Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134379, vloženo 29.06.2020 17:35:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nedokončila jsem VOŠKU
Ahoj, potřebuju se vypovídat, budu ráda za povzbudivá slova.

Minulý týden jsme měli absolutorium na Vyšší odborné škole a já ho z odborných předmětů neudělala. Zvládla jsem jen angličtinu a obhajobu diplomky, ale ze třech odborných předmětů je jedna známka a musím je opakovat v září. Ani nevím, jak se to stalo, maturita mi vyšla napoprvé...Během studia na vošce jsem pár zkoušek opakovala, ale tohle mě srazilo na kolena....Přišla jsem o slavnostní vyřazení, což mi možná vadí úplně nejvíc. Chtěla jsem, aby mě rodina viděla při předávání diplomu a mohli na mě být pyšný. Proč se to muselo stát zrovna mně? Z nějakých 23 lidí jsme to neudělali jenom dva a musím to být zrovna já. Přitom jsem se opravdu učila a snažila se. Proč vždy lidi, co si to nezaslouží mají největší štěstí a všechno jim vyjde a já, která se nervuju a snažím, tak mám smůlu? :(

Takže v září mě ten stres čeká znovu, ale aby to nestačilo, tak si musím hledat práci, protože platíme s přítelem drahý nájem. Bojím se abych to zvládala s učením a prací dohromady, protože nestuduju lehký obor. Vnímám to jako obrovskou zradu, kterou jsem si nezasloužila.

Děkuju za přečtení. Katka56 Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 17:20:00
To bude dobrý...
 fimisek
30.06.2020 13:11:34
Stres je napřítel. Chytla jsi nerva a to tě srazilo. Ti co to neřeší a jen tak proplouvají si z toho nic nedělají, umí to málo co umí okecat a vystupují sebevědomě. V září to určitě dopadne jen zas nechyť nerva.
 LADI Muž40 Kategorie
29.06.2020 21:01:22
Nevzdělaná bys byla i s VOŠkou. VOŠka není žádné vzdělání, skutečné vzdělání představuje až vysoká škola, pokud možno na magisterské úrovni.
A jakožto holka beztak vzdělání nepotřebuješ. Tvoje role je být krásná, sexy a najít si schopného, bohatého, silného manžela, s nímž založíš rodinu a budeš pečovat o děti a domácnost.
Smajlík  Šťastný manžel
29.06.2020 18:58:10
Všechno jde, když se chce. Já chodil do práce, studoval VŠ a ještě se staral o dítě přítelkyně, když jela na služebku.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.06.2020 18:25:54
Neřekla bych, že ČVUT je zrovna škola, kde by ti cokoliv kdokoliv dal "zadarmo" :D zrovna taková analytická chemie nebo klinická imunologie stály za to. Ale to je v tvým případě mimo předmět diskuze.
 Fapfap Žena25 Kategorie
29.06.2020 18:21:44
Fap fap: Asi záleží kde jsi školu dělala. Znám vysoké, kde to lidi dávají v klidu, ale třeba na farmačce díky organické chemii, která je nastavená stejně jako pro farmacacii to spousta lidí nedá.
 Katka56
29.06.2020 18:04:57
Noo jak se to vezme, u nás v laborce pracuje několik holek "jen" se střední. Jasně, že když hledáš práci ve státnim tak tam přes to nejede většinou vlak (nebo dostaneš míň peněz) ale v soukromých laborkách se na to až tak moc nehledí.
Ale prezentovat to jako buh ví jak těžkej obor.. no nevim nevim. Já mam vystudovanýho laboranta na VŠ a, že by mi to připadalo jako těžkej obor se teda říct nedá.
 Fapfap Žena25 Kategorie
29.06.2020 17:42:50
baj d véj: Bohužel školu potřebuju, studovala jsem tenhle obor už na střední, ale jsem teď pouze asistent. A abych mohla pracovat samostatně musím mít ten titul. Je to Diplomovaný zdravotní laborant. Bohužel to je u nás v ČR tak jak píšu, pouze s maturitou jsme nic.
 Katka56
29.06.2020 17:37:16
Nehroť to tak, protože pak tě položí ještě víc, když zjistíš, že tu školu reálně až tak nepotřebuješ.

Co je to za obor?
 baj d véj Žena99 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk