Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1130808, vloženo 24.05.2020 15:22:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Internetové seznamky
Ahoj,

chtěla bych se Vás zeptat na názor ohledně intrnetových seznamek. Třeba Tinder, Badoo, Okcupid apod. Mám s tím už nějaké zkušenosti a přijde mi, že tam nejsou nějak vyrovaní lidé co vlastně ten vztah ani pak nechtějí i když je ta seznamka určena k tomu.

Jaký na to máte názor vy? Popřípadě nějaké zkušenosti?

Zajímá mě to, jestli jen já natrefuju na takovýhle typ lidí nebo je to normální :)
 hecy Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 15:54:38
Podle mě je to stejné, jako jít nakupovat do Penny a chtít kvalitní zboží. Seznamka má dát lidi dohromady, ale na úspěchu musí pracovat sami.
 leafroller Muž47 Kategorie
24.05.2020 18:48:42
Nedávno jsme se o tom bavily s kamarádkou a po jejích i mých zkušenostech jsme se shodly, že na hledání celoživotního kvalitního vztahu to není dobrá volba.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
24.05.2020 18:44:17
Tsk to máš asi jako všude jinde. Je to prostě individuální. A je to v lidech. Někdo se seznámit ani nechce a jen si tam zvyšuje sebevědomí (většinou ženy), někdo chce jen sex (většinou muži), no a pár lidí tam chce vztah, ale zase si nesednou fyzicky nebo duševně ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 17:24:14
já mám názor, že lidi, co se tam moc zdržujou, časem onemocní chronickym seznamováním a chtějí se seznamovat do nekonečna, fakt vztah tam bude chtít asi málokdo, ale čest výjimkám

kolem sebe jsem to fungovat neviděl, když se někdo seznámil, seznamoval se tam paralelně při vztahu dál, pak třeba zjistil že to samý dělá ta jeho holka apod., po takových výkvětech co jsem kolem sebe viděl, jsem velkej skeptik

přijde mi mnohem lepší se na netu seznamovat přirozeně přes zájmy nebo spol. témata na jinejch místech, co k tomu nejsou primárně určený
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
24.05.2020 16:03:41
Znám lidi, kteří si tam našli vztah. Znám lidi, především kluky, kteří se tam snažili domluvit si jednorázovku. Znám lidi, kteří tam jsou jen pro zábavu a dívají se, kdo známy je na seznamce.
Od někoho jsem četla, že na seznamce jsou jen lidi, kteří by se v reálu neseznámili a je na nich něco divného. To vůbec není pravda, jsou tam i mé známe, které by v reálu nouzi fakt neměly.
Jsou tam lidi, kteří jen chtějí získat sledující na insta, to zase spíš holky. A taky jsou tam určitě normální lidi, kteří se jen pohybují převážně v mužském nebo ženském kolektivu, takže proto nemají partnera. atd.
Kdysi jsem tinder měla a příjde mi, že jde o to, koho lajkuješ. Jako už jsem tam narazila na lidi, kteří měli problém se sebevědomím, chtěli si postěžovat, zkoušeli balit holky podle internetových návodu atd. pak i na namyšlené frajírky. A i na fajn lidi.
 Jedna frajerka Žena19 Kategorie
24.05.2020 15:39:23
Neznám jiný internetový seznamky, jak fungují atd. Akorát znám www.seznamka.cz
Přes tuto seznamku jsem se před několika roky seznámil se dvěma holkama - za účelem dopisování si v němčině. Po několika měsících jsme si dopisovat přestali. Dávám to jako příklad seznámení někoho s někým, kdo má určitou zálibu. Seznamování se přes seznamky za účelem vážného vztahu, to si myslím, že nějak moc nefungovalo nikdy, ani když bylo seznamování přes klasickou inzerci. Myslím si, že mnozí lidi vlastně ani pořádně nemají ujasněný, jestli chtějí skutečně vážný vztah. Proto tak vznikají různý "nedorozumění".
 leonardo da vinci Muž43 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk