Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134372, vloženo 29.06.2020 16:26:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
I když sportuju, tak jsem tlustá
Ahoj, stejně jako většina žen, jsem nespokojená s tím, jak vypadám. Obezita to vyloženě není, ale nelíbím se sama sobě. Paradox je, že hodně sportuju, vychází to na 9-12 hodin týdně, hlavně aerobní sporty, tak 1-2 hodiny z toho je posilování. Samozřejmě mám kvůli tomu vyšší energetický příjem, po těžkym tréninku prostě mám chuť na sladký. Další paradox je ten, že jsem si několikrát při různých příležitostech nechávala dělat rozbor tělesnýho složení a výsledky mi vždycky vyšly perfektní, prý množství svalové hmoty mám vyšší než je obvyklé rozmezí a tuky naopak na úplně dolní hranici normy. Moje výška je 168 cm a váha 64 kg, je fakt, že mi lidi tipují, že vážím míň, ale já si prostě připadám jak hnusná hrošice, opravdu si nepředstavujte nějakou vyrýsovanou fitnessku. Když vidím svoje fotky, chce se mi brečet. Jenomže nevím, jak z toho všeho ven. Lidi, co mají obezitu a nadměrné množství tuku a nehýbou se, tak těm stačí třeba jen přestat pít pivo nebo sladký limonády a denně si udělat procházku 5 km rychlejší chůzí a hned hubnou, ale jak mám se svým energetickým výdejem hubnout já? Navíc se říká, že hubnout se musí tuk, že není dobré a správné hubnout svaly, ale když ho mám na dolní hranici, tak co mám vlastně hubnout? Je mi opravdu zle ze svého těla.
 Mildred Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 00:36:50
Musim parafrazovat neci nedavnou velmi dobrou poznamku: Bud rada, ze nejsi kvadruplegik.
 Kvetak
29.06.2020 17:22:39
Zkus posilovat s lehčíma vahama víc opakování-nebudeš tolik zatěžovat svaly, a tudíž nebude docházet k hypertrofii (neporostou) a budeš vydávat víc energie (úbytek tuku). Mně se moje nohy s přibývající zátěží taky líbily míň a míň, i když po čtvrtroční pauze od posilování při koroně se stejně nic nezměnilo, a kupodivu ani výkonnost moc neklesla, takže tomu dej čas, potrvá to.
Smajlík  pshet Žena18 Kategorie
29.06.2020 17:06:41
Tak si zajdi za nějakým expertem ať tě zhodnotí. Třeba máš velké kosti :)
Jinak by ti mělo stačit jen běhat. A na sladké bys chuť mít neměla, teda stačí nějaké sladké pití při sportu ale chuť na sladké jídla je divné. Spíš si dej maso.
 timtim2
29.06.2020 16:53:20
Leafroller se stresu vyhýbá už léta, takže to jde. Stačí se jen zamyslet..... Jinak asi trpíš klasickou nespokojeností. Já chtěl mít vždycky dlouhý vlasy, protože jsem plešatý. Cvičil jsem jako magor, abych byl nabušenec a přitom na to nemám genetiku. Prostě moje svaly jsou dlouhé a ne kulaté. A možná to samé platí i pro tebe - chceš změnit vlohy, které máš. Žiješ velmi zdravý život a měla bys s ním být spokojená. Třeba už jenom tohle tě hodí do pohody. Co myslíš?
 leafroller Muž57 Kategorie
29.06.2020 16:46:33
leafroller: posiluju max 1-2 hodiny týdně z těch 9-12, jak jsem psala, zbytek je aerobní zátěž. Na tom stresu něco bude, bohužel kdo se mu dneska zcela vyhne...
Smajlík  Mildred
29.06.2020 16:34:27
Posilováním se nabírá a ne hubne. To na začátek. Významným faktorem při úpravě váhy je také stres a na rovinu, podle toho, jak píšeš, mi nepřipadáš moc v pohodě.
 leafroller Muž57 Kategorie
29.06.2020 16:33:28
Na výšku váha ideál. Jediný co tak jestli chceš tak cvičit a zpevnit svaly pokud nemáš.. nic víc. Zbytečně hubnout to je napalicu. A holky má být kus. Vypadají lépe. Neboj se toto.
Smajlík  Ixplore Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk