Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1134361, vloženo 29.06.2020 14:35:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám ji napsat?
Situace je taková:
Táta se v mládí oženil, měli spolu dvě děti, které mu vyrostly a on byl stále ještě plný sil, tak začal chodit s moji mámou a později jsem se narodil já. To bylo tátovi 50 let a mámě 34. Jó, býval to pěkný sukničkář, to víme. A zároveň vlastně i bigamista, protože se s manželkou dosud nerozvedli.
Jenže nás zcela oddělil. Máma to samozřejmě věděla, že má táta dospělýho syna a dceru a já se to později taky dozvěděl. Problém je v tom, že mi jeho rodinu vůbec nechce ukázat. Pravda, obě jeho děti žijí v zahraničí, ale ty mají taky svoje děti a některé žijí dokonce tady.
Naskýtá se tak možnost je kontaktovat. Našel jsem si na fb účet mojí neteře, která bydlí v Praze a teď mám dilema, jestli ji mám napsat, že bychom se třeba sešli nebo ji nemám radši psát nic.
Jako trochu mi mrzí, že znám jenom matčinu rodinu, která ale bydlí daleko, tátovu vůbec neznám, navíc rodiče bydlí odděleně, takže rodinné vazby jsou u mě na bodu mrazu. Proto mě napadá tahle varianta. Šli byste do toho?
Já mám dilema, protože táta nic spojovat nechce, ale já bych jeho rodinu rád poznal. Tak co mám dělat? Mám ji napsat?
Nebo bych měl tu rodinu poznat přes tátu? Ale jak? Co mu mám říct, aby se něco změnilo?
 Co mám dělat Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 00:24:39
V tom pripade nemas duvod se starat o tatu. Jak jsem psal, ted mas zodpovednost uz jen sam za sebe. A s velkou pravdepodobnosti neni duvod, proc by te mela jeho vnoucata odmitnout. Stejne, jako vam nerekl o nich, tak jim nerekl o vas. Taky budou zvedavi.
 Kvetak
29.06.2020 22:08:23
Srna - asi ti nerozumím. Na jednu stranu píšeš, že kontaktovani by stálo za pováženou, na druhou stranu říkáš, ať napíšu sourozencům. Těm nenapíšu, protože nemám na ně kontakt a nežijou v ČR
 Co mám dělat
29.06.2020 16:53:16
Pokud to tvůj otec nechce, asi by to stálo za pováženou. Asi bych jako první neoslovoval nějakou neteř, ale možná ty sourozence (bez otcova vědomí). I ti by mohli chtít poznat bratra.
 Srna nikoliv z Brna Žena26 Kategorie
29.06.2020 15:17:16
Kvetak - Tak smysl nad tím přemýšlet to asi má, protože já nevím, jaká bude reakce jak mýho táty, tak i jeho rodiny. Aby to zkrátka nebylo ještě horší než teď. Proto přemýšlím nad tím, jestli to skutečně stojí za to
 Co mám dělat
29.06.2020 15:06:53
Napis sam. Kdyz to otec nechtel udelat doted, tak to nebude chtit udelat uz nikdy.
Je ti 24, uz jsi zodpovedny sam za sebe. A nema smysl predjimat, coby kdyby..
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk