Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130834, vloženo 24.05.2020 21:05:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Truchlení po fence a nový čokl
To bolí, zemřela mi fenka. Musela jsem jí nechat u rodičů na vesnici, do bytu do města to nešlo, byla zvyklá na prostor venku a v bytě (navíc když já věčně nejsem doma) by se zbláznila. tak jsem jí s těžkým srdcem nechala u rodičů a šla za prací a štěstím do městě. K rodičům jsem pravidelně jezdila, s fenkou jsem si hrála, měly jsme své hry a rituály. No a jeden den mi matka volá, že fenka není, prý to šlo rychle. Zánět dělohy se kterou už měla problémy dřív a vzhledem k věku skoro 13 let který je pro její rasu hraniční, už se nedalo nic dělat a tak jí rodiče dali uspat. Moc mě bolí, že jsem tam nebyla, že jsem se nerozloučila, určitě mě čekala. Stalo se to před měsícem a já se s tím pořád nedokážu vyrovnat, rodiče si pořídili jiného psa ale je to jiná rasa a už není moje. No a já jí prostě nesnáším. Nesnáším jí, protože rodiče jí dali hračku po mojí fence aniž by se mě zeptali. Já když jsem viděla jak její oblíbenou hračku to malé štěně trhá, tak jsem jí tu věc surově vytrhla z tlamy a s tou hračkou dostala na zadek. Ona je divoká, kouše a já jí nemám ráda. Vím, že to štěně za to nemůže ale já pořád u rodičů vidím svojí fenku a to malý ulítaný a uštěkaný štěně se mi prostě nelíbí. Myslíte si, že se někdy dokážu smířit s odchodem fenky? Jako tohle štěně ráda nemám a měnit to ani nehodlám, není moje, je rodičů a já si k ní vztah tvořit ani neplánuji. Ach jo, pořád musím myslet na mojí fenku, jak mě vždycky vyhlížela jestli jedu, jak jsem si s ní hrála a moc to bolí. Prosím nevíte, co mám dělat aby to nebolelo a abych nezačalo to malé štěně nesnášet? Nejradši bych aby toho malého fakana dali do útulku a byla zpět moje fenka. Vím, je to hnusný ale já když byla smutná, ona to vycítila a přišla za mnou ale tohle malý hnusný štěně je navíc blbý. Nepřijde se pohladit, je divoký a když mi jednou začala kousat botu, dost jsem jí tou botou namlátila. Nesnáším jí a chci zpět svojí fenku.
 nesnáším jí Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 10:49:35
Bude to lepší. Jak už psali ostatní, to štěně za nic nemůže. Věřím, že i když ti teď přijde divoké a hloupé, si k sobě časem najdete cestu a může pro tebe taky být oporou - ovšem ne když z tebe bude mít strach.
Taky mi zemřel pes a když jsme si pořídili nového, byl úplně jiný a občas mě hodně štval. Ale teď mi přijde, že to stojí za to a díky těm neshodám ve stěněcím období teď máme ještě lepší vztah, než kdyby všechno proběhlo hladce.
Musíš si hlavně uvědomit, že štěně za nic nemůže, a že když mu zkusíš dát šanci, může se z něj stát věrný kamarád, přestože ti teď jde na nervy.
Smajlík  Simone de Beauvoir Žena23 Kategorie
25.05.2020 07:29:23
Hele, přebolí to, ale chce to čas. Smrt pejska je těžká. Z vlastní zkušenosti, dva měsíce byli nejhorší, pak se to začalo lepšit.

Co se týče nového psa. Taky si to sedne.
Já měla dvě fenky. Když umřela první, udělala jsem tu chybu, že jsem za dva týdny šla do útulku a přivedla druhou.
Dneska vím, že to chtělo větší časový odstup. Byla tak jiná, než ta první. Nic neuměla, měla jinou povahu, přišla mi úplně blbá. Ono je to logické. Když člověku umře babička, taky nebude mít rád nějakou novou, cizí.
Časem jsme se sžily, naučila se spoustu věcí a staly se z nás docela závislačky.

Co bych nedělala, jsou ty věci po prvním psovi. Já s novým psem pořizuju nové věci. Z těch starých si nějakou drobnost nechám na památku, co je jeté vyhodím a co ještě hezké, daruju do útulku.

Štěně ale rozhodně nemůže za tvoje splíny. To jsi celkem ujela s tou hračkou.
 Macronka
24.05.2020 22:26:01
Nám když zemřel pejsek, tak jsme si koupili štěňátko stejné rasy a dali jsme mu i stejné jméno. A to nám pomohlo...
 Researcher Muž81 Kategorie
24.05.2020 22:17:55
Je mi tvé fenky líto, ale vybíjet si zlost a trápení na nevinnem steneti to fakt je az moc ... s tou hračkou to udělej jednoduše, kup steneti novou a vem si tu jako památku ... ale jedno si pamatuj, stěně ze to nemůže co se stalo!!!!
 avansis
24.05.2020 22:03:26
Seš vážně velký kus ... To, že ti umřel pes ti nedává právo mlátit jiného psa. Když ti to tak vadí, tak jí laskavě ignoruj nebo za ní nejezdi. Tu hračku si vyřeš s rodičema a taky je mlať hračkou, chudák pes za to nemůže. Jediné komu nadávej, tak nadávej sobě. To, že psa budeš trápit nikomu nepomůžeš a můžeš udělat chudákovi psovi trauma. A takový člověk vážně měl psa? No potěš.

Sorry ale takovému člověku radu dávat nehodlám
Smajlík  M9A2Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk