Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130799, vloženo 24.05.2020 14:58:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Skončili jste někdy ve zkušební době?
Zítra nastupuji do nového zaměstnání a tak mě napadá jestli jste někdy ukončili pracovní poměr ve zkušební době? A jestli ano, proč?

Já zatím jen jednou a to před 3 lety. Už první den na mě vedoucí směny vyjela, že mám ještě, co zlepšovat, že tu není od toho aby se o mě starala a že není problém za mě sehnat náhradu. Jelikož to bylo doslova 5 minut po mém příchodu na směnu, tak jsem nechápal. Další dny nebyly lepší, vedoucí neuměla nic vysvětlit a když pak po mě chtěla abych to udělal, tak peskovala, jakože to neumím, když mi to vysvětlila. Často si protiřečila: "Udělej to takhle." a za 5 minut se mě ptala proč to dělám takhle. Nebo: "Teď si to udělám sama, mám v tom systém." a pak mě osočí, proč se nezapojim, když už jsem to dělal. No cítil jsem se jako blbec po každé směně a byl sem vystresovaný každé ráno na cestě do práce. Po měsíci jsem to tam ukončil, nastoupil do jiné práce. Na tohle vzpomínáme jako na nejhorší zaučení co jsem zažil.
 WhiteDuke Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2020 20:29:15
V době kdy já absolvoval studium na elektrofakultě ČVUT v Praze si člověk nemohl vybírat, kam by chtěl nastoupit. Absolventům byla automaticky předepsána firma, kam musí nastoupit. Byla to vždy ta, která byla jejich domovu nejblíž.
Nastoupil jsem do té firmy a vůbec se mi to tam nelíbilo. Po dvou letech jsem našel nabídku na práci v jednom výzkumném ústavu a tam jsem se bez problémů dostal a pracoval v něm až do svého důchodu.
Žádné zkušební doby tehdy nebyly. Ale kdo nějaké firmě nevyhovoval, toho propustili.
 Researcher Muž81 Kategorie
24.05.2020 20:10:53
Samira: to jsi dobrá... Já bych tehdy asi nebrala, kdyby to bylo 50:50... Hlavně jsem si kvůli tomu nechala ujít skvělou práci, protože mi přišlo “fér” nastoupit, i když jsem byla jen domluvená a neměla ještě ani podepsanou smlouvu...
 Marika Bobika Žena34 Kategorie
24.05.2020 19:52:50
Odešla jsem dohodou po 4 měsících. A důvod by podobný jako píše Marika. Naslibovali mi činnost A a B ze zhruba 50% a ve finále jsem dělala jen činnost B (otravná práce, která mě nijak neuspokojovala). Odešla jsem s tím, že moje představy byly jiné a ta spolupráce prostě nefunguje. A udělala jsem velmi dobře. Pozdější zkušenosti už byly jen dobré.
 Samira
24.05.2020 16:24:23
V jedné rodinné firmě, pamatuju jednoho co skončil ve 3 měsíční zkušební lhůtě. Hrubě porušoval bezpečnostní předpisy, a dokonce prohlásil, veřejně, že by firma měla mít ODBORY. To je ovšem na zastřelení. Letěl na hodinu.

To by se asi v CZ kde už od komunistů vládne Zákoník Práce, nemohlo stát, spíš naopak, co?
 Quakie Muž50 Kategorie
24.05.2020 16:15:47
Áno, raz. Ako asistent na základnej škole. Pracovný pomer trval cca dva mesiace. Značne sa mi ale uľavilo. Zistil som teda, že na robotu s deckami nemám nervy.
 Fajnšmeker1989 Muž30 Kategorie
24.05.2020 16:11:38
Záleží jestli je to DPP nebo HPP, u DPP se můžeš totiž dohodnout s tím zaměstnavatelem, u HPP tam je to horší už, je tam dvouměsíční výpovědní doba podle źákona, může být i delší, záleží na zaměstnavateli, ale většinou se dává 2 měsíce. Zase kdyby si tam pracoval déle, dva, tři, čtyri roky a dal bys výpověď ty jako zaměstnanec, nemáš nárok na odstupné. Mě se to ještě nestalo, já jsem všude spokojený
 ostraha 001 Muž35 Kategorie
24.05.2020 15:20:18
Myslím si, že už několik let není v novém zaměstnání vyžadován zápočtový list z předchozího zaměstnání. Takže si myslím, že pokud někomu v nějakým zaměstnán něco naslibují, a přitom to, co slíbili není pravda, tak není důvod tm setrvávat. Prostě pokud jsou to podrazáci, tak bych se nebál "zvednout kotvu" a jít o podnik dál. Nakonec, nemyslím si, že je nutný, uvádět do životopisu, že někdo skončil ve zkušební době.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 15:18:42
Ne :) Jednou jsem v autobazaru AAA řekl, že po zkušebce chci přidat, tak mě ani nevzali :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 15:17:00
Jednou. Před x lety...
S vedoucím jsme se dohodli na tom, že moje práce bude z 1/3 činnost A, z 1/3 činnost B a z 1/3 činnost C.
Ve finále to bylo 2 % A, 10 % B a zbytek C. C byla otravná činnost, ale původně jsem věděla, že ty dvě třetiny ostatních to “vylepší”...
Když se ukázalo, jak to je, tak jsem dva dny před koncem zkušebky řekla, že takhle jsem si to nepředstavovala, a že odcházím...
 Marika Bobika Žena34 Kategorie
24.05.2020 15:14:00
WhiteDuke:

jestli jsi za takových podmínek v tom zaměstnání vydržel celý měsíc, tak se dá říct postaru "klobouk dolů". Já bych tam vydržel možná tak týden.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 15:12:02
Před lety jsem jeden pracovní poměr ukončil po dvou dnech. Bylo mě to trochu trapný, ale musel jsme to "překousnout". Prostě to v tom zaměstnání bylo horší, než moje očekávání.
 leonardo da vinci Muž43 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk