Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134403, vloženo 29.06.2020 21:39:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Cesta kolem světa s nejlepším kámošem
Čus,
mám jen jednoho, zato nejlepšího kámoše, říkáme si spolu "BRO" a jsme parťáci od dob nástupu na výšku. On má možná svoje lepší kamarády ze střední a základky na rozdíl ode mě, ale já jen něj.
Moc mi pomohl, chlastali jsme spolu, půjčil jsem mu svoje auto... Je to kamarád na život a na smrt, aspoň z mé strany.
Nedávno jel do Irska, moc tam chtěl a dokonce 2x... Takže má asi rád cestování... Studujeme oba těžkou vš, oba se učíme několik hodin denně a mě též baví cestování moc. Byl jsem na rozdíl od něj v několika zemích i mimo Evropu.
Jezdí sám, přitom píše, že mu chybí někdo na cesty... Ví, že jsem dobrodruh, dokonce mám peníze. A napadlo mě, že bychom všechny naše časy "oslavili" CESTOU KOLEM SVĚTA. Jenže on se mnou asi nikam nechce, neodpoví nebo to nějak nepřímo odmítne. Problém není epidemie, počkal bych.
A můj strejda je pilot, měli bychom celou letenku vážně zdarma, nebo s min. poplatky. Dokonce mám našetřeno tolik, že bych mu vše zaplatil, jen aby jel se mnou prostě. Protože já taky nemám s kým jiným. O všechno by bylo postaráno.
Co mám udělat aby jel se mnou?? Moc bych si to přál!!! Je to můj best-friend, chci s ním zažít něco lepšího než jen hospodu či pařit hry. A on je akční týpek, taky rád cestuje... Chci ho s sebou!!
 olecranonzbrna Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 03:59:26
Bedna sviinstva a jestli OBA nebo aspoň jeden mluvíte světovými jazyky, to ani slovo.
Co s klukem když si ani nedokáže z anglicky mluvící nebo píšící mašiny si ani neumí vybrat peníze z kreditky nebp bankomatu někde v cizině?
Ale hlavně že nemá v sandálech ponožky až bude někde stoupat do velehor. Prachy jsou sice dobrý ale vozit trezor po kapsách se nemusí vyplatit ani světovýn cestovatelům.

Viděl jsem sílu světa, Jižní i Stř, Ameriku, Kanadui okusek Afriky, Zéaland i Assie, Oceánii, v Arktiděj jsem nikdy nebyl. V Rusku jsem byl před 50ti lety jednou a je to můj sen se tam dostat. Na americký pas asi těžko.
Když jeden mluví dobře anglicky a druhý Francouzsky, nebo Španělsky, s tím se dá jet.
Mimo Evropu je němčina naprosto k ničemu. Nikde se s ní nedomluvíte. Finance jedna trochu CASH, ale prachy mít v cestovních šecích na své jméno. Pasy mám ze 4 zemí.

Nikde nepodvádět s tím, že to projde jako doma. Neprojde a nejspíš proděláte. Ceny letenek nejsou hrůzostrašné, ale doba letu jistě ano a sedět v letadle 36 nebo i víc hodin, to je kapku na mozek. Nešetřit ani na jídle, nápojích ani na ubytováné.
Když naakoupíte krásné barevné ovocné šťávy od pouličních prodavačů, nejspíš tu dovolenou Prokadíte v kadibudce. Slovo Immodium je název na prášky které by to mohly zastavit.
Jinak v pohodě. Jinak fšude chleba o dvou k§rkách. Mimo Čechy 35 let.
 Quakie Muž74 Kategorie
29.06.2020 22:15:22
Kdybyste byli takoví kámoši, jak píšeš, tak by asi neváhal, ne? Jestli ty si nenamlouváš něco, co vlastně ani není.
 Král Lofasů revival Muž31 Kategorie
29.06.2020 22:01:01
Myslim, že tě má jen na výpomoc s tou vš a placení nějakých výloh. Ty sám se teď stavíš do pozice toho být jen využitý. Když tu cestu zacáluješ, on asi pojede, ale přátelství do konce života z toho nečekej. To už vem radši nějakou ženskou, ta ti bude víc zavázaná a prožijete spolu možná i příjemné chvilky
 Srna nikoliv z Brna Žena26 Kategorie
29.06.2020 21:58:49
S tou VŠ je to fejk. A nebo bych se o tom aspoň nikdy nezmiňoval.
A tvůj BFF asi bude bohužel na holky.
Smajlík  klukjakobuk
29.06.2020 21:45:25
Stydí se za tebe... asi nebude tak best.
 fimisekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk