceš živit a co tě baví, co jsou tvé priority.
Politologie a historie - možná te to baví, ale bude problém najít v oboru práci a když už tak - bud nebude nějak extra dobře placená (max průměrná mzda) nebo zůstaneš na VŠ a budeš učit
Focení - jak píšeš a nepotřebuješ na to školu
Ekonomka - těžká škola to není. A když budeš mít štěstí a budeš schopný, budeš mít dobře placenou práci. A nebo taky budeš dělat v bance na přepážce. (což je dle mě opruz). Ale mně by to za ty peníze nestalo
Vzhledem v sš, bych klidně volil pracovat v oboru bez VŠ - psal jsixze. To nechceš dělat, ale uplatnění je podle mě výborné.
 MrAu Muž22 Kategorie
29.06.2020 23:51:16
Vysoká škola je upřímně ztráta času.
 karlos vemolaxlxl
29.06.2020 22:40:40
Politologií a historií se asi neuživíš...

U toho posledního by záleželo co bys chtěl dělat. Absolventi co jdou dělat poradce/bankéře do banky jsou rádi že berou průměrnou mzdu.
 asdf9876 Muž27 Kategorie
29.06.2020 22:40:18
Politologie nebo ekonomika. Ekonomika má vynikající využití sama o sobě, s politologií se vždycky uchytíš někde v think tanku, plus má přesah do historie s návazností na současnost.
S historií jako profesní dráhou Tě čekají dlouhé hodiny bádání nad knížkama s malou relevancí vůči současnosti. Fotografii nemůžu moc komentovat, je to jeden z aktuálnějších uměleckých oborů, nemám s ní zkušenosti.
 JacqPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk