Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1134407, vloženo 29.06.2020 21:48:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co pro vás znamená užít si mládí?
Nikdy jsem nechodila na nějaké párty nebo akce, když jsem byla na střední, tak u mě byla škola nebo jsem byla doma. Na vejšce jsem to měla stejně. Neměla jsem nikdy moc kamarádů, nestřídala jsem kluky, měla jsem zatím jen jednoho.

Bude mi 24 a zajímalo by mě, co pro vás znamená užívat si mládí? Mám pocit, že mí spolužáci si ho užívali už během střední školy a já jsem si ho nezačala užívat doteď. A zatímco ostatní jsou už možná vybouření a někteří už mají rodiny, já si v tomhle připadám pozadu a že budu jednout litovat, že mi něco uteklo v tom mládí a že vybouřená nejsem.

Co pro vás teda znamená si to mládí užívat, teď třeba v těch 24 letech? Nebo dřív? Z pohledu holky. Nevím, jestli mám něco změnit nebo se pokusit něco dohnat, nevím vlastně, jak si tenhle věk užívat.
 youthhh Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.07.2020 10:40:39
Mládí i veškerý další život si užívej podle sebe. Nejsou žádné kvalitativní ani kvantitativní parametry pro to, jak to má vypadat.
Dělej co tě baví a těší bez ohledu na to, co za "užívání si" pokládají ostatní.
I kdyby to mělo být třeba sbírání šutrů nebo fanatické háčkování.
 Ptakolebec Muž51 Kategorie
30.06.2020 23:14:20
V životě je třeba vyzkoušet vše. Je pozoruhodné, že „vše“ v tomto případě většinou znamená drogy, skupinový sex, případně tetování.
Méně často jadernou fyziku, hru na cello, dobrovolnickou práci nebo vyšívání.

"Užít mládí" může znamenat proflámovat noci, utrácet prachy a zadlužit se, střídat partnery a chytit AIDS
nebo taky vystudovat, nějaké prachy vydělat na brigádách a ušetřit, třeba postavit dům a seznámit se s životním partnerem.
Já jsem ve 24 letech měl vystudovanou VŠ a zrovna jsem sloužil vlasti. Užívat mládí jsem začal o pár let později:
http://www.youtube.com/watch?v=F_qMrohT0a4
Smajlík  Yarda1
30.06.2020 06:54:19
Užít si mládí znamená užít si to, co si později už neužiješ a užít si to chceš. Pro někoho to je mít každý den 2 promile alkoholu v krvi, pro jiného vystřídat 50 sexuálních partnerů a pro dalšího třeba procestovat celý svět. Důležité je, aby sis v 50-ti neříkala: "Já tenkrát měla XXXXX", ale to si stejně budeš říkat, protože v 50-ti budeš přemýšlet jinak než teď. Takže prostě žij jak tě baví.
 nemo33 Muž49 Kategorie
30.06.2020 06:13:55
Treba chodit do lesa, cestovat, zkouset nove veci a experimentovat.

Evidentne ti neco chybi, nebo trapi, proto o tom premyslis. No mela by jsi to realizovat.

Mladi je super, jsem rad mlady. Nic me neboli a porad bych nekam lital ven (coz paradoxne jsem drive vubec nedelal a to jsem byl mladsi)
 Fr0gy Muž27 Kategorie
30.06.2020 00:28:00
Sice nenabízím pohled holky, ale toho, co jsem prováděl, se účastnily holky stejně jako kluci. Pro mě to byla hlavně příroda a dobrá parta. Tramping, horolezectví, kanoistika, běžky... Tři měsíce letních prázdnin a několik týdnů zimních, spousta víkendů - a pokud možno všechny někde na horách s partou. O prázdninách jsem někdy jeden den přijel, přebalil a druhý den jel na další týden nebo tři na další hory.
Za mého mlada nebylo moc možností vydělávat a rodiče nás taky neměli z čeho podporovat, takže to bylo často cestování stopem, někdy vlakem načerno, spaní pod širákem (jo - někdy i v zimě na sněhu) a k jídlu ovesné vločky uvařené ve vodě... ale byli jsme šťastní.
Pravda, škola to někdy trochu odnesla, ale k čemu by vlastně by ten studentský život, když ne k tomu, abychom si užili volna a svobody!
 bilej tygr Muž69 Kategorie
29.06.2020 23:54:01
https://www.youtube.com/watch?v=bek1y2uiQGA
 Teq
29.06.2020 22:36:06
To je celkom individuálne. Ja som vedel jeden týždeň byť na house párty, kúpaliská, výlety, alebo že sme si povedali poďme na druhú stranu republiky. Na druhý týždeň som čítal knihy a pozeral filmy. Takže záleží od toho aký ten človek je.
 DOKTOR PORADCA Muž23 Kategorie
29.06.2020 22:18:14
Cestování, dostatek volného času, kamarádi. I nějaká láska, ale skutečná romantická láska, vzájemná pomoc, společné koníčky, ne žádný nezodpovědný sex, když člověk nechce děti.

Někdo je třeba dobrý ve fotbalu, v jízdě na kole, tak to pro něj může být užité mladí. Pro mně je to cestování a klidně i dlouhé trasy v horách a také bezplatná dobrovolnická činnost a osvěta společnosti a podpora tradičních hodnot.

Ale určitě ne alkoholismus (jedno pivo klidně, mimo volant to není problém, ale pravidelné opojení se je problém), kouření, nezávazný sex, sex bez lásky, nezodpovědnost, riskování atd..
 Konzervativec123 Muž18 Kategorie
29.06.2020 22:13:33
V mnoha směrech to beru úplně stejně jako "užívat si života". Pro mě to znamená jít do nových situací a nebát se zkoušet nové, poznávat nové lidi. Pochopit jiné lidi. Určitě cestovat. Hodně se smát, hodně brečet. Prožívat všechny emoce. A za mě tam občas patří i ten bar. Taky být spontánní. Užívat si to, že nemáš závazky. Já se klidně dneska můžu sbalit a ráno někam vyjet.
Největší strašák pro mě je, že si jednou uvědomím, že jsem do něčeho nešla jen proto, že jsem měla strach.
Střídání sexuálních partnerů nepovažuju jako něco, bez čeho by si člověk neužil mládí.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
29.06.2020 22:13:30
No já to měla dost podobně jako ty. Sš a vš nic moc zábava a pak do práce. Poslední vážný vztah mě vysával. Po rozchodu jsem si uvědomila, že nechci ve svým věku žít jak 50ti letá bába, co čumí po večerech na televizi s tloustnoucím yettim. Sice za korony se nedalo skoro nic dělat, ale předtím a teď dělám všechno možné. Především hodně pečuju o vztahy s přáteli, protože s nimi zažiješ nejvíc. Když je ve městě nějaká akce, jdu tam. Je přednáška jdu tam. Je kurz kreslení jdu tam. Je akce v klubu, jdu tam. Z práce výhradně nechodim hned domů a jdu se válet někam do kavárny. Protože nemusím doma být. Nemám děcko, kolem kterýho bych musela skákat, nebo dělat služku chlapovi. Jde o to přenastavit mozek, jinak se nebudeš bavit nikdy. Důležité je si zkrátka uvědomit, že tvůj čas je jen tvůj.
 Srna nikoliv z Brna Žena25 Kategorie
29.06.2020 22:03:51
Brát drogy, věnovat se přátelům, dbát na zvýšenou míru sentimentu a plakat kvůli maličkostem, dokud mě život ještě neotupil jako děvku ve škarpě.
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
29.06.2020 21:55:27
Tak já si to asi představuji tak, že nemusím vážně řešit vztahy a jejich budoucnost, mohu cestovat a neohlížet se při tom na závazky, mohu dělat blbosti, za které by se starší elegantní dáma styděla. Nemyslím si, že je nutné každý týden vymetat bary, i když to k tomu také patří. Užívat mládí si můžeš i jinak. Neznamená to automaticky, že musíš být jako neřízená střela. Někdo si užívá tak, že mu to zničí zbytek života.
 Aninka pro Rusko Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk