Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1131657, vloženo 03.06.2020 11:57:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
výška
Ahoj je mi 12 a měřím 165 cm, nemáte nějakou radu jak přestat růst ? Já vím že je to trochu kravina ale já nechci měřit 2 metry až mi bude 18.předem děkuji za rady .
 Wandas E-MAIL: raabw@email.cz  Žena12  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.06.2020 13:31:14
Jak píše Hodislava, je to geneticky daný, koukni na své příbuzné a pravděpodobně tak nějak vysoký budeš Ty. Pokud mají dva metry, tak je možná budeš mít taky, jinak je pravděpodobné, že se Ti růst zastaví dřív než u ostatních, alepoň u mě to tak bylo, měla jsem ve 12 už asi tich 170cm, co mám teď...tehdy jsem byla mezi vrstevníky vysoká, ale časem se to srovnalo.
Smajlík  allloe Žena27 Kategorie
03.06.2020 12:36:50
Výška, na rozdíl od šířky, je geneticky daná. Změnit to lze jedině prostředím a výživou. Resp. pokud bys už od mala žila ve špatných podmínkách, sociálních i hygienických, byla velmi špatně nutričně vyživována, a kdybys k tomu ještě např. požívala pravidelně alkohol. No prostě kdyby ti někdo průběžně a velmi efektivně kazil zdraví jako takové. Jinak to nelze.

Podívej se na své ženské příbuzné, jak jsou ony velké. Pravděpodobně dorosteš do podobné výšky, resp. trochu vyšší. Nicméně budeš růst ještě tak maximálně dva tři roky, pak se to definitivně zastaví. Rozhodně ne do 20 - na rozdíl od mladých mužů, kteří naopak v tomto věku se začínají vytahovat a růst a mužnět.

https://zena.aktualne.cz/rodina/vypocitejte-si-jak-bude-vase-dite-vysoke/r~i:article:77438 - 2/ -
 Hodislava Žena42 Kategorie
03.06.2020 12:33:06
To se neboj, to mít nebudeš ;)
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk