Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130860, vloženo 25.05.2020 09:17:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Holka a kluk přátelství
Ahoj,
chci to napsat ještě jednou a lépe bez hádek! Takže o co vlastně jde a kde taky začít. Je mi 15 let a mám nejlepšího kámoše kluka kterýmu nedávno bylo 16, známe se od 1.třídy, ale začali se bavit až v 6.třídě, hraje hokej tak, všichni známe názor mnoho lidí na hokejisty, velmi si rozumíme i vlastně v hokeji na který se chodím ráda dívat. V čem je vlastně ten problém ? Hondě lidí říká, že nám přátelství nevydrží (nemáme přátelství s výhodami, ale úplně normální). Málo kdo mi uzná názor, že i kdyby něco mezi námi bylo tak je to jedno a to, že je jedno, že se baví holka a kluk, ona a ona nebo on a on. Přece víme, že i holka se může zamilovat do své nejlepší kámošky (holky). Ještě bych chtěla říct to, že není vzhledově můj typ, ale kdyby byl jeho spoluhráč tak myslíte, že by to narušilo naše přátelství ? Nevybírám kluky jen podle vzhledu a sportu, ale jen prostě kdyby se to stalo s jeho spoluhráčem nebo víte i to, že není docela dobrý vybírat si partnera úplně ze všema stejnými zájmi. Jde mi hlavně o vás názor.
Přeji hezký den!
 Prcek je top Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 22:47:27
Držím vám palce, ať vám vaše přátelství nikam neuteče a jste spolu stále šťastní a vaše přátelství se postupně změní v lásku.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
25.05.2020 17:16:43
Proč řešíš hypotetickou situaci? Vůbec sis s žádným jeho spoluhráčem nic nezačala. A můj názor je takový, že pokud si jen kámoška, bude mu to jedno. Možná pokud s ním přestaneš trávit čas, mohl by na toho spoluhráče žárlit.
Už to tu bylo včera, takže pokud chceš radu pře net od lidí, kteří tě neznají, musíš jim dávat pravdivé informace. Jestli se ti líbí kamarád, tak je to zase jiný příběh.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
25.05.2020 15:15:21
Lidé, kteří tvrdí, že vám to nevydrží, vám prostě jenom závidí. Tak si jich nevšímej.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
25.05.2020 13:58:19
Přátelství mezi holkou a klukem neexistuje. Vždycky jeden z nich chce víc.
Smajlík  Mabaria Kalamaria
25.05.2020 13:55:15
Upřímně to tak vidíš, protože ho nemiluješ, až jednou budeš milovat, tak takové myšlenky mít nebudeš. Těžko si představíš, že by jsi s ním jen spala a mezitím by klátil dalších x holek. Hlavně protože holky chtějí mít kontrolu nad tím svým. Ony říkají "chci ho mít jen pro sebe". Ale to tak úplně není.
 2IMAE
25.05.2020 11:06:32
Takový trošku zmatený ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.05.2020 10:54:27
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk