Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134380, vloženo 29.06.2020 17:36:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Depresivní dětství
Jelikož jsem o tomhle nikomu neřekla, tak jsem se to dnes rozhodla napsat sem, třeba se mi uleví o tom diskutovat alespon tady.
Nikdy jsem neměla moc dobrou výchovu, otec cholerik, který byl věčně v práci a domů nás přišel jen seřvat. Matka přehnaně úzkostlivá. V 5 letech jsem měla poruchu příjmu potravy, nechtěla jsem vůbec jíst, dokonce ani pít, jelikož jsem byla ve věčném stresu z otce, dalo by se říct, že to byl i věčný strach. Byla jsem ráda vždy, když nebyl doma. Vždy mi říkal jak jsem blbá a na všechno levá, když potřeboval s něčím pomoci a místo toho aby mi v 5-6 letech ukázal co dělám špatně nebo mě to naučil, tak mi vždy řekl, že jsem levá a porovnával mě s jinými dětmi. Ve školce jsem vždy stála v rohu, klidně celých 8 hodin a s nikým se nikdy nebavila, byla jsem velmi zakřiklá, bála se cokoliv říct, aby mě někdo neseřval jako doma. Ve škole to bylo to samý, nemluvila jsem tak do 5. třídy a když už jsem musela neskutečně jsem se klepala a byla úzkostlivá. Samozřejmě jsem byla i šikanována.. Ve škole jsem za celé dny nejedla ani nepila. Moje váha byla hodně nízká, ale tenkrát to nikdo moc neřešil..
V pubertě na mě otec všechno kritizoval, jak vypadám, že jsem hloupá, at se na sebe podívám.. pokud jsem měla špatnou známku zabavoval mi počítač, kde jsem měla pár kamarádů, takže se tímto depresivní stavy prohlubovaly. Nenáviděla jsem se už od útlého věku, myslím, že moje sebevražedné myšlenky začaly někdy v 8 letech.
Ve 12 letech jsem se pokusila o sebevraždu podřezáním, ale nebylo to tak hluboké, tím pádem jsem nevykrvácela, ale nikdo si ničeho nevšiml. Do školy jsem kvůli šikaně nechtěla vůbec chodit. Tu tady zase tak rozebírat nebudu, jelikož to není hlavní problém. A jelikož jsem se otce bála na cokoliv zeptat, i na peníze, tak jsem vypadala opravdu hrozně, tím myslím oblečení. Taky jak jsem nejedla jsem byla hodně bílá, vychrtlá.
Po několika letech se to zlepšilo jelikož jsem si našla pár kamarádek, to znamená, že jsem většinou byla venku a doma moc ne, ted jsem na škole a bydlím na bytě a domů jezdím jen občas.. Takže už se to o něco málo zlepšilo, protože se už s otcem tolik nevídám, ani nechci, ale mívám hodně depresivní chvíle bez vysvětlení, nevysvětlitelnou úzkost. Myslíte, že to pramení z toho mého "nepovedeného" dětství? U psycholožky jsem byla, ale neřekla jsem jí to, protože je pro mě dost těžké o tomhle před někým mluvit.
 Marie555 Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 09:20:32
Je to určitě důsledek otcova chování k tobě.
Jedná návštěva psycholožky nic nespraví, zvlášť, když jí nic neřekneš.
Mně zásadně pomohla psychoterapie, která byla součástí určitého vzdělávání po dobu téměř tří let.
Chce to otevřenost a trpělivost, neboj se toho.
 Ptakolebec Muž52 Kategorie
30.06.2020 07:56:51
Určitě to pramení z tvého dětství. Tohle je vždy velmi komplexní. Můžeš se z toho dostat i sama, ale hodně záleží na tom, jakou máš vůli a jak moc opravdu chceš. Můžeš mi napsat na mail pomnenkanastrani@seznam.cz, kdybys to chtěla více probrat.

Z jakého důvodu jsi šla k psycholožce, když jsi se tam nesvěřila s tím nejpodstatnějším?
 Pomněnka na stráni Žena99 Kategorie
30.06.2020 00:42:09
Kdyz pujdes k doktorovi se zlomenou nohou, taky mu ukazes jen zdravou ruku a pak pujdes domu?
 Kvetak
29.06.2020 20:22:43
Tvuj otec byl zrejme sociopat. Taci lide nemaji empatii necekej to od nich. Nenech ho kazit ti dal zivot pze o to jim jde. Oni svuj zivot nenavidi, nechteji aby druzi byli happy. Nenech se takovyma lidma srazet ke dnu. Potkas takovych lidi jeste dost.
 Fotr na h
29.06.2020 19:50:26
Jsem 31 letej chlap a snad krom toho nejezeni jsem zazil naprosto do puntiku to samy, fakt s kazdym slovem jak kdybych to psal ja. Reseni pro tebe nemam, jem chci podekovat, ze jsi to sdilela, protoze se mi castecne ulevilo, ze jsem neco takovyho nezazil sam- respektive ze jsou lidi, co to dokazou pochopit.
 Ft 3rd ft
29.06.2020 19:43:38
To je ale dementni otazka. Utikej zpatky za psycholozkou. Nebo sis myslela, ze k ni pujdes jednou a vse se vyresi? Spousta lidem trva i roky, nez se u terapeuta otevrou...
Smajlík  Nekdo
29.06.2020 18:53:21
Ked som chodil do škôlky tiež tam bola jedna baba čo nechcela nikdy jesť. A zhodou okolností sa tiež volala Mária. Hmm toto nebude náhoda...
 DOKTOR PORADCA Muž23 Kategorie
29.06.2020 18:11:08
Joo měla jsem to stejně. Pomohlo mi si uvědomit, že otec nemá rád děti, když se o ně musí starat, a řeč s ním je jen, pokud jsi rozumnej člověk 18+. Stálo mě to hodně sebevědomí, který jsem musela sakra těžce zase nabývat, pak problémy s chlapama (jak naprostý strach, tak nevědomost o tom, jak s nimi funguje normální vztah). Radím odpustit otci (on se ti nikdy neomluví), zdůvodnit, že je prostě takovej a že takový lidi nemají mít děti, taky si uvědomit svý přednosti, v čem jsi dobrá, proč tě mají rádi kamarádi, najít si chápavýho milujícího přítele a přestat minulost řešit. Jestli se v ní budeš neustále hrabat, nikam se neposuneš.
 JooPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk