Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.1130810, vloženo 24.05.2020 15:33:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bývalý začal brát antidepresiva
Dobrý den, zajímal by mě vas nazor. Rozešla jsem se už třikrát s přítelem se kterým mám syna kvůli tomu, že mě nerespektoval, vnikaval do mého bytu proti me vuli a byl ke mě agresivní když nebylo po jeho.
Má dvě tváře: Na jednu stranu moc milý, pozorný, laskavy, rodinný tip, který by pro mě a syna udělal cokoli a na druhou stranu se neumí ovládat a muselo být vše po jeho. Měl výkyvy nálad a pil denně kolem 3,4 piv, byl výbušné a panovacny. Často mi rozkazoval, křičel na mě.
Byla jsem s ním před týdnem u psycholozky a ta mu řekla, že se má objednat k psychiatrovi. Takže bude brát léky. Svou agresivitu si uznal.
On mi teď stále píše opakovaně, že mě miluje, že se chce vrátit ke mě a že se bude léčit.. Že má pro nás dárky, atd. Píše mi každý den. Já nereaguju. Styk s dítětem jsem dala soudně.
Chtěla bych se vás zeptat zda má někdo zkušenost s přítelem nebo bývalým přítelem, který začíná brát nebo bere antidepresiva? Jestli ty léky pomůžou?A jak pomůžou a jestli dokážou člověka změnit ty léky natolik aby si zasloužil do budoucna nějakou šanci na vztah? Měla bych ho úplně ignorovat i přesto, že se začne léčit? A chodit i k Psychologovi? Dokáže to člověku pomoct? Děkuji za radu.
 Maminkao9 Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 12:25:50
Výkyvy nálad jsou, když se člověk zaplete s okultismem.
Chce to vysvobození.
 Positive plus Muž Kategorie
25.05.2020 02:39:42
Prášky jsou dobrá věc, ale jak už tu někdo psal, hlavní je terapie. Jsou to myšlenkové a emoční mechanismy získané za celý život, nejvíce zakořeněné jsou ty z dětství.
 Brumlanda
24.05.2020 21:50:14
Prášky jsou pouze podpůrná léčba, ale to gró spočívá v psychoterapiích. A to je běh na dlouhou trať. Přesně jak tu píšou o tom alkoholismu, dá se to nějak potlačovat, ale pořád to bude v něm, i přes veškerou léčbu a i přes jeho snahy mu to občas ujede, ačkoliv se to bude učit kanalizovat.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.05.2020 21:09:29
Být tebou tak ho jen tak zpátky nevezmu. Dej mu najevo, že oceňuješ, že se snaží a chceš aby byl dobrý táta, ale držela bych si ho od těla. Na to aby prokázal, že to opravdu zvládne překonat se musí snažit víc a to ukáže jen čas. Podle mé zkušenosti s alkoholikama, bude chvíli sekat latinu a pak to opadne a vrátí se zpátky tam kde to bylo. Hlavně on nepotřebuje jenom léky, potřeboval by i nějakou pravidelnou terapii třeba se skupinou alkoholiků, nebo lidí co se učí jak zvládat agresi. Problém taky bývá, že tyhle typy lidí mají kolem sebe stejně toxické osoby, které ho stahují zpátky. Takže za mě ne, zkusila jsi to s ním třikrát, nenech se obalamutit znova. Prášky ještě nic neznamenají
 Shion
24.05.2020 19:45:59
Tak jestli ti to neřekl schválně, abys mu dala další (čtvrtou) šanci.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 17:48:41
tohle je těžké.
Nejde ani tak o to že bere léky. Jako spíš o to, že je to ukázkový manipulátor.
Přečti si o nich něco, třeba kniha: Láska a manipulace: Izabelle Narage.

Takový člověk se nezmění tím, že bere prášky. Prášky jen tlumí výkyvy emocí, které on nedokáže zvládat.
Ten člověk si musí plně uvědomovat svoje škodlivé chování a sám mít tu vůli se změnit a prostě se změnit.
Není to ze dne na den.
Záleží jak moc byl váš vztah poškozen a jak moc se to nedalo vydržet. Protože jsi odešla, asi nedalo. Což je OK. Prostě to jen znamená, že ta jeho povaha je těžce mimo standard a bude třeba více času na nějaké zlepšení.

Dávej si strašně moc pozor na řeči. Naslibovat dokáže hory doly. Být nejmilejší na světě taky, a to nejen týdny, ale klidně roky (!) a jakmile bude mít jistotu, že tě zase má doma jen pro sebe, vrátí se jeho agresivita a častokrát v ještě horším průběhu.
Takový člověk umí hrát neskutečné divadlo, nesmíš dát na řeči, ale na činy.

Takže můj tip. Nechat ho nějakou dobu samotného. Prostě se od něj ze života odpoutat naprosto, že mu zmizíš ze života. I se synem. Toho on se nejvíce obává, a aby tomuhle zabránil udělá úpln šílené věci. Ale právě tohle a jenom tohle on nejvíce potřebuje, aby se konečně postavil trochu na vlastní nohy, udělal si revizi toho jak se choval, jaký je a možná sjednal nápravu.

Po dvou, třech letech, možná, pokud bude na sobě fakt pracovat, zkusit to třeba znovu dát dohromady. Protože ono jakmile je to pod urřitou mez, dá se to tolerovat, pracovat na tom a s takovým člověkěm se dá žít. Ale musí to být jak říkám, v mezích které ty jsi schopna akceptovat. A musíš vidět, že ten dotyčný má skutečně zájem na tom se změnit.

Pokud ne, nemá to cenu a rozchod bude trvalý.
Je to těžké já vím. Když je milý, je ten nejúžasnější partner na světě, ALE. ALE.
Možná bys mu to takhle měli i nějak sdělit, že jediná možnost že by ses vrátila pokud on na sobě zapracuje a změní se jeho chování.
Ale k tomu je zapotřebí aby byl tak rok dva sám.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
24.05.2020 16:22:54
Za mě jedině rozchod. AD mu jistě pomohou, ale i tak je už alkoholik.
 nivea Žena21 Kategorie
24.05.2020 16:11:36
To je snad věc jakéhosi bývalého, ne


To je snad věc jakéhosi bývalého, ne??
 Quakie Muž50 Kategorie
24.05.2020 16:07:00
Maminkao9: tak ono někomu stačí i málo a je na tom závislý.
 Mlml
24.05.2020 15:58:59
On se tak choval i po 1 pivu. Prave nevím jestli se dá označit jako alkoholik když pil 2,3piva denně. A když si pivo nedal, tak byl i tak hnusný. Teda dvojí tváří - agresivní, výbušny, vše muselo být po jeho a pak zas jak vyměněny, moc milý, laskavy..
 Maminkao9
24.05.2020 15:50:13
Mlml: Jestli on bratranek nebude bratr, zijici u tety, protoze mel vetsi rozstep.
Smajlík  Mastny Chobot
24.05.2020 15:44:17
Skoro jako by jsi psala o mém bratranci. Tam to je podobné. Nedávno se jeho partnerka s dítětem vzala a utekla k rodičům. A co jsem slyšel, tak on taky začal chodit k psychiatrovi (taky problémy s alkoholem).

Kdybych já měl poradit. Tak mu šanci ještě dám, ale za předpokladu, že už nikdy žádný alkohol. Ani pivo po obědě. Prostě pokud se po alkoholu neumí chovat, tak jej nesmí ani konzumovat.

Btw. Ono je to taková klasika, viď? Když je střízlivý, tak udělá první poslední. Pečuje o tebe i o dítě. Ale přestože slíbí, tak se stejně znovu opije a pak ho doma nepoznáváš. Pak nastupují jeho omluvy.. Chvíli mu to vydrží... A zase dokola..
 MlmlPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk