Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130854, vloženo 25.05.2020 07:10:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Šílenců je hodně, měli by se recyklovat
Kauzalita je jako stín, před kterým nikdo neuteče, realita je o tom, že zde je za vším příčina a následek, nebo akce a reakce, pokud je zde něčeho nadbytek nebo nedostatek, tak to jistě má nějakou příčinu, a když najdeme příčinu, tak můžeme problém vyřešit. Šílenců je hodně, měli by se recyklovat, co je příčinou toho, že je zde hodně šílenců, a tak by se měli optimálně recyklovat?

Tou příčinou jsou obrovské; organizace, systémy, korporace, unie, hnutí, společnosti, totality, mafie, školy, armády, města, atd. následkem jsou obrovské problémy, které dělají z lidí šílence. Naše konzumní kultura to jsou programové klece ve kterých lidi existují, a není možno z těchto klecí uniknout, a být tím čím jsme a nemuset si hrát na to, co nejsme.

Manipulace je postavená na principu odměny a trestu, pokud zde jsou odměny jenom pro ty co jsou nahoře a tresty jsou jenom pro ty co jsou dole, tak následkem je nadbytek šílenců, a snaha o to šílence recyklovat ve válkách, nebo v ekonomické krizi.

Když zjistíte že jste v programové kleci, myslíte na to jak z klece uniknout a tak zde jsou; drogy, léky, pohádky, sny, ideologie, reklama, atd. to vše jenom na krátkou dobu utlumí bolesti, ale nedokáže to odstranit příčinu vaší bolesti, tou příčinou je, že z vás složitý konzumní systém udělal ubohého robota na dálkové ovládání, a tak váš život v tomto konzumním očistci, nemá už smysl a logiku.
 Kauzalita Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 16:09:12
Beer01
Je to jako s fotografováním kdy jedno a to samé lze vyfotografovat různě protože někdo je daleko a jiný je blízko, někdo je dole a jiný je nahoře, atd. není ten co by se zavděčil všem, díky za zajímavý dlouhý komentář.
Smajlík  Kauzalita
25.05.2020 08:24:47
Kauzalita hledá původní, základní, příčinu. To, co ty píšeš jsou už jen popisované následky. ("organizace, systémy, korporace, unie, hnutí, společnosti, totality, mafie, školy, armády, města,"). Původní příčinou byla snaha lidí o obecně nějakou výhodu. Například urbanizace (tedy stavba měst) souvisí s výhodou společné obrany, například. (Třeba městské státy v Itálii).
Manipulace je v principu snaha prosadit vlastní názor proti názoru jiných, jako v tvém případě právě tou kauzalitou, kterou jsi nepochopil, ale své názory o ni jako něco vyššího chceš opírat. A to je základ manipulace, takže jsi zcela stejným manipulátorem jako jiní.
Konzumní očistec si vybral sám. Je to tvoje volba, jestli chodíš pracovat jen proto, aby sis potom nějakou pitomost koupil. Samozřejmě existuje i jiná možnost, a ne jedna. Ale to bys musel hledat, a to je práce. Je pohodlné si stěžovat a poukazovat na jakousi chybu či vinu někoho jiného. Jenže tohle je tvůj život a nikdo tě nenutí abys jednal jak jednáš.
 Beer01 Muž93 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk