Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134363, vloženo 29.06.2020 14:55:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nic důležitého
Zdravím všechny,

tak ve čtvrtek jsem měl poslední zkoušku z mého bakalářského studia a od pátku jsem to oslavoval. Tedka jsem úplně na sračky, ale jako už jsem vystřízlivěl. Zrovna celý den prší a já si tak ležím doma a přemýšlím nad kravinama a plánuju si různý výlety a tááák.
No a začal jsem se přemýšlet nad svým studiem, jak jsem ho zvládnul (až na státnice, které mě ještě čekají), na to jak to rychle všechno uteklo a potom jsem si vzpoměl na to co mi řekl pan docent na poslední zkoušce, když jsem odcházel s Ečkem ''Vy jste rád, že to vůbec máte, že?''. Je pravda, že jedna kapitola se týkala mé bakalářky, ale začal jsem se na ní učit den před tím a to ještě v 8 večer a k tomu dopisoval onu kapitolu bak. práce. Ale i tak jsem tam šel s pocitem, že přinejhorším to bude za E a když budu mít svůj den tak by mohla být i lepší známka. Moc ty známky neřeším ani ten komentář, co mi řekl, ale ted jsem si otevřel seznam předmětů za celé studium a vedle nich mám i známky. No a řeknu Vám, že je to hrůza, i když jsem to čekal horší. Říkám si, že proč jsem se vlastně více nesnažil? Proč jsem chodil na první termíny ''nepřipravený'' a jenom to zkusit. Většinou jsem odcházel s E a potom jsem už to byl líný to opravovat. Ale jsem celkem zklamaný, že jsem do toho nedal víc. Nejdme mi o červený diplom nebo jen o to že bych měl o pár Eček mín. Jen proste nevím proč, když jsem měl 3 týdny na to se učit na tu poslední zkoušku, tak jsem začal den před zkouškou a to v 8hodin večer.
Nic moc si z toho nedělám, jen jsem se asi potřeboval vyžvejknout. Díky že jste to přečetli až sem, pěkný den všem.
 watafak Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2020 19:34:20
21 klidně může být věk na bakalářku.
 Ijs Žena20 Kategorie
29.06.2020 18:22:23
Bakalář v jednadvaceti? A není to málo, Antone Pavloviči?
 Král Lofasů revival Muž31 Kategorie
29.06.2020 16:02:11
Až budeš pár let v práci, tak ti nějaké známky z VŠ budou naprosto fuk :)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
29.06.2020 15:12:54
Nejlepší éčko je MDMA
Smajlík  GOVNOPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk